Zawrat - Przełęcz

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous Gallus6

Zawrat - Przełęcz

Post autor: Anonymous Gallus6 » 10 sierpnia 2009, 18:28

Chciałam się zapytac, który szlak jest lepszy na wyjście- od piątki, czy od murowańca? Słyszałam, że ten od 5 jest łatwiejszy, tylko zastanawiam się czy lepiej schodzic czy wychodzic tym łatwiejszym?
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 10 sierpnia 2009, 18:55

Ja wolę schodzić do DPSP. Inna kwestia, że zejście przez Pięć Stawów oznacza powrót przez Łysą Polanę.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
K4R

Post autor: K4R » 10 sierpnia 2009, 20:51

moim zdaniem lepiej wchodzić od gąsienicowej a schodzić do d5sp
Pati

Post autor: Pati » 10 sierpnia 2009, 21:15

Raczej lepiej schodzić do Stawów, jest prościej, można widoki pooglądać, od murowańca jak idziesz,
to patrzysz na łańcuchy.
Anonymous

Re: Zawrat

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2009, 21:53

MarysiaTańczy pisze:Chciałam się zapytac, który szlak jest lepszy na wyjście- od piątki, czy od murowańca? Słyszałam, że ten od 5 jest łatwiejszy, tylko zastanawiam się czy lepiej schodzic czy wychodzic tym łatwiejszym?
Latem schodzić na Stawy, zimą zaś dupojechać na Halę ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 sierpnia 2009, 22:11

Igi wie bo osobiście jechał zima na hale. Najpierw klato a potem dupojechał ale na szczęście dojechał ;)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 11 sierpnia 2009, 11:53

Zdecydowanie lepiej wchodzić od Hali i schodzić do Piątki
ODPOWIEDZ