Góry nad jeziorem Garda.

W tym dziale rozmawiamy o górach z całego świata oraz przedstawiamy nasze relacje i zdjęcia z wycieczek zagranicznych. Również tu możesz zapytać o przygotowania, problemy i trudności przy organizowaniu wypraw zagranicznych.

Moderatorzy: adamek, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 13 kwietnia 2015, 14:25

Jezioro Garda,najczystsze w Europie,jest cudowne a góry,go otaczające,niesamowite :!: jazda autobusem,który przejeżdża nawet 2 kilometrowymi tunelami,coś cudownego :!: Kto tylko może niech się tam wybierze,polecam wspaniałe miejsce noclegowe.Służę pomocą,gdyby kogoś interesowały tamte tereny,jak gdzie i czym dojechać,ceny itp..
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 13 kwietnia 2015, 23:00

Tilia pisze:Służę pomocą,gdyby kogoś interesowały tamte tereny,jak gdzie i czym dojechać,ceny itp..
Tilia, Ty się chyba nie masz zamiaru wyłgać takim tekstem! :zly:
Ja chcę tu przeczytać Twoją relację dzień po dniu! :D
Wycieczka po wycieczce :D

No proszę Cię!... :)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 kwietnia 2015, 9:07

Tilia nie ociągaj się, czekamy na relację.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 14 kwietnia 2015, 11:11

....czy Wy wiecie o co mnie prosicie :?: ;) przecież,w porównaniu z Jolą,to odpadam już na starcie,oj zblednę strasznie,już teraz mi wstyd....
ani dobry pisarz ze mnie,ani takich wspaniałych wypadów nie zaliczyłam np.M.Baldo kolejką,więc chwalić nie ma się czym...ale postaram się oczywiście coś spłodzić.
Gdybyście mogli podpowiedzieć jak to robicie,że takie duże zdjęcia wstawiacie.Ja muszę bardzo zmniejszać aby mi zaakceptowało tu na forum.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8697
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 kwietnia 2015, 12:57

Instalacje zdjęć o rozmiarze 800x600 wymaga posiadanie fotek na jakimś profilu np. Google - Picasa lub fotosik, w innym przypadku fotki można zamieszczać małe.
Tilia pisze:....czy Wy wiecie o co mnie prosicie przecież,w porównaniu z Jolą,to odpadam już na starcie,oj zblednę strasznie,już teraz mi wstyd....
Jaki wstyd, każdy może napisać i nie oceniamy, ważne, że pokazujesz ciekawe miejsce- godne odwiedzenia.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 14 kwietnia 2015, 16:16

PiotrekP pisze:Jaki wstyd, każdy może napisać i nie oceniamy, ważne, że pokazujesz ciekawe miejsce- godne odwiedzenia.
Do tego takie, w których nie byliśmy jeszcze.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
ela
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 81
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:38

Post autor: ela » 14 kwietnia 2015, 19:53

Otylia! Pisz!!! Ja też czekam z niecierpliwością!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 14 kwietnia 2015, 22:34

Piotrek dziękuję za wytłumaczenie,mam Picaso choć fotek tam nie daję bo automatycznie wsio inne mi potem tam ładuje,muszę młodych poprosić o pomoc :)
Jutro szpital ale wieczorem zabiorę się za pisanie i dziękuję Wam za wyrozumiałość ;) Wiem,że nie wyśmiejecie mnie ale boję się,że ten przepiękny zakątek świata nie opiszę tak jak na to zasługuje :(
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2015, 22:06 przez Tilia, łącznie zmieniany 2 razy.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1469
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 15 kwietnia 2015, 21:36

Tilia pisze:chwalić nie ma się czym...
No weź przestań, ja chwalę się Starym Groniem, więc gdzie mi tam do Ciebie :roll: .
Siadaj i pisz :D .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 15 kwietnia 2015, 21:51

Tilia pisze:przecież,w porównaniu z Jolą,
Tilia, bo się pogniewamy! :zly: ;)
Ty się tu z nikim nie porównuj, bo to nie jakiś "Idol" jest czy inny "Mam talent"!
Tilia pisze:.M.Baldo kolejką,
To co, że kolejką?! Proszę! Bez kompleksów!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 16 kwietnia 2015, 22:39

Już coś nabazgrałam wiec zamieszczam,choć nie wiem czy Was nie zanudzę bo jeszcze bardzo nie dojechałam a już tyle zdań :?: widać jak w gadaniu tak i pisaniu jestem nie do pohamowania :) zdjęcia na razie mi nie wychodzą więc zamieszczę później bo na razie to albo za małe albo za duże :(
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ