Schronisko - MUROWANIEC

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Schronisko - MUROWANIEC

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 13:52

czy ktoś z Was moze wie dlaczego do odwołania nie mozna nocować w Murowańcu?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2008, 10:36

Kiedyś gdzieś czytałem, że chodzi o przepisy p.poż. ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2008, 12:20

Kiedyś gdzieś czytałem, że chodzi o przepisy p.poż. ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Ale w nich chyba chodziło o spanie na podłodze, a nie o spanie ogólne :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 lipca 2008, 13:00

Dokładnie,chodzi o spanie na podłodze,az do odwłowania,nie ma rezerwacji nie ma spania :D
Zuza

Murowaniec

Post autor: Zuza » 27 lipca 2008, 10:29

Witam, powiedzcie mi czy udało wam się zarezerwować tego lata nocleg w Murowańcu? Pytam, bo wysyłam zapytania o nocleg na coraz odleglejszy termin (nawet 2 m-ce) i wciąż w odpowiedzi otrzymuję regułkę odmowną. Identyczną sytuację mieliśmy w zeszłym roku. Z jakim wyprzedzeniem tam trzeba rezerwować - rocznym? :zly:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lipca 2008, 11:21

Ja omijam to ''schronisko'' jak najdalej sie da.... :8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lipca 2008, 11:29

Zuza: gdzieś na forum było, że nie przyjmują chyba rezerwacji na tak odległy termin.
Zuza

Post autor: Zuza » 27 lipca 2008, 11:50

Waldek a na jak odległy przyjmują, bo próbowaliśmy z większym i mniejszym wyprzedzeniem i wciąż otrzymujemy odpowiedz: "Niestety na podany termin nie prowadzimy już rezerewacji miejsc. Dysponujemy
jedynie miejscami (wyłącznie w pokojach wieloosobowych) przeznaczonymi do sprzedaży na każdy dzień bieżący, które są dostępne od godz. 10.00 do wyczerpania. Miejsca te nie podlegają rezerwacji. Noclegów na podłodze nie udzielamy."
Pomimo, że nawet juz nie podawaliśmy konkretnej daty noclegu, tylko termin jaki nas interesuje. Ze jak cos, to sobie trasy przemodelujemy...
A tu :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lipca 2008, 11:52

Ktoś chyba gdzies na forum pisał że rezerwacja przez www nie działa i trzeba dzwonić.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lipca 2008, 12:44

Noel pisze:trzeba dzwonić.
Moim zdaniem tak jest najlepiej w każdym przypadku.
Wiem tylko tyle, co już zostało napisane w tym temacie :| .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 lipca 2008, 17:50

Ja w tym roku rezerwowałam przez internet w lutym na lipiec i miałam miejsce w szóstce!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lipca 2008, 7:37

A moim zdaniem schronisko to nie HOTEL i nie powinno być rezerwacji. A czy nie ma noclegu w murowańcu na glebie to nie chce mi się wierzyć... To kit dla naiwnych
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lipca 2008, 8:17

A moim zdaniem schronisko to nie HOTEL i nie powinno być rezerwacji. A czy nie ma noclegu w murowańcu na glebie to nie chce mi się wierzyć... To kit dla naiwnych

Nie ma noclegu na glebie, to nie kit tylko brutalna prawda :). Ławki na zewnątrz nadają się do przekimania, tylko trzeba uwazac na misie i liski.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lipca 2008, 9:09

Noel pisze:Nie ma noclegu na glebie, to nie kit tylko brutalna prawda . Ławki na zewnątrz nadają się do przekimania, tylko trzeba uwazac na misie i liski.
No nie wciskaj mi, że jak kto zejdzie z jakiej długiej trasy to nie będzie mógł przekimać na glebie albo jaka załamka pogody, bo jakie leśne dziadki albo "kuracjusze" pierdzą w stołki siedząc w zimie na necie i rezerwują sobie "relaks w środku gór". To jest wkur... i moim zdaniem powinno być inaczej
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lipca 2008, 9:33

http://www.murowaniec.e-tatry.pl/

http://www.gory.wyd.pl/archiwum.php?art=2734

http://www.rmf.fm/fakty/?id=131276

Miś Cie chetnie przygarnie pod swoje futerko jak bedziesz spał na ławeczce przed schronem :).
Też mi sie to nie podoba, spanie na glebie jest wpisane w tradycje. Tatry o ktorych czyta się w ksiązkach z lat 60-80-tych nigdy nie powrócą, a takie zakazy prowadzą do zatracania się pewnego rodzaju kultury.
ODPOWIEDZ