NOCLEGI - ZAKOPANE i okolice

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

NOCLEGI - ZAKOPANE i okolice

Post autor: Rebel » 03 maja 2008, 6:02

Witam mam Prośbę wybieram się z żoną do Zakopanego i szukam taniego noclegu i zależy mi przede wszystkim żeby było w miarę blisko na górskie szlaki Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 03 maja 2008, 11:44

Witaj myślę o Dojściu do Doliny Pięciu Stawów a co do szlaków to raczej takie lajtowe:-) z racji wieku chociaż kondycji mi nie brakuje a termin no myślę jeszcze majowy albo początek czerwca Pozdrawiam Paweł
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 maja 2008, 12:56

pw181: Tu masz dobrą bazę danych noclegów: http://www.zol.pl/
A co do miejsca na nocleg, to generalnie najbliżej do szlaków jest z północnych części Zakopanego.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 18:07

Proponuję rejon ulic artystów tj. Szymanowskiego,Żeromskiego,Goszczyńskiego zawsze gdy Jestem w Zakopanem tam Mam bazę.Rewelacyjna lokalizacja samo Centrum pomiędzy skocznią a Krupówkami,do tego blisko ronda Kuź. a stąd busy w każdym kierunku czy to Palenica(Moko),czy Kiry,Kościelisko itd sprawdzone.Gorąco Polecam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 18:22

A schronisko w Roztoce? Blisko do Moka, 5-ki, na Rusinową Polanę
Anonymous

NOCLEGI ZAKOPANE

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 15:27

HEJKA MAM PYTANEI PODZIELCIE SIE ZE MNA GDZIE W ZAKOPANEM MOZNA SPAC W SUMIE NIE ZA DROGO A DOBRZe:p BO JA BIEDNY STUDENT :)
POZDRAWAIM
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 31 maja 2008, 16:50

olszak87 pisze:EJKA MAM PYTANEI PODZIELCIE SIE ZE MNA GDZIE W ZAKOPANEM MOZNA SPAC W SUMIE NIE ZA DROGO A DOBRZe:p BO JA BIEDNY STUDENT
w namiocie :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Mirek

noclegi zakopane

Post autor: Mirek » 31 maja 2008, 18:56

olszak 87 jaki przedział cenowy cię interesuje?Mam pewną wiedzę na ten temat.
Mirek

noclegi zakopane

Post autor: Mirek » 31 maja 2008, 19:52

janek n.p.m a jak się nie ma namiotu? to co pod owczarkiem podchalańskim
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 21:55

http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/?action=lista

Tu czegoś poszukaj. Ceny różne standardy też różne, ale najważniejsza lokalizacja. Ja już w kwietniu sobie zarezerwowałem kwatere i przyznam, że miałem problem ze znalezieniem wolnych pokoi.
Powodzenia !!
Anonymous

NOCLEGI ZAKOPANE

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 22:15

PRZEDIAł MNIE INTEREUJE 20 30 Zł MIEISAC CZERWIEC LIPIE SIERPIEN BO PLANUEJ 3 WYPRAWY :) FAJNIE ZE JEST TAKEI FORUM POPROSTU SUEPRE!!
Anonymous

Re: NOCLEGI ZAKOPANE

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 22:20

olszak87 pisze:PRZEDIAł MNIE INTEREUJE 20 30 Zł MIEISAC CZERWIEC LIPIE SIERPIEN BO PLANUEJ 3 WYPRAWY :) FAJNIE ZE JEST TAKEI FORUM POPROSTU SUEPRE!!
Nastawiasz sie na namioty czy pokoik ??
Mirek

noclegi zakopane

Post autor: Mirek » 31 maja 2008, 22:22

olszak87 willa Helena Krzeptówki 122 za sanktuarium Jana PawłaII,cena 25 zł bez wyżywienia,piękny widok na Giewont,ceny z przed roku :hura: dostępność do szlaków :spoko:
Anonymous

NOCLEGI ZAKOPANE

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 6:26

no ja szukam domku bo co do namiotu to nei mam zaufania :) wrazie załamki pogody czy cos nei mam zamairu pływac ;) z góry dzikekuje i cieopło pozdrawaim :jupi: :>
Anonymous

schroniska

Post autor: Anonymous » 05 czerwca 2008, 20:35

mam pytankko a czy w schronisku trzba mic swój spiwór karimate i takie tam czy jak to jest???
ODPOWIEDZ