"Niedźwiedź 'zabójca' sieje postrach w Tatrach"

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 02 maja 2010, 21:00

Jakoś przeżyliśmy a byliśmy w okolicach Łysej Polany w dzień kiedy misiek się rozszalał :) Żadnego futrzaka nie spotkaliśmy :/ Może go Ci taternicy przepłoszyli :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 maja 2010, 21:47

Może macie ruski akcent ?
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 02 maja 2010, 21:48

Noel pisze:Może macie ruski akcent ?
Myślisz, że mógł się wystraszyć naszej skromnej pięcioosobowej grupy ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2010, 21:11

I co z tym misiem orientuje się ktoś, bo na internecie niestety nic nie znalazłem odnośnie schwytania. Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek informację to proszę napiszcie na forum
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2010, 21:39

U mnie na balkonie szaleją gołębie-zabójcy, atakują zimowe opony, obsrywają toksycznym guanem posadzkę (przeżera już do kolegi z piętra niżej) i straszą kota sąsiadów. Niestety, rosną w siłę. Nie wiem, co z nimi zrobić :( Jak coś będziecie wiedzieć na ten temat, też proszę, napiszcie. Boję się wyjść na balkon :( Może skałkowcy z pobliskiej Jury organizują jakiś odstrzał?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 05 maja 2010, 21:44

Mooliczek pisze:U mnie na balkonie szaleją gołębie-zabójcy,
Mooliczek proszę nie pytaj się mnie jak wyglądał mój balkon, gdy otwarłem drzwi dostępu do niego po 3 miesiącach długiej zimy...
Skrytobójczym gołębiom obsrywaczom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 05 maja 2010, 21:44

I co z tym misiem orientuje się ktoś, bo na internecie niestety nic nie znalazłem odnośnie schwytania
Bunio,jak na razie nadal nic nie wiadomo,tyle znalazłam na ten temat w lokalnej prasie.Informacja pochodzi z 4.05.

http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul ... wytny.html
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2010, 8:10

Mooliczek pisze:U mnie na balkonie szaleją gołębie-zabójcy, atakują zimowe opony, obsrywają toksycznym guanem posadzkę (przeżera już do kolegi z piętra niżej) i straszą kota sąsiadów. Niestety, rosną w siłę. Nie wiem, co z nimi zrobić :( Jak coś będziecie wiedzieć na ten temat, też proszę, napiszcie. Boję się wyjść na balkon :( Może skałkowcy z pobliskiej Jury organizują jakiś odstrzał?
Pogadaj z nimi, napewno cos Tobie doradza... :)
http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news ... bli,730614
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 06 maja 2010, 8:38

bunio0107 pisze:I co z tym misiem orientuje się ktoś, bo na internecie niestety nic nie znalazłem odnośnie schwytania. Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek informację to proszę napiszcie na forum
Myślę, że nasz miś jest typem introwertyka:) Wystraszył się tłumów, które zalały Tatry w weekend majowy i wrócił na Słowację :lol:
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 06 maja 2010, 8:52

Teraz się tylko przyczaił, być może jest to niedźwiedź - zabójca klapkowiczów i teraz robi rozpoznanie :D
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 06 maja 2010, 18:35

Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Doris

Post autor: Doris » 06 maja 2010, 20:56

:( o kolejnego miśka mniej ...
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 07 maja 2010, 7:47

eh Biedny MISIULEK :( mogli go przynajmniej uśpić i przetransportować w inne miejsce a nie.. a wszytko to w "parku narodowym"
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1420
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 07 maja 2010, 8:17

[quote="Ptoszek"]uśpić i przetransportować w inne miejsce [/quot

Do ZOO na resocjalizację ?
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 07 maja 2010, 9:10

w inne partie tatr może by to pomogła zamiast zabijać, jak by turyści nie karmi li zwierząt, to te by zapewne nie były aż tak agresywne czy też nie wchodzili im w drogę
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
ODPOWIEDZ