Ceny w słowackich Tatrach

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 15 czerwca 2009, 20:52

Montano tak to cena na cały dzień na wszystkie parkingi w tzw. rejonie Vysokie Tatry, czyli wszystkie miejscowości po słowackimi Tatrami.
Montano

Post autor: Montano » 15 czerwca 2009, 20:53

Ok w takim razie wielkie dzięki za takie informacje:)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 15 czerwca 2009, 20:56

Montano ne ma problema :)
Mirek

Ceny na Słowacji - Tatry

Post autor: Mirek » 19 sierpnia 2009, 14:27

Mam prośbę,kiedyś często jeździłem ze Słowacji pociągiem linii;Cadca-Ostrava.Bilet do Bohumina kosztował ok 140 koron słowackich. Po wprowadzeniu Euro ceny poszły w górę.Czy ktoś wie ile teraz bilet kosztuje w Euro.Jakie ceny noclegów,standart pokoi,posiłki?
Pati

Post autor: Pati » 19 sierpnia 2009, 15:57

mirek pisze:Jakie ceny noclegów,standart pokoi,posiłki?
Nie piszesz w którym miejscu chodzi Ci o noclegi, na tej trasie dokładnie?
Ja mogę tylko dyskutowac o schronach - drogo!
Najbardziej aktualne:
Za noc w Terycho 11EU podłoga ze śniadaniem, brak łazienki, toaleta wieje grozą, a właściwie grozą zapachu. Brak kosza, śmieci znosi sie ze sobą. Za to grzeczność pracowników schroniska wspaniała! Pobudka luksusowa :)

W Zbójnickiej 14,50EU :/ - podłoga z materacem lub łóżko. Śniadanie w cenie i to znośne. Brak łazienki, toaleta na dworze nie lepsza... Jeśli chodzi o śmieci, toż samo ;-)

Ale to mniejsze przyjemności da sie przeżyć jeśli chodzi o Tatry :D Potem mozna mówić, że nie takie rzeczy sie robiło ;)
Mirek

Post autor: Mirek » 19 sierpnia 2009, 16:08

Pati dzięki własnie o to mi chodziło.Myślałem o październiku i wypadzie na Słowację,ale chyba sobie odpuszczę. :twisted: Ma ktoś link do Słowackego rozkładu jazdy kolei?Polskie i Czeskie podają tylko czas odjazdu,stacje i odległość,nic o cenach. :(
ODPOWIEDZ