Czerwone Wierchy

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 9:59

Mooliczek pisze:SabinaW. powiedział/-a:
nie ma tam po co iść. Zero czerwieni. Jedynie fajne widoczki.

No proszę.... i co, sukienka nie pasowała, zdjęcia ładne nie wyszły? Ej, niefajne te Tatry, nie fajne. Powinny być czerwone cały rok.
Buehehe, nie pasowały do czerwonego czekanka :lol:
Muszą być czerwone i odśnieżone, przecież tyle za bilety się płaci! A jak! <tup>

kavala pisze:zdaje mi się, że jedynie mogę jechać w drugi weekend września.

Jedź, będzie fajnie, mało luda. Czerwienie podkręcisz w PSie ;)
kavala pisze:Muszą być czerwone! :zoboc:
A co nie lubisz białych? ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 sierpnia 2009, 11:55

ja byłem wczoraj, jeśli chcesz zobaczyć je jak będą czerwone to jeszcze musisz poczekać jakieś dwa-trzy tygodnie. Co prawda trawy zaczynają już nabierać kolorów ale to jeszcze chyba nie to o co Ci chodzi :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2009, 11:59

Ja byłam niedawno i na razie naprawdę nie ma tam po co iść. Zero czerwieni
....propozycja dla TPN-u.......pomalujecie te wierchy na czerwono.....turyści będę zadowoleni przez cały rok......a jak się znudzą to dopiszcie białą Coca-Cola.....i będą wpływy z reklam :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2009, 15:29

WiBi pisze:
Ja byłam niedawno i na razie naprawdę nie ma tam po co iść. Zero czerwieni
....propozycja dla TPN-u.......pomalujecie te wierchy na czerwono.....turyści będę zadowoleni przez cały rok......a jak się znudzą to dopiszcie białą Coca-Cola.....i będą wpływy z reklam :twisted:
A jak nie to trzeba zmienić nazwę żeby już nikt sobie nie mógł rościć pretensji! :zoboc:
Anonymous

czy ktos byl ostatnio na Czerwonych Wierchach

Post autor: Anonymous » 21 września 2009, 3:39

Czy ktos ma fotki z Czerwonych gdy sa czerwone? Troche za daleko mieszkam by tam sie teraz wybrac, tesknie za Tatrami jak dzik, moje miescowe gory tylko mnie denerwuja, co to jest w tych Tatrach ze tak do nich ciagnie?
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Czerwone Wierchy

Post autor: tatromaniak » 21 września 2009, 15:02

Witaj Aniu z dalekie Ameryki. Zamiast Cię przyjąć na czlonka klubu, bo uczestniczylaś w 11 osobowej ekspedycji po naszych Tatrach pod koniec września to cię bidulo rzucają po różnych wątkach tego forum
Przecież relacja była przedstawiona na forum, oczywiście w odpowiednim miejscu forum.
Narazie jestem na nizinach ale po powrocie na Podhale skrzykuję ekipę, zapraszam też twojego przyjaciela Tknp i robimy jesienne Czerwone Wierchy kochanie specjalnie dla Ciebie.
Obiecuję, że jeszcze w tym sezonie zobaczysz relację z jesiennych Twoich ukochanych Czerwonych Wierchów
pozdrawiam Cię gorąco
tknp
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 471
Rejestracja: 20 października 2007, 22:36

Post autor: tknp » 21 września 2009, 20:26

Tatromaniak 13 dobrze by było się wybrać w Tatry tylko nie pierwszy i drugi weekend października , zostają 17-18 lub 24 -25 te daty możemy brać pod uwagę ale decyzja i tak pozostanie dla większości .
jestem strażnikiem snów, błękitnego nieba i bezkresnej przestrzeni , słucham wiatru i odgłosów jesiennego deszczu (tknp),,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 września 2009, 20:28

JESLI CHCESZ, JA MAM ZDJĘCIA Z CZERWONYCH WIERCHÓW, NIE SĄ CZERWONE, SĄ RUDE, ALE CUDNE! Proszę link dla Ciebie, zobacz je na mojej stronce.
http://www.kronikawypraw.ovin.pl/wydarz ... ,2007.html
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 02 października 2009, 14:48

http://pejzaze.onet.pl/67053,gr,19,26,0,,galeria.html

znalazłam dzisiaj w galerii Onetu :) robi wrażenie, choć pewnie jest trochę "podciągnięte" w PhotoShopie ;)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
ODPOWIEDZ