Kursy wspinaczkowe

Dział przeznaczony do rozmów o wspinaczce i jej aspektach: asekuracji, wycenach dróg, rejonach wspinaczkowych, stylach wspinaczkowych, etyce, metodach treningu. Dowiesz się również, jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i poznasz najnowsze wiadomości ze wspinaczkowego świata.
W tym dziale rozmawiamy również o via ferratach, asekuracji oraz ciekawych miejscach, w których znajdują się "żelazne drogi".

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 sierpnia 2010, 23:22

DawidW pisze:to ja mogę z całego serca polecić szkołe Haliny i Jacka Czecha "W Skale".
DawidW gdzie ta szkoła się znajduje?
Montenero

Post autor: Montenero » 27 sierpnia 2010, 7:19

O tutaj http://www.wskale.ovh.org/oboz.html

wystarczy pogooglać ;)
Anonymous

kurs

Post autor: Anonymous » 13 stycznia 2011, 18:56

witam! chciałbym sie dowiedziec czy ktos jest chetny na kurs skalkowy na wiosne. Jestem sam a wiadomo ze przynajmniej we dwojke razniej ;]. podrawiam.
Montano

Post autor: Montano » 14 stycznia 2011, 8:12

Ja będę robić kurs u Waldka mam nadzieję że wiosną, a jeśli nie to wczesnym latem. Mam nadzieję na to że przez resztę roku uda się poszaleć trochę w skałkach:).
Montano

Post autor: Montano » 04 marca 2011, 12:17

Hej, razem z żona będziemy robić kurs skałkowy weekendowo u Waldka w Kilimanjaro. Jeśli ktoś byłby chętny dołączyć to zapraszamy, jak nie to będziemy musieli jakoś przełknąć cenę wyższą o 50% :).Termin jeszcze nie ustalony, ale na pewno jak zrobi się ciepło.
Dzwonek

Post autor: Dzwonek » 22 marca 2011, 14:06

Montano pisze:będziemy robić kurs skałkowy weekendowo u Waldka w Kilimanjaro
możesz podać na PW więcej szczegółów?
Awatar użytkownika
Daku
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 79
Rejestracja: 09 lipca 2009, 22:57

Re: Kursy wspinaczkowe

Post autor: Daku » 09 stycznia 2018, 21:03

Kurs wspinaczkowy dla 6 latka? Możesz przybliżyć o co Ci chodzi. Może chodzi o jakąś sekcje wspinaczkową która nauczy dziecko wspinania.
Awatar użytkownika
Daku
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 79
Rejestracja: 09 lipca 2009, 22:57

Re: Kursy wspinaczkowe

Post autor: Daku » 09 stycznia 2018, 21:15

Jeśli chodzi o zajęcia sekcyjne to w Radomiu wielkiego wyboru nie ma rzuciłem okiem po necie i wychodzi że chyba tylko CW Grota a tam taka informacja:
Zapraszamy na zajęcia wspinaczkowe na naszej ścianie!
Pod okiem instruktora możesz postawić pierwsze kroki w pionie albo szlifować już posiadane umiejętności.
Grupa najmłodsza, do 7 lat:
poniedziałki 16:00 – 17:30
środy 16:00 – 17:30
Zajęcia dostosowane do wieku uczestników – bawimy się wykorzystując ścianę wspinaczkową, oswajamy strach przed wysokością, uczymy się asekuracji i podstawowych technik wspinaczkowych. Robimy fikołki, wielką huśtawkę i ratujemy zwierzaki ze ściany.
Cena 140 zł za miesiąc (4 zajęcia po 1,5h). Zajęcia nie przepadają, gdy wcześniej zgłosi się nieobecność.
adres do strony: http://www.cwgrota.pl/
Jeżeli to by Ci nie odpowiadało To myślę że to dobre miejsce żeby podpytać o alternatywę.
Kesha
Turysta
Turysta
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2018, 13:54

Re: Kursy wspinaczkowe

Post autor: Kesha » 16 lutego 2018, 14:08

Bardzo super temat :) póki co wspinałem się amatorsko na sztucznej skałce i w jurze krokowsko- częstochowskiej. Najwyższy szczyt na jaki wszedłem miał niecałe 60m :) Jestem bardzo zajarany i właśnie chciałbym pójść dalej!! Kto wie, może niedługo nawet Austria ;) ale najpierw kurs :) na pewno skorzystam z Waszych rad :)
ODPOWIEDZ