NOCLEGI - ZAKOPANE i okolice

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2009, 22:44

ninik pisze:45-50 zł za nocleg to tanio????? w takim razie wole okolicznie miejscowości gdzie nocleg mozna dostac za 20-25 zł
Oczywiście, że tak. Jeżeli chodzi o środek sezonu, i centrum Zakopanego, to 45-50 standard, i nie jest to wcale drogo moim zdaniem, jak ktoś chce mieć łazienkę w pokoju etc...
Sam dzwoniłem i dowiadywałem się i np.na tej samej ulicy w jednej kwaterze 45 zł, a 2 domy dalej 60 zł :shock:
No ale pojęcie tanio drogo jest względne
:)
A czy w dzisiejszych czasch naprawdę można jeszcze wyhaczyć nocleg za 20-25 zł...?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2009, 23:29

Johny pisze:A czy w dzisiejszych czasch naprawdę można jeszcze wyhaczyć nocleg za 20-25 zł...?
......można...namiar na moich zaprzyjaźnionych górali.....nocleg 25 zł....możliwośc dokupienia śniadania i obiadokolacji .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 sierpnia 2009, 23:29

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 06 sierpnia 2009, 23:30

Johny pisze:centrum Zakopanego, to 45-50 standard
toż to 12 Euro /4,14zeta za 1 Euro/ :shock:
dokładam 3 euro i mam nocleg ze śniadaniem + full standard pokoju w austriackich Alpach :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 8:19

Dzieki za namiary, przydala sie wieksza ilosc, musialem kilka tel wykonac, na ostatni moment jest ciężko coś załapać. Ale udało się za 35 zł.
pozdr.
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 07 sierpnia 2009, 8:38

ninik pisze:45-50 zł za nocleg to tanio????? w takim razie wole okolicznie miejscowości gdzie nocleg mozna dostac za 20-25 z
To zależy ,czy jedziesz tylko połazić po górach, czy jeszcze po prostu odpoczac.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 10:50

Ja polecam pokoje w "U Tulka" ulica Kasprusie chyba 12 ceny w miarę a to prawie centrum. Jak wpiszesz w wyszukiwarkę to ci wyskoczą namiary. Wybieram się tam w sobotę :hura: i już doczekać się nie mogę.

Pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 14:00

Królik pisze:
Johny pisze:centrum Zakopanego, to 45-50 standard
toż to 12 Euro /4,14zeta za 1 Euro/ :shock:
dokładam 3 euro i mam nocleg ze śniadaniem + full standard pokoju w austriackich Alpach :spoko:
Pod Grossvenedigerem spaliśmy chyba za 8Eur ze zniżką na OEAV. Fajnie i schludnie, jedyny minus, to baba która coś tam darła się na nas po Niemiecku.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 15:26

Królik pisze:
Johny pisze:centrum Zakopanego, to 45-50 standard
toż to 12 Euro /4,14zeta za 1 Euro/ :shock:
dokładam 3 euro i mam nocleg ze śniadaniem + full standard pokoju w austriackich Alpach :spoko:
No dokładnie, z taką poprawką, że Tatry to nie Alpy, i niestety różnice jak sami wiecie najlepiej ogromne
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2009, 21:21

ja polecam nocleg za 20-25zł www. burtek.pl to jest bez luksusów ale czysto i u tych samych ludzi drugi dom w cenach od 35 do 45 już z luksusami
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2009, 8:12

Na samych Krupówkach pokoje wynajmują też siostry sercanki (klasztor znajduje się za kościołem który stoi na Krupówkach - ul. Jana Pawła II). Warunki przyzwoite, można też wykupić wyżywienie. Ja płaciłam (1 osoba) 30 zł za nocleg
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6289
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 08 sierpnia 2009, 11:03

igi pisze:Pod Grossvenedigerem spaliśmy chyba za 8Eur ze zniżką na OEAV
Igi i to się zgadza. Ja podałem cenę kwatery prywatnej gdzie zniżki OEAV nie obowiązują :)
Johny pisze:No dokładnie, z taką poprawką, że Tatry to nie Alpy, i niestety różnice jak sami wiecie najlepiej ogromne
Ano, Johny wiemy, wiemy i dlatego tak Alpy lubimy :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2009, 21:30

Małe ciche 61b, państwo Para, łazienki w pokojach, cisza ,spokój. 20 zł od łebka. Stromy wjazd, ale 13-letni opelek nie miał problemów, na podwórku sporo miejsca, przesympatyczna gospodyni. 50 metrów od wyciągu, pokoje 1,2,3 i 4 osobowe, dużo miejsca w pokoju, dostęp do dobrze wyposażonej kuhni i aneksu kuchennego, są łoża małżeńskie :hura: niestety skrzypią :oops: . Jedyna wada miejscowości to, że nie da się pojechać w górę do drogi Oswalda, trzeba wracać w dół do drogi Poronin - Łysa Polana lub przez Murzasichle.
Pati

Post autor: Pati » 09 sierpnia 2009, 8:02

Kiedyś nocowałam w Poroninie prywatnie, miejsce i warunki dobrze wspominam, więc też mogę podać:
Przewóz osób i wynajem pokoi Stanisław Chowaniec (żona zajmuje się noclegami)
34-520 Poronin, ul. Tatrzańska 11E, tel. kom.0 603 794 470, tel. dom. (018) 207 42 87
Cena uplasowała nam się też gdzieś w okolicach 20-25 zł (nie pamiętam teraz), przy czym byliśmy na 2-e noce,
2 osoby, co jest dla nich i tak większym problemem. Pani była bardzo zadowolona,
bo zachowywaliśmy jakoś bardzo cicho i nic dziwnego skoro cały czas siedzieliśmy w Tatrach ;-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2009, 21:23

Chyba wszyscy zapominają o możliowści spania pod namiotem. Ja w tym roku z powodu braku noclegu wybrałem się pod namiot. Rozbiłem namiot na prywatnej działce 5 minut od Tesco, płaciłem 12 za dobę, do dyspozycji miałem prysznic i prowizoryczną kuchnie , poznałem sporo osób , więc zdecydowanie polecam taka formę noclegu. Jeśli ktoś był by zainteresowany to mogę podać namiary, zresztą można znaleźć oferty w internecie.
ODPOWIEDZ