Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 22 listopada 2016, 0:02

kos pisze:Czy to ta literatura, którą się czyta pod budką z piwem?
oni jednak mają rację. szkoda na ciebie czasu nieopierzony w.y.p.i.e.r.d.k.u. żegnaj.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 22 listopada 2016, 6:05

adamek pisze:.. sorki ptaszka
to ''tępy dyszel" nie ptaszek żaden ,wpadł tu na trochę ;)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
sokół
Turysta
Turysta
Posty: 88
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 11:31

Post autor: sokół » 22 listopada 2016, 23:02

włodarz pisze:Czyżby również latającego?
Oj, panie Włodarzu... Sokół czasem wchodzi, czyta, pisać nie pisze, bo ma swój klub chimalajowy, co może ostatnio nieco podupadł, ale co mi tam, mnie to wystarczy. Tu wchodze czasem by oglądać sobie relacje. I czasem coś więcej poczytam. I wystarczy.
Natomiast bardzo proszę nie wiązać mnie z tym czymś, co Wam tu te brednie wypisuje.
Jak ja chciałbym tu coś Wam napisać, to zrobiłbym to wykorzystując swoje własne konto, a nie bawił się w czterdzieste wcielenie...

Można mieć inne zdanie niż reszta, ale trzeba też zachować troszkę powagi.

Przy okazji - pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 22 listopada 2016, 23:27

sokół pisze:Przy okazji - pozdrawiam wszystkich
Repozdrawiamy :) Czasem coś jednak napisz :)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 23 listopada 2016, 1:22

sokół pisze:Przy okazji - pozdrawiam wszystkich.
:) o jak fajnie, również pozdrawiam :D
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Iwon
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 21 października 2015, 17:23

Post autor: Iwon » 23 listopada 2016, 7:22

sokół pisze:Przy okazji - pozdrawiam wszystkich.
Serdeczne buziaki dla Waszej Trójki :>
"Skądkolwiek wieje wiatr,
zawsze ma zapach TATR"
Jan Sztaudynger
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 23 listopada 2016, 8:28

Hej Sokole :)
Włodarz miał chyba na myśli inny skrzydlaty okaz ;)
Pozdrówka wzajemne :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 23 listopada 2016, 19:32

sokół pisze: Tu wchodze czasem by oglądać sobie relacje. I czasem coś więcej poczytam. I wystarczy
Ja z kolei czytam sobie wieści z Chimalajowego, szczególnie spodobała mi się relacja z Waszej forumowej wycieczki w Beskid Mały :lol:.

Również pozdrawiam :hej:
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 24 listopada 2016, 18:51

sokół pisze:Przy okazji - pozdrawiam wszystkich.
:hej:
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 26 listopada 2016, 12:32

Wróciłem do kraju, to czas odswiezyć nurtujący temat ("Sniezna Pantera")
więc, zadam poraz kolejny raz pytanie oczekując od autora (DarkaZ) odpowiedzi;

Wiem, ze to dział zajmujący się tematyką niegórską, jednak Mode przenieśli ten ciekawy temat górski do tego działu, temat, choć to trochę dziwne.
Jako, że jestem ( i będę) dociekliwy, chciałbym abyś będąc autorem postu, nie udawał ........(kogoś tam) :shock: , chciałbym wreszcie znać odpowiedz na proste pytanie. Dlatego Darku, nie wykręcaj się dziecinnym tłumaczeniem, ze tam nie byłeś i takie tak bzdety.

Szczerze; trzeba mieć ogromny tupet aby napisać (reklamować) temat, a na koniec ..........to nie moja wyprawa (projekt) ja tam nie byłem :shock: :shock: :shock:

viking :twisted:

W tematach górskich, pisz co chcesz ( aby tylko było o górach), jednak gdy przyjdzie proste pytanie (zero - jedynkowego) to postu nie chowaj głowy w piasek (jak tchórz).
Naprawdę musisz chować się za Mod-ami, prosząc ich o zamkniecie tematu?

Tematy nie górskie wychodza ci najlepiej, wiec w nich "bryluj" , :P
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2016, 12:50 przez viking, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 26 listopada 2016, 12:46

Janusz, jakąś relację byś machnął ?
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 26 listopada 2016, 13:08

Tomku, pozdrawiam gorąco :spoko:

Po spędzeniu 2 miesięcy w Nepalu (choć próbowałem załatwic przedłuzenie pobytu o kolejny miesiąc) 10 godzin temu, bezpiecznie wróciłem do domu.

Relacji "tutaj" raczej nie będzie, jeśli jednak "załapię się" na najbliższy zimowy zlot, a będzie na nim choć jedna osoba, która będzie chciała posłuchać o szczytach jak i himalajskich trekach, to chętnie opowiem, (ew. przygotuję się "medialnie" ), jesli masz jakies pytania to na PW ci odpowiem.

W Nepalu ostatnio (2 miesiące temu) wyszło kilka "złych dla białych" rozporzadzeń (opłaty) o turystyce górskiej (treki jak i łatwe "6") ale to temat rzeka :twisted:

Może Sonia , skrobnie cosik (aczkolwiek ciekawie opisała co nie co na Fb), ja natomiast ........przechodzę w styl bezpośredniej rozmowy.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Pietras8609

Post autor: Pietras8609 » 26 listopada 2016, 13:36

Janusz; fajnie , że wróciłeś i mam nadzieję, że jak pojawisz się kiedyś w "grodzie Kraka: to opowiesz co nieco o kolejnej twojej wyprawie w Himalaje:)

Natomiast właśnie co do tematu Śnieżnej Pantery, który się pojawił na forum, a który powyżej wywołał Janusz............to jakieś kuriozum; jako miłośnicy gór możemy chyba dyskutować wprost i bez owijania w bawełnę, a w temacie pojawiło się sporo niedopowiedzeń-sposób przedstawiania był taki, że koniec końców nie wiadomo czy cel został zrealizowany czy nie; oczywiście również trzymałem kciuki za Olę i nie rozumiem ataków na Janusza, za to , że zadał konkretne pytanie w w tym temacie oraz porównał styl zdobywania Śnieżnej Pantery przez Andrzeja Bargiela oraz Denisa Urubko- swoją drogą powiedział prawdę, o pewnych rzeczach lepiej dobrze poczytać i sprawdzić u źródła ,a a nie opierać się jedynie na kontekście medialnym:)
kos

Post autor: kos » 27 listopada 2016, 11:12

Krótkie podsumowanie mojej obecności na forum:
- właśnie mija/minęła/ 666 godzina od rejestracji na forum,
- 37 postów, czyli średnio jeden post co 18 godzin (będzie lepiej),
- upomnień sztuk jedna.
Wyjaśnienie: upomnienie ma bezpośredni związek z wpisem zwierzaka pod ochroną Admina i WWF, ponieważ fragment poprzedniego postu klubowicza napisany w chwili jego słabości zawierał 3-literowy skrót myślowy, który jednak pisze się przez "ch" (adamek dokonał edycji postu).
O ile nie obraziłem się, to jednak rażą mnie pospolite błędy ortograficzne i dokonałem kulturalnego wpisu /istnieje on nadal w niezmienionej treści/, za który otrzymałem upomnienie.
Zapraszam na szampana, wino lub piwko. :) :piwo: :wino1: :11:
Dziękuję za uwagę. :spoko: :P
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2016, 12:05 przez kos, łącznie zmieniany 1 raz.
kos

Post autor: kos » 27 listopada 2016, 12:04

Ten post jest na poczet dnia jutrzejszego, aby drastycznie nie zwiększać swej średniej.

Wkrótce 10-lecie forum GS (4 grudnia 2016). Czy z okazji jubileuszu klub urządza jakiś spontan (w zaproszeniach nic o tym nie ma, ale spontan powstaje znienacka)?

Odrobina statystyki z początku działalności klubu, które łatwe nie były.
Najstarszym stażem forumowiczem jest Mosorczyk, który na bezludnej wyspie chyba sam ze sobą urządzał konwersacje (zakładam, że się dogadywał i nie było żadnych sporów) przez ponad 4 miesiące. Po roku ekspansji klubu było już jedenastu forumowiczów, zaś po dwóch latach liczba ta wyniosła 25 (wzrost o 127%) - widoczne jest znaczne ożywienie w pozyskiwaniu forumowiczów, w trzecim roku już 54 (wzrost o 116%).

Dziękuję za uwagę. :spoko: :P
ODPOWIEDZ