Jak Słowacy dbają o swoje Tatry.

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2010, 23:19

tom-pi4 pisze:Armie całego świata by z Moolikiem nie wygrały, a co ja sam mogę :?: ;)
Fakt, dziewczyny w górach dają radę - Nie sądźmy kobiet po pozorach - patrz Anna, Kinga, Martyna...
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 05 maja 2010, 7:06

Mooliczek pisze:Jeżeli ktoś chce w górach mądrzyć się i upominać obcych ludzi, niech to robi, ale mnie proszę w to nie mieszać. Widzę, że temat kompletnie utracił meritum.
To prawda robimy off-topa,ale trudno.Teraz ty nadinterpretujesz,nie chodzi o mądrzenie się i myślenie za kogoś,ale jak ktoś mnie o coś pyta to odpowiem mu tak jak potrafię najlepiej, nt aktualnych warunków trudności trasy itd a, nie odpowiem mu "dacie rade" to już każdy ocenia sam,albo nie pomyślę niech idą naturalna selekcja zrobi swoje.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 maja 2010, 16:56

zbig9 pisze:tam gdzie buduje się hotele, będzie asfalt
Przecież nie zrobią drogi na krivań czy Gerlach. A jak już ktoś wcześniej napisał te stare walące się rudery troche psują klimat tatr jak dla mnie i stwarzają niebezpieczeństwo i jak zamiast tych chat mają być jakieś hoteliki to jestem za byle nie ruszą niczego co by wpłynęło na Turystykę.

A swoją drogą zrobią co zrobią i my na to wpływu nie będziemy mieć.
ODPOWIEDZ