Kurs Taternictwa Jaskiniowego

Dział przeznaczony do rozmów o wspinaczce i jej aspektach: asekuracji, wycenach dróg, rejonach wspinaczkowych, stylach wspinaczkowych, etyce, metodach treningu. Dowiesz się również, jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem i poznasz najnowsze wiadomości ze wspinaczkowego świata.
W tym dziale rozmawiamy również o via ferratach, asekuracji oraz ciekawych miejscach, w których znajdują się "żelazne drogi".

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ms998
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 231
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 22:19

Kurs Taternictwa Jaskiniowego

Post autor: ms998 » 11 kwietnia 2016, 22:24

Witam
Czy są może wśród forumowiczów osoby chętne do zrobienia Karty Taternika Jaskiniowego?
Byłem na spotkaniu Speleoklubu Katowickiego i wstępnie ustalono, że kurs ma się zacząć na przełomie sierpnia i września.
Jeśli będą zainteresowani podam więcej szczegółów:)
"Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale..."
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 609
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 07 grudnia 2016, 9:14

ty od tych szymińskich masz jakąś prowizję czy rodzinny biznes? :twisted:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
ms998
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 231
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 22:19

Post autor: ms998 » 07 grudnia 2016, 9:27

Mirek pisze:ty od tych szymińskich masz jakąś prowizję czy rodzinny biznes? :twisted:
Nawet nie znam nazwiska. Po prostu chcę zrobić kartę Taternika jaskiniowego, a najbliżej ode mnie położony klub jest w Katowicach.
A rzuciłem propozycję bo brakowało osób do minimum 5 aby kurs ruszył, no i się osoby nie znalazły i kursu nie było...
"Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale..."
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 609
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 07 grudnia 2016, 9:49

Ale to nie tekst do Ciebie, tylko wolfa , mogłem użyj opcji cytat,szkoda że Ci nie wyszło z tym kursem.Może innym razem się uda,powodzenia.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 609
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Re: Kurs Taternictwa Jaskiniowego

Post autor: Mirek » 19 grudnia 2016, 14:50

Lucek ledwo się zarejestrował i od razu reklama.A może najpierw popularne Dzień dobry.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ