Highlands w Szkocji

W tym dziale rozmawiamy o górach z całego świata oraz przedstawiamy nasze relacje i zdjęcia z wycieczek zagranicznych. Również tu możesz zapytać o przygotowania, problemy i trudności przy organizowaniu wypraw zagranicznych.

Moderatorzy: adamek, PiotrekP, Moderatorzy

włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2376
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Re: Highlands w Szkocji

Post autor: włodarz » 11 lutego 2017, 18:09

Wiolcia publikowała na forum relacje z Wysp. Wśród nich była wycieczka na Ben Nevis. Przejrzyj jej posty a znajdziesz. :)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Re: Highlands w Szkocji

Post autor: adamek » 11 lutego 2017, 20:06

Poszukaj mojej relacji z sierpnia. Było z Ben Nevis i z wyspy Skay.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Re: Highlands w Szkocji

Post autor: adamek » 13 lutego 2017, 14:33

gomolka pisze:adamek moge miec wiecej pytan, ok?
dawaj, może na coś się przydam :zoboc: , w sumie to zjeździliśmy większą część północnej Szkocji razem z Hebrydami
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
kovallanna
Turysta
Turysta
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwietnia 2018, 10:19
Kontakt:

Re: Highlands w Szkocji

Post autor: kovallanna » 03 kwietnia 2018, 10:27

O matko, marzy mi się Szkocja. Koleżanka mieszka w Szkocji, to było jej marzenie, mówi, że jest super. I te klimat, coś dla mnie :). Z chęcią bym tam pochodziła.
I po reklamie - PiotrekP
olenapok
Turysta
Turysta
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2022, 15:13

Re: Highlands w Szkocji

Post autor: olenapok » 22 lipca 2022, 15:16

Planuję odwiedzić Szkocję
ODPOWIEDZ