PARKING - Dolina Chochołowska

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

PARKING - Dolina Chochołowska

Post autor: Anonymous » 29 października 2009, 10:03

Witam, może ktoś poradzić gdzie można zostawić samochód na kilka dni, w okolicach wejścia do Doliny Chochołowskiej ?
pozdrawiam
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 29 października 2009, 11:34

Wokół pełno jest pensjonatów, może na którymś z ich parkingów. Tylko pewnie słono trzeba będzie za to zapłacić niestety, jak za wszystko w Zakopanem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 października 2009, 16:33

U wlotu Kościeliskiej, jest przy hotelu parking trochę tańszy niż pozostałe. Do Chochołowskiej masz stamtąd 30 minut z buta.
Anonymous

Re: Dolina Chochołowska - parking

Post autor: Anonymous » 29 października 2009, 18:31

Zbyszek pisze:Witam, może ktoś poradzić gdzie można zostawić samochód na kilka dni, w okolicach wejścia do Doliny Chochołowskiej ?
pozdrawiam
Podpinam się też pod to pytanie. Może ktoś zna ciekawe miejsce o przyzwoitej cenie. 2-3 dni parkowania bo noclegi w schroniskach.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 października 2009, 22:30

A parking na Siwej Polanie pasowałby Wam? O ile pamiętam, to płaci się za dobę a nie godziny. Tylko ceny nie pamiętam.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 31 października 2009, 11:42

jak bedziesz grubo przed 6:00 to nie zaplacisz, bo o tej porze nikt tam nie stoi :twisted:
jak przyjdziesz po 22:00 jest to samo :zoboc:
wiec jest szansa na darmoszke :P
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 31 października 2009, 12:08

Waldek pisze:A parking na Siwej Polanie pasowałby Wam? O ile pamiętam, to płaci się za dobę a nie godziny. Tylko ceny nie pamiętam.
15 zł cały dzień, przynajmniej w lipcu tak było...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 października 2009, 16:07

jak bedziesz grubo przed 6:00 to nie zaplacisz, bo o tej porze nikt tam nie sto
A co może się zdarzyć jeśli ze przeproszeniem cieć nie skasował kasiorki? Dziurawe opony, przerysowane drzwi. Ja tam nie ryzykowałbym
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 października 2009, 20:35

Raczej wątpie, bo my bylismy ostatnio to juz o 18 nie było gościa. A autka ktore rano stały przed nami stały dalej.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 31 października 2009, 21:30

radek83 pisze: Dziurawe opony, przerysowane drzwi. Ja tam nie ryzykowałbym
na to akurat mozna liczyc ale tylko ze strony niedzwiedzicy, ktora tam krazy po dolinie w poszukiwaniu pozywienia, wiec nie zostawiaj ciastek lub kanapek w samochodzie jesli nie chcesz byc zdziwionym :shock:
mielismy okazje widziec skutki jej desperacji :oczynoela:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 31 października 2009, 21:40

heathcliff pisze:mielismy okazje widziec skutki jej desperacji :oczynoela:
A jakie? Bo jestem ciekaw. Zdewastowała samochody?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 listopada 2009, 8:14

Nie, zdewastowała przyczepe z napojami i jedzeniem. Napiła się Coli i poszła :D. Taki dość duży kawał był urwany takiej płachty ;).
ODPOWIEDZ