Tatry Zachodnie z Doliny Chochołowskiej

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 27 stycznia 2010, 12:35

Cowboy pisze:Oscar czytaj uważnie pytanie - czarny staw pod Rysami i Nosal to nie chocholand:P
Cowboy , w moim poście jest też pytanie o inne szlaki w Tatrach, więc odpowiedź Oscara jest dla mnie też dobrą wskazówką.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 27 stycznia 2010, 12:36

Adam pisze:Najlepiej to zadzwoń sobie od razu i wypytaj jak wygląda sytuacja to będziesz miała jakiś pogląd co i jak.
Właśnie tak zrobiłam i już wiem, że problemu z noclegami w zimie nie ma właściwie nigdy :) :) :) .
Oscar

Post autor: Oscar » 27 stycznia 2010, 12:59

Cowboy Jola pytała też o inne szlaki a ty przeczytaj posta 3 razy za nim cos napiszesz bo babola za babolem walisz :D

BTW Czarny Staw Gąsienicowy tez bez problemu, zimą najłatwiej z Brzezin.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2010, 13:01

Oscar pisze:Cowboy Jola pytała też o inne szlaki a ty przeczytaj posta 3 razy za nim cos napiszesz bo babola za babolem walisz :D

BTW Czarny Staw Gąsienicowy tez bez problemu, zimą najłatwiej z Brzezin.
hehe przy dobrej formie to i Zawrat można zrobić oraz pogodzie, warunach:)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 27 stycznia 2010, 13:02

Oscar pisze:Czarny Staw Gąsienicowy
Ale w swoim pierwszym poście piszesz o Czarnym Stawie pod Rysami (chciałabym wykluczyć ewentualną pomyłkę ;) )?
Oscar

Post autor: Oscar » 27 stycznia 2010, 13:04

Obydwa bez problemu bez raków zrobisz
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2010, 13:12

Cowboy pisze:hehe przy dobrej formie to i Zawrat można zrobić oraz pogodzie, warunach:)
Bez raków, to odpada przy takich zalodzonych szlakach.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 27 stycznia 2010, 15:52

Jolu w tych raczkach to całkiem nieźle na Babiej sobie radziłaś. Tylko pamiętaj, że one montowane są na środku buta i przy schodzeniu, gdy opierasz całą stopę na podłożu to zdają egzamin. Nie wiem jak będą sobie radzić przy wchodzeniu, gdy głównie idzie się na przedniej części buta. Może się wtedy okazać, że bardziej przeszkadzają niż pomagają.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 27 stycznia 2010, 15:59

tom-pi4 pisze:Może się wtedy okazać, że bardziej przeszkadzają niż pomagają.
Może tak być, albo jeszcze inaczej - mam nadzieję, że sobie poradzę z oceną sytuacji i zareaguję na nią odpowiednio ;)

W razie czego mam plecak, zmieszczą się :D
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 27 stycznia 2010, 16:05

JolaR pisze:z oceną sytuacji i zareaguję na nią odpowiednio
Powodzonka Jolu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2010, 18:48

tom-pi4 pisze:Nie wiem jak będą sobie radzić przy wchodzeniu, gdy głównie idzie się na przedniej części buta.
Poślizgnięcie przy wchodzeniu na szczęście jest dużo dużo mniej niebezpieczne niż przy schodzeniu, więc będzie dobrze ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2010, 17:57

Cowboy pisze:.... i stergo bociana:)
Raczej "starą robotę" a nie "starego bociana" :)
ODPOWIEDZ