Kurs taternicki - w tym roku

Dział przeznaczony do rozmów o wspinaczce i jej aspektach: asekuracji, wycenach dróg, rejonach wspinaczkowych, stylach wspinaczkowych, etyce, metodach treningu. Dowiesz się również, jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i poznasz najnowsze wiadomości ze wspinaczkowego świata.
W tym dziale rozmawiamy również o via ferratach, asekuracji oraz ciekawych miejscach, w których znajdują się "żelazne drogi".

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Kurs taternicki - w tym roku

Post autor: Anonymous » 25 września 2010, 19:57

Witam,

Chciałbym jeszcze w tym roku zrobić kurs taternicki. Mieszkam w jawornie i chciałbym zrobić go u Jacka Czecha. Rozmawiałem z nim i tak sie składa ze może przeprowadzi go w trybie weekendowym tzn pt, sob, nd i tak przez trzy weekendy pazdziernika (tzn jeden weekend czterodniowy - zgodnie z programem PZA).
Poszukuję wiec partnera sztuk raz aby stworzyć zespół.
Kurs miałby mieć miejsce w 2,3 i 4 weekend października.
Moje doświadczenie:
Jestem po kursie skałkowym, wspinałem sie w tatrach (na mnichu i zamarłej - drogi IV/V, oraz na Zamarłej - Prawi wrześniacy i Droga motyki (V) łącznie z prowadzeniem)
Kilkakrotnie byłem też w skałkach (drogi do VI)

Tak więc jakby ktoś czuł chęć i potrzebę to zapraszam.
PS. oczywiscie ktoś musi być po kursie skałkowym, no i słyszałem ze Jacek nie oszczędza swoich kursantów - ale to akurat dobrze :)

mój adresik: farixus@gmail.com
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 września 2010, 8:50

Aha, Jacek Czech prowadzi szkołę "W skale" - jak ktoś chciał wiecej o Nim info - http://www.wskale.ovh.org
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2010, 22:19

Raczej w tym roku szans na letni taternicki juz nie będzie ze względu na warunki - dziś z tatr zjechałem i jest dupa - leje a powyżej ściany są przysypane świeżym kilku cm śniegiem .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2010, 13:52

Wiem, widziałem - byłem w niedziele i niestety juz zrezygnowałem.

Poczekam więc do wiosny - oby nie przyszla w czerwcu jak tego roku :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 października 2010, 0:58

Brian OConnor pisze:Raczej w tym roku szans na letni taternicki juz nie będzie ze względu na warunki
Na Słowacji też nie? :kukacz:
ODPOWIEDZ