Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 18 maja 2016, 21:57

"Ludziska" Nasze Forum - It Lives!!!
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2379
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 19 maja 2016, 17:13

Niekoniecznie. To tylko taka mała awanturka, po której nastąpi okres błogiego spokoju na forum.
No jeszcze przed kolejnym zjazdem klubowicze ruszą do pisania - proszę na listę i kto mnie przygarnie do autka, lecz na tym wielu zakończy swoją forumową aktywność (do następnego zjazdu).
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 19 maja 2016, 18:52

włodarz pisze:No jeszcze przed kolejnym zjazdem klubowicze ruszą do pisania - proszę na listę i kto mnie przygarnie do autka, lecz na tym wielu zakończy swoją forumową aktywność (do następnego zjazdu).
:spoko: w 100 % zgadzam się z Tobą. I to mnie martwi. :(
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
chudydzik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 120
Rejestracja: 13 listopada 2015, 19:35

Post autor: chudydzik » 19 maja 2016, 19:08

Robię co mogę w temacie skojarzenia :8)
Na to drugi, tęga głowa
Tak to ujął w mądre słowa:
"Jest ryzyko , jest zabawa
Albo piargi albo sława "
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 19 maja 2016, 20:26

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) na zjeździe będą pieczonki i Chudydzik nadrobisz zaległości :)
to apropos "małej" awantury :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 10 czerwca 2016, 19:04

Darek Z pisze:na zjeździe będą pieczonki
Ja Darku nie robię pieczonek. Temat umarł, a Grzegorz stwierdził (na PW), że nikt po wyrypie nie będzie miał ochoty na pracę przy pieczonkach. A szef ma zawsze rację :!: :8)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
aleksander07

Post autor: aleksander07 » 18 czerwca 2016, 14:36

włodarz pisze:Niekoniecznie. To tylko taka mała awanturka, po której nastąpi okres błogiego spokoju na forum.
No jeszcze przed kolejnym zjazdem klubowicze ruszą do pisania - proszę na listę i kto mnie przygarnie do autka, lecz na tym wielu zakończy swoją forumową aktywność (do następnego zjazdu).
Ja Ciebie przygarnę. Zapraszam do http://www.projekt-wem.pl/rolety/rolety ... e-warszawa na jakąś relaksacyjną i zarazem profesjonalne zakupy rolet, na pewno będziesz zadowolony.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 10:48 przez aleksander07, łącznie zmieniany 2 razy.
włodarz
Turysta
Turysta
Posty: 2379
Rejestracja: 01 grudnia 2011, 19:09

Post autor: włodarz » 18 czerwca 2016, 18:23

Żebym ja Ci nie wygarnął.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 19 czerwca 2016, 19:58

Darek Z pisze:
viking pisze:Darek,

"....kto jest za tym żeby Jędrek zrobił pieczonki dla wszystkich ręka do góry:)
:shock: :shock: :shock:

Kim ty, na tym forum jesteś; aby narzucać komukolwiek aby cokolwiek robił (pieczonki) :twisted: jak sie zapisze , na klubowy zjazd (bo to przede wszystkim spotkania klubowiczów, jakbyś zapomniał) i pojedzie, a będzie chciał to zrobi pieczonki, (sobie a może i innym) to tylko i wyłącznie jego sprawa, nie moja,twoja. (zapamiętaj to).

Do tej pory, nikt tutaj nikogo do niczego nie zmuszał, jasne, że wygodniej "przyjechać na gotowe", są tu tacy z twojego ..........:twisted:
Jeszcze nie ma ......zapisów, skąd ty masz pewność ze się "załapiesz"
Nie, ty nie odpuścisz" takiej imprezy :lol:

Twój pobyt na tym forum to tylko i wyłącznie imprezy (organizowane prze innych) , a ulubiona specjalnośc to; "dolewanie oliwy do ognia" tak trzymaj :spoko:
Wybaczcie ale nie mogę tego zostawić bez odpowiedzi :) pomimo tego że prosiłem Janusza telefonicznie o usunięcie tego postu i starałem się uznać tą wycieczkę osobistą za niebyłą Janusz nie uznał za stosowne spełnić mojej prośby :)
Janusz zapałał do mnie miłością :) Januszku informuje Cię że nie jesteś zupełnie w moim typie :)
Po pierwsze charakteryzujesz się
1) Skrajnym brakiem poczucia humoru
2) Pieniactwem
3) Mijasz się z prawdą
4) Masz fobie albo natręctwo na punkcie cyferek
5) Jesteś regionalnym rasistą

Do głowy przychodzi mi masa epitetów i uszczypliwości ale po raz kolejny pozwolę sobie tylko na merytoryczną odpowiedź
Z tym że moja tolerancja dla cudzego chamstwa i prostactwa jest ograniczona.. pomimo świadomości że mam wątpliwa przyjemność prowadzenia dysputy z bardzo specyficznym typem człowieka nie gwarantuję że w którymś momencie nie zniżę sie do poziomu mojego interlokutora :) Od lat wyznaję zasadę nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra dzieki doświadczeniu
Ale czasami czy człowiek chce czy nie musi zająć jakieś stanowisko.

A więc Januszu pragnę wyprowadzić cię z błędnego mniemania o mojej skromnej osobie i zakomunikować ci że jestem członkiem klubu od lat bodajże dwóch i w tymże to okresie dane mi było być organizatorem lub współorganizatorem co najmniej pięciu imprez na które dałem zaproszenie na forum GS były to dwie imprezy Andrzejkowe jedna na Górze Żar i jedna w Szczyrku oraz trzy spływy kajakowe gdyby ci umkneło w dziale zaproszeń jest kolejny spływ kajakowy którego jestem współorganizatorem. Daje to średnią trzech zaproszeń rocznien :)
Co najważniejsze moje imprezy w przeciwieństwie do twoich są imprezami Non Profit ponieważ nie raz wspominaleś że języki nie są twoją najmocniejszą stroną spieszę z wyjasnieniem słowa Non profit :) bez profitów ani w pieniądzach ani w naturze:)
A wiec w przeciwieństwie do Ciebie nie oczekuję aby ktoś pokrył koszty mojej podróży żeby ktoś stawiał mi codziennie piwo a co drugi dzien pizze

a co najwazniejsze nie oczekuję tak jak Ty aby osoby dla których organizuje imprezę podpisywałai oświadczenie że nie bierzesz za nią odpowiedzialności

Bo to są tzw Twoje warunki o których tak często wspominasz prawda?

Czasami mam wrażenie że jesteś w klubie Gs aby łowić kolejnych współsponsorów swoich wyjazdów ?

Pamiętaj Janusz jeśli chcesz komuś coś zarzucać sam musisz być jak żona Cezara.

Po naszej rozmowie telefonicznej nie liczę oczywiście na to że jakiekolwiek argumenty są cie wstanie przekonać że nie masz racji a Twoje zachowanie jest conajmniej problematyczne należysz do ludzi którzy bez wzgledu na to jak są dalecy od ideały są przekonani o tym że zawsze i wszędzie mają rację.
Pozwolisz pewnie bez żalu że przy każdym nastepnym naszym spotkaniu jak to sam gdzieś napisałeś potraktuję cię jak Luft i reki ci raczej nie podam.

Jednakże nie zostawię żadnego twojego postu atakującego mnie lub kogokolwiek w charakterystyczny dla ciebie sposób bez odpowiedzi.
Pamiętaj Janusz jeśli chcesz komuś coś zarzucać, sam musisz być jak żona Cezara.
A Cesar musi być jak..................Ty ?

Darku, szkoda, i to wielka,

ze nie przeczytałem tego postu przed zjazdem , masz dużo, dużo szczęścia, ale kiedyś ono cie opuści.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 613
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 20 czerwca 2016, 10:50

włodarz pisze:Żebym ja Ci nie wygarnął.
Brutal. :zoboc:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1471
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 28 października 2016, 18:24

Stuknęło mi dzisiaj 5 lat na Forum :shock: . Ani przez te lata nie zmądrzałem, ani nie wypiękniałem :ha:, ale za to ilu fajnych ludzi poznałem :) :hej:.

( Tak se pobleblałem ;) )
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 28 października 2016, 18:28

Darek pisze:Ani przez te lata nie zmądrzałem, ani nie wypiękniałem
Chcesz o tym porozmawiać :) :kukacz:
Darek pisze:Stuknęło mi dzisiaj 5 lat na Forum
Gratulacje :)
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 października 2016, 18:39

Darek pisze:ludzi poznałem .

( Tak se pobleblałem )
Darku, a jak Ci się fajnie rymnęło ;)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1471
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 28 października 2016, 18:45

Tidżej pisze:
Darek pisze:Ani przez te lata nie zmądrzałem, ani nie wypiękniałem
Chcesz o tym porozmawiać :) :kukacz:
Na rozmowę już za późno, potrzebne działanie bardziej radykalne :lol:
Tidżej pisze:
Darek pisze:Stuknęło mi dzisiaj 5 lat na Forum
Gratulacje :)
Dzięki :) , tym bardziej, że trafiło na piątek, może sobie :10: z tej okazji otworzę ?
HalinkaŚ pisze:
Darek pisze:ludzi poznałem .

( Tak se pobleblałem )
Darku, a jak Ci się fajnie rymnęło ;)
Poeta - amator :lol:
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 28 października 2016, 20:33

Lepiej tego nie leczyć, góroholizm choroba dość często występująca na naszym forum ;) .
Kolejnych pięciu lat, a potem się zobaczy co dalej
:kukacz: .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ