Jaskinia Mylna

Dział przeznaczony do rozmów o wspinaczce i jej aspektach: asekuracji, wycenach dróg, rejonach wspinaczkowych, stylach wspinaczkowych, etyce, metodach treningu. Dowiesz się również, jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i poznasz najnowsze wiadomości ze wspinaczkowego świata.
W tym dziale rozmawiamy również o via ferratach, asekuracji oraz ciekawych miejscach, w których znajdują się "żelazne drogi".

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Zbychu

Post autor: Zbychu » 19 stycznia 2012, 15:31

Ptoszek pisze:Szczelinka jest zasypana częściowo (niestety nie mam fot) i z tego co mi wiadomo to jest zamknięte, Rok temu chciałem iść ale dowiedziałem się że jest zamknięta dla turystów. Zapewne nikt tego nie sprawdzi czy jesteś w środku no ale.. :zoboc:
Na zimę zamykana jest Jaskinia Mroźna! Jak zapytasz statystycznego Kowalskiego i statystycznego Gąsienicę, czy Jaskinia Mylna w Kościeliskiej jest w zimie "czynna" to Ci odpowie, że nieczynna :twisted: :lol: w końcu Mroźna - Mylna niewielka różnica ;)

Tutaj link do info o zamykanych na zimę szlakach:
http://www.tpn.pl/pl/zwiedzaj/komunikat-turystyczny
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 19 stycznia 2012, 19:57

Zbychu pisze:ak zapytasz statystycznego Kowalskiego i statystycznego Gąsienicę, czy Jaskinia Mylna w Kościeliskiej jest w zimie "czynna" to Ci odpowie, że nieczynna
Niestety pytałem się osoby która powinna wiedzieć. Ale nie dyskutujmy już w tym temacie. Może uda mi się w takim razie tej zimy jeszcze raz ją przejść tym razem o tej porze roku.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 stycznia 2012, 20:18

Mroźną zamykają, bo zalewa się lodem (wszak ona mroźna), a fotki Dobromiła pokazują, że zimą w Mylnej nie jest tak źle :)
- Jaskinie Kościeliskie są fajną alternatywą na panującą niepogodę i wysokie zagrożenie lawinowe w Tatrach
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 19 stycznia 2012, 20:21

Jaskinie Kościeliskie są fajną alternatywą na panującą niepogodę i wysokie zagrożenie lawinowe w Tatrach
tez się na nie szykuję zimą :)
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 stycznia 2012, 20:22

gaza pisze:tez się na nie szykuję zimą :)
i adamek też z nami pojedzie :zoboc:
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 19 stycznia 2012, 20:28

Dzwonek pisze:i adamek też z nami pojedzie :zoboc:
a macie już jakiś konkretny termin :?:
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 stycznia 2012, 20:29

gaza pisze:konkretny termin
właśnie z tym jest problem... :(
a Ty masz?
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 19 stycznia 2012, 20:29

gaza pisze:a macie już jakiś konkretny termin
A no właśnie ?? :)
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 stycznia 2012, 20:30

no to kiedy?
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1641
Rejestracja: 21 marca 2010, 19:27

Post autor: gaza » 19 stycznia 2012, 20:32

Dzwonek pisze:no to kiedy?
ponoć trza zabrać jakieś stare ubranie,a termin mi pasuje każdy,byle w weekend :D
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 19 stycznia 2012, 20:38

gaza pisze:stare ubranie
zdecydowanie do wyciorania :lol:
gaza pisze:byle w weekend
oczywiście :)
Mike

Post autor: Mike » 19 stycznia 2012, 21:52

W takim razie Dzwonki organizują wypad do jaskini. :D
Reszta w zaproszeniach :)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 22 stycznia 2012, 11:49

Dzwonek pisze:i adamek też z nami pojedzie
dopiero dziś przeczytałem cały wątek
i jestem bardzo zdziwiony skąd Dzwonek wiedziała że pojadę :P , gdy o wyjeździe dowiedziałem się dopiero 6 godz. później
no skąd :twisted: :twisted: :twisted:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 22 stycznia 2012, 12:56

adamek pisze:skąd Dzwonek wiedziała że pojadę
Bo Ty tak troche ich synek jesteś :D Don't worry..ja tez nie miałam wyjścia :lol: :zoboc:
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 22 stycznia 2012, 19:03

adamek pisze:skąd Dzwonek wiedziała że pojadę
zawsze jedziesz :P
pysiek pisze:Bo Ty tak troche ich synek jesteś :D Don't worry..ja tez nie miałam wyjścia :lol:
bo Tyś trochę nasza córka :lol:
ODPOWIEDZ