Czy będzie tunel pod Kasprowym Wierchem?

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Czy będzie tunel pod Kasprowym Wierchem?

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 12:15

Tak jak w temacie:
http://www.zetnews.pl/News/News.aspx?NewsId=10453
http://tvn24.lajt.pl/1591830,1,7,wiadomosc.html
Ponadto zasłyszane w RMF FM w faktach o 8.30
Kolejny absurd, czy udogodnienie...? :roll:
Ostatnio zmieniony 21 marca 2009, 12:34 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 12:19

Dokładnie, najpierw niech wygonią taterników, a poźniej wybudują tunel, przy okazji niech walną ze 2 kurorty na Kasprowym :zly:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 13:24

No nie to tu sie kur** czepiają że tabory taternickie psuja środowisko itd a tu teraz taki cyrk chcą odstawiać.
Pati

Post autor: Pati » 21 marca 2009, 14:11

A co to, Tatry takie wielkie jak Alpy, że tunele już pod nimi trzeba budować :oczynoela: Zajęli by się lepiej czymś pożytecznym, jakieś szlaki posprzątać czy co. Od razu widać, że z nudów, w tej ich biurokracji to głupie pomysły powstają, a potem dawaj, zobaczymy jak środowisko ludzi zareaguje. Nie chce się nawet tego czytać, człowiek spojrzy, a tu go od rana wnerwiają. Proponuję tam zrobić ruchome schody, w zimie ogrzewanie, a jak się już wyjedzie po jednej ze stron to balonik w nagrodę, byle by tylko środowiska za bardzo nie zanieczyścił. Jedna wielka paranoja.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 19:40

Przed chwilą oglądałem Fakty TVN. i gość mnie rozwalił, powiedział, że polski wyciąg na Goryczkową to skansen, i że powstało nawet powiedzenie
"Jak nie masz pieniędzy to jedz na narty do Szwajcarii, bo tutaj wydasz pieniądze, a i tak nie pojeździsz"...Co to k...wa ma być?! Nie ma co poziom pokazał, a sam jeździ w Tatrach.
Śmieszne i żałosne jest to, że przejście takiego odcinka sprawia ludziom aż taki problem i tłumaczą to niebezpieczeństwem :oczynoela:
Moim zdaniem można to wytłumaczyć jedynie śmierdzącym lenistwem :bije:, Bo jeżeli przychodzi im stać w kolejce żeby wjechać na Kasprowy to jest ok?! :oczynoela: I nie przeszkadza im, że kwitną tam kilka godzin?...o co im kaman?! Polska cała, i mentalność Nasza przykra
Anonymous

Re: Czy będzie tunel pod Kasprowym Wierchem?

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 20:41

Johny pisze:Tak jak w temacie:
http://www.zetnews.pl/News/News.aspx?NewsId=10453
http://tvn24.lajt.pl/1591830,1,7,wiadomosc.html
Ponadto zasłyszane w RMF FM w faktach o 8.30
Kolejny absurd, czy udogodnienie...? :roll:
Nie rozumiem :oczynoela: .Przecież Prima Aprillis dopiero 1 kwietnia...
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 21 marca 2009, 21:56

Chyba ktos na glowe upadł i mocno sie uderzył.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 21 marca 2009, 21:59

ja myślę, ze w ogóle nie ma się czym emocjonować i nic takiego miejsca mieć nie będzie nigdy.chyba takim chorym krajem nie jesteśmy.
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 22:45

Ta przeszkadzają im już taternicy w górach, ale tunel nie zaszkodzi w niczym przyrodzie, co za chory kraj!
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 21 marca 2009, 22:53

Dla mnie to temat zastępczy w kryzysowym sezonie.
Wyganianie Taterników, kopanie tuneli i inne "njusy".
Nic mądrego i ważnego, więc szkoda czasu sobie tym głowę zawracac ...
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2009, 23:17

Jak usłyszałem to w wiadomościach to sie wściekłem. Wszystko po to, aby w kolejnych sezonach zwaliło tam jeszcze więcej i więcej turystów, którzy zostawia tam jeszcze więcej i wiecej pieniążków. I do tego śmieszne porównania, że w Alpach taki tunel to normalna sprawa. Dochodze ostatnio do wniosku, że coraz większa ilość ludzi pozbawiona jest mózgu.
Mirek

Post autor: Mirek » 22 marca 2009, 7:48

A co ekolodzy na to? Jeszcze nikt nie przykuł się do jakiegoś drzewa? :twisted:
Pati

Post autor: Pati » 22 marca 2009, 8:21

A tak na marginesie proponuję strzelić tunel z autostradą pod górkami na trasie Katowice - Zakopane. :kukacz: .
Dojechałabym w Tatry w godzinkę :D :D :D
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 22 marca 2009, 10:05

Dobrze mówi - polac Jej !!!
Partycja pisze:A tak na marginesie proponuję strzelić tunel z autostradą pod górkami na trasie Katowice - Zakopane. :kukacz: .
Dojechałabym w Tatry w godzinkę :D :D :D
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2009, 14:17

Johny pisze:niech walną ze 2 kurorty na Kasprowym
...z tego urobku, co zostanie po wydrążeniu tunelu, bo nie mają pomysłu, co z nim zrobić.

mirek pisze:Jeszcze nikt nie przykuł się do jakiegoś drzewa?
Dobre :spoko: .
ODPOWIEDZ