Najtrudniejsze szlaki

W tym dziale rozmawiamy o górach z całego świata oraz przedstawiamy nasze relacje i zdjęcia z wycieczek zagranicznych. Również tu możesz zapytać o przygotowania, problemy i trudności przy organizowaniu wypraw zagranicznych.

Moderatorzy: adamek, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 07 stycznia 2013, 22:20

Królik pisze:Grochu przypomnę Ci temat:
"Najtrudniejsze szlaki"
No przecie w temacie jesteśmy - znasz trudniejszy szlak od prowadzącego do serca kobiety? ;)
( no, chyba, że ktoś jest takie ciacho jak Ty - to wtedy bułka z masłem :twisted: :twisted: :twisted: )
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 07 stycznia 2013, 22:23

Grochu pisze:znasz trudniejszy szlak od prowadzącego do serca kobiety?
Do serca? :shock: a co Ty kardiochirurg jakiś? :kukacz:
Grochu pisze:no, chyba, że ktoś jest takie ciacho jak Ty - to wtedy bułka z masłem
Grochu, Ty wazeliniarzu. Czy Ty mnie przypadkiem nie podrywasz... Łoj, oby nie :lol:

DOBRA: A teraz już serio - kończymy tego off-topa i wracamy do właściwego tematu najtrudniejszych szlaków W GÓRACH.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 stycznia 2013, 16:34

Ferraty mają swoje wyceny. Indywidualna sprawa kto którą uzna za najtrudniejszą (uszkodzone, wyłączone z użytku). Każdy ma swój Ewerest, który będzie dla niego najtrudniejszy. Optymalnie jest poznać swoje granice i nie podskakiwać powyżej własnego tyłka. Tylko jak zachować powściągliwość, jak każdego korci wyżej i wyżej ;)
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 08 stycznia 2013, 16:43

^^ Moim zdanie trzeba poszerzać swoje granice, czy jak kto woli podnosić poprzeczkę ;) Tylko wszystko małymi kroczkami, powoli coraz dalej, wyżej, trudniej :)
--->>>flickr<<<---
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 stycznia 2013, 21:08

adrians_osw pisze:podnosić poprzeczkę ;)
Hehe.. Podnosić do granic rozsądku, jak najmniejszym kosztem poznać granice własnych możliwości. :)
ODPOWIEDZ