Kozia Przełęcz

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 10:47

Adam pisze:A ja mam dla Ciebie Tymuś propozycję, może przyjedziesz na jakieś spotkanie klubowe i wtedy wykażesz się swoją wiedzą i pokażesz nam wszystkim jakim Ty jesteś górskim specjalistą?
ja tam górskim specjalistą nie jestem(niestety, może kiedyś..) ale czasami po prostu jesteś zabawny, a ja osobiście, wbrew temu co zapewne sobie myślisz, nic do Ciebie nie mam :) szczerze mówiąc oczekiwałem jakiego posta z jajem z Twojej strony, okazało się niestety, że chyba brak Ci dystansu do siebie. a jeżeli aż tak bardzo Cię to uraziło to sorry :piwo:
janek.n.p.m pisze:Tymuś to TOPR-wiec :)
może kiedyś :lol:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 maja 2010, 10:51

Tymuś pisze:janek.n.p.m powiedział/-a:
Tymuś to TOPR-wiec


może kiedyś
Adeptem jesteś ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 10:57

janek.n.p.m pisze: Adeptem jesteś ?
nie. ale wszystko przede mną :kukacz:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 maja 2010, 11:12

Tymuś pisze:nie. ale wszystko przede mną
pewnie że tak, młody jesteś :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 11:15

janek.n.p.m pisze: tak, młody jesteś :)
ale sprawa do łatwych nie należy..wymaga wielkiego poświęcenia i pracy nad sobą
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 10 maja 2010, 11:24

Tymuś pisze:wymaga wielkiego poświęcenia i pracy nad sobą
To w takim razie idealne dla Ciebie ;) Tymuś bierz się za robotę i może... Też bym chciał być TOPR-owcem :8)
Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 11:34

tom-pi4 pisze: To w takim razie idealne dla Ciebie ;)
świetne :lol: :lol:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 maja 2010, 11:36

Tymuś pisze:janek.n.p.m powiedział/-a:
tak, młody jesteś


ale sprawa do łatwych nie należy..wymaga wielkiego poświęcenia i pracy nad sobą
_________________
ale warto się tak poświęcić
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 11:41

janek.n.p.m pisze: ale warto się tak poświęcić
też tak uważam. chęć niesienia pomocy innym i radość wynikająca z bliskości gór. coś cudownego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 maja 2010, 12:39

Tymuś to TOPR-wiec :)
Widzę, że mamy przyjemność z prawdziwym specjalistą :)
Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 12:54

Adam pisze:
Tymuś to TOPR-wiec :)
Widzę, że mamy przyjemność z prawdziwym specjalistą :)
a to mój numer kontaktowy 601-100-300 :twisted:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 maja 2010, 13:00

Tymuś pisze:a to mój numer kontaktowy 601-100-300
pytać o Tymusia, czy inaczej tam Cię nazywają :twisted:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Tymuś

Post autor: Tymuś » 10 maja 2010, 13:07

janek.n.p.m pisze: pytać o Tymusia, czy inaczej tam Cię nazywają :twisted:
pan nikt :D
ODPOWIEDZ