Jaskinia Mylna

Dział przeznaczony do rozmów o wspinaczce i jej aspektach: asekuracji, wycenach dróg, rejonach wspinaczkowych, stylach wspinaczkowych, etyce, metodach treningu. Dowiesz się również, jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i poznasz najnowsze wiadomości ze wspinaczkowego świata.
W tym dziale rozmawiamy również o via ferratach, asekuracji oraz ciekawych miejscach, w których znajdują się "żelazne drogi".

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 stycznia 2014, 10:38

Wybaczcie, za odświeżenie tematu, ale moje pytanie jakoś do niego pasuje;) Tak sobie ostatnio pomyślałam, że nigdy nie byłam w żadnej jaskini w Tatrach..a zaraz potem pomyslałam sobie, że muszę to w tym roku nadrobić:) Powiedzcie mi jak to jest z tą jaskinią mylą. Czy taki zwykły, przeciętny turysta sobie z nią poradzi? Chciałabym zabrać ze sobą znajomych, a oni w temacie górskim ogólnie są początkujący..no i tak sie zastanawiam czy damy sobie radę...poradzcie coś:)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 09 stycznia 2014, 11:40

Kasiula25 pisze:Czy taki zwykły, przeciętny turysta sobie z nią poradzi?
Poradzi sobie.
Miejscami jest błoto, miejscami nisko, ale żadnej większej trudności nie ma, gdy idzie się szlakiem wzdłuż szlaku.
Tylko światło trzeba mieć dobre.

Tu jest relacja i linki do fotek
viewtopic.php?t=6642
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 grudnia 2014, 18:59

1835 metrów - długa jest skubana, ale chętnie bym się przespacerowała.
ODPOWIEDZ