TRASA - Sierpniowy Wypad

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2009, 15:00

radek83 odpusc sobie namiot, wez dobry spiwor i karimate a w kazdej dolinie znajdziesz nore do spania:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2009, 16:17

Jak już podajecie swoje plany na sierpień 2009 r. to ja też podam. Mam co prawda do dyspozycji tylko 4 dni, ale zawsze warto...
1 dzień - zaczynam od Kuźnic i planuje zdobyć Giewont od Hali Kondratowej (bardzo łatwe podejście, fajne widoczki), a wracać sobie będę Doliną Małej Łąki gdzie przejdę sobie Drogą nad Reglami do Doliny Strążyskiej, a później do Doliny Białego.
2 dzień - wejście od Doliny Olczyskiej (mam niedaleko nocleg) poprzez przełęcz nosalową do podejścia na Halę Gąsienicową. Z Hali nad Czarny Staw Gąsienicowy. Wychodzi stamtąd żółty szlak na Skrajny Granat.
3 dzień - Podejście żółtym szlakiem z Hali Gąsienicowej na Kasprowy Wierch a stamtąd na Świnicę. W drodze powrotnej chciałabym iść na Karb.
4 dzień - z Hali Gąsienicowej na Krzyżne - dojście do 5 stawów, a potem chciałabym wrócić przez Zawrat na Halę Gąsienicową.
To na razie projekt, nietrudny zresztą, ale nie lubię dużych ekspozycji.
Montano

Post autor: Montano » 28 marca 2009, 21:45

A ja wybieram sie w sierpniu w słowackie TATRY na 10 dni z noclegiem Tatrzańskiej Strbie w namiociku. Plan to przejść tyle ile się da:):)
ODPOWIEDZ