Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 21 listopada 2016, 13:06

heathcliff pisze:... w końcu powiedziałeś coś mądrego :oki:
I wicewersja :twisted:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 16:11

milfen pisze:Jak się nie podoba TO WYPatrzeć można sobie inne forum
Nieładnie kolego milfenie. Używaj przecinków, jak do mnie piszesz, bo dostaniesz zadyszki. :)
Użycie dużych liter wskazuje na nerwowość lub huśtawkę nastroju.
Gdybyś był chłopcem, to wskazanie lekkie na ADHD - wówczas dostałbyś klapsa w zadek i po chorobie.
U osób starszych to demencja starcza i nie da się tego leczyć, niestety.
heathcliff pisze:Ciężko się domyśleć literówki?
Czyli mamy już pierwszego forumowicza, który gotów jest myśleć za innych. Na admina. :)
heathcliff pisze:idź toczyć swój kawałek kupy gdzie indziej
Potrzebujemy prostego admina, który krótko i zrozumiale wydaje polecenia, ale chyba już za stary...
I czy jeszcze może?
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2016, 16:38 przez kos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 21 listopada 2016, 16:24

kos pisze:Czyli mamy już pierwszego forumowicza, który gotów jest myśleć za innych.
kos pisze:Potrzebujemy prostego admina, który krótko i zrozumiale wydaje polecenia, ale chyba już za stary...
I czy jeszcze może?
no proszę, gotów myśleć za mnie.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 21 listopada 2016, 16:29

przestańcie karmić trolla ... sorki ptaszka :zoboc:
poćwierka, poćwierka, nikt go nie będzie słuchał to znudzi mu się i poleci dalej :papa:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 16:57

adamek pisze:poćwierka, poćwierka, nikt go nie będzie słuchał to znudzi mu się i poleci dalej
To już druga osoba na forum, która nie lubi śpiewu ptaków (pantadziu był pierwszy).
adamek pisze:przestańcie karmić trolla ... sorki ptaszka :zoboc:
Mądrość przychodzi z wiekiem do czasu odwiedzin wujka Alzheimera.
heathcliff posłuchaj starszego kolegi, bo dobrze prawi w tej materii.
Jest on sympatyczny, inteligentny, rozmowny, powszechnie lubiany i szanowany na forum. Gdyby było inaczej, to nie zostałby przecież moderatorem. Chyba że pochodzi "z łapanki" - odpowiedzi poszukam na forum lub zapytam starszego kolegi, który mnie tu zwabił - a ileż przy tym dobrych rzeczy i historyjek naopowiadał. :)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 21 listopada 2016, 17:08

adamek pisze:przestańcie karmić trolla ... sorki ptaszka
Ano właśnie. Nie reagujcie na zaczepki, bo o to mu chodzi.
I spokojnie, nie takie orły już tu latały ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 18:18

Nie będę drażnił Groszka, bo już namierzył lokal po IP i niewiele brakuje, by o godz. 6 rano mieć łysych gości w kominiarkach. :(
Do następnego zjazdu. :oki:
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 21 listopada 2016, 21:38

adamekGrochu wiem, wiem. Wybaczcie ale pożegnam się jeszcze tylko z naszą ptaszyną
kos pisze:starszego kolegi, który mnie tu zwabił
no nie wierzę, taka inteligencja, przenikliwość, polot, analiza postów i młodzieńcza intuicja, a Ty dałeś się zwabić.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 22:42

Brawo dla Admina, że nie śpi i czuwa nad forum, ale narzuca się pytanie retoryczne:
A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
Wulgaryzmy lub nieetyczne wpisy (także nie pod moim adresem) przechodzą bez echa, a może trudno je dostrzec?
Rozumiem, że dowcip jest słabą stroną forumowiczów, których chciałem trochę rozruszać, ale upłynęłoby mnóstwo wody w Wiśle, nim pojawiłyby się pierwsze efekty. Nie podejrzewałem, że stonowane wpisy dokonują aż takiego spustoszenia moralnego.
Jednak dziękuję za wyróżnienie, chociaż nie wiem, czy na nie zasłużyłem. :spoko: :P
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 21 listopada 2016, 23:03

kos pisze:Wulgaryzmy lub nieetyczne wpisy (także nie pod moim adresem) przechodzą bez echa, a może trudno je dostrzec?
a co wspólnego z etyką ma poniżanie bądź co bądź starszej osoby jaką jest Andrzej. może trudno nam jest szanować Jędrala za to że jest jaki jest, niemniej jednak szacunek jakiś mu się należy. o wyształceniu też możemy pogadać, bo w życiu poznałem niejednego wykształciucha który obnosił się swoim uniwerkiem, ale myślenia już tam jegomościa nie nauczyli, tylko niestety lub stety egokultury tylko i wyłącznie.

tak się składa, że wbrew panującej opinii zazwyczaj ptaszki jaja szybko tracą, zasłaniając się wulgarną, nieetyczną rzeczywistością, podczas gdy same śpiewają poniżej poziomu kloaki.

wypożyczyłbym sobie taki model na wyłączność:

https://www.youtube.com/watch?v=aEWKhQ4etIA
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 23:31

Panda pisze:poniżanie bądź co bądź starszej osoby
Pando, aż tak daleko posuniętej fantazji przy interpretacji wpisów nie mam.
Panda pisze:może trudno nam jest szanować Jędrala
To brzmi dużo bardziej niegrzecznie niż moje wpisy pod adresem Jędrala (nie mam powodu, by go nie lubić, wręcz przeciwnie: spośród wielu forumowiczów chyba z nim bym się mógł zaprzyjaźnić /oceniam na podstawie jego postów, które dane mi było przeczytać/.
Panda pisze:gdy same śpiewają poniżej poziomu kloaki
Cóż za wysublimowane stwierdzenie, istotnie mam wiele zaległości do nadrobienia.

Na obecną chwilę swego zdania nie zmienię na temat KZEoSP. Może ktoś z domowników raczy spojrzeć obiektywnie na domowe ognisko. Remont kapitalny by się przydał, ale to nie mój problem. Chcącemu nie dzieje się krzywda, więc miłej zabawy.
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 21 listopada 2016, 23:40

kos pisze: spośród wielu forumowiczów chyba z nim bym się mógł zaprzyjaźnić /oceniam na podstawie jego postów, które dane mi było przeczytać/.
no to pokaż jaja.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 23:47

Panda pisze:no to pokaż jaja.
Nie widziałeś jaj? Nawet u innych pod prysznicem na basenie? Teraz wiem, czego pragną prawdziwi mężczyźni.
Idź na stragan i kup gęsie lub strusie. To są prawdziwe jaja.
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1689
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 21 listopada 2016, 23:52

kos pisze:Nie widziałeś jaj? Nawet u innych pod prysznicem na basenie? Teraz wiem, czego pragną prawdziwi mężczyźni.
Idź na stragan i kup gęsie lub strusie. To są prawdziwe jaja.
inteligencją nie grzeszysz. nie lubisz przenośni? to takie coś z literatury wzięte.
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
kos

Post autor: kos » 21 listopada 2016, 23:54

Panda pisze:to takie coś z literatury wzięte
Czy to ta literatura, którą się czyta pod budką z piwem?
Jak zacząłbym sypać przenośniami, to Ci ptaszek zwiędnie.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2016, 0:03 przez kos, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ