Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 23:13

Dżola Ry pisze:Czyli rozumiem, że pan Administrator
Jolu przecież wiesz że ze mnie żaden Admin nie jest, ani tym bardziej nie był :8)
Dżola Ry pisze:I uśmiechnij się do mnie troszeczkę
Troszeczkę? Wszak ja nieustannie się do Cię uśmiecham i szanuję i podziwiam :spoko:
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 23:13 przez Królik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 14 lutego 2016, 23:13

Królik pisze:A tak, tak... już się poprawiam... przecież zrezygnowała nie wytrzymując naporu... 8)
Ja ślamazarna jestem w pisaniu postów i widzę, że zanim wystukałam swojego to tu zmiany nastąpiły ;)

I się uśmiechnąć nie chcesz widzę Króliku, tylko szpilki mi jakby wbijasz (Jędralowe?)... :roll:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 14 lutego 2016, 23:14

Królik pisze:Troszeczkę? Wszak aj nieustannie się do Cię uśmiecham
No to już usnę w spokojności :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 23:14

Dżola Ry pisze:I się uśmiechnąć nie chcesz widzę Króliku
Królik pisze:Wszak ja nieustannie się do Cię uśmiecham i szanuję i podziwiam
Jola jak zawsze szybsza od wiatru...
Nie nadążam pisać :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 23:16

Dżola Ry pisze:No to już usnę w spokojności
Jolu i pozdrowienia serdeczne od Królików (Ty wiesz...wszystkich)
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 15 lutego 2016, 14:17

kamera z rzeczonej okolicy (kilka postów wyzej)

https://www.youtube.com/watch?v=-ffDpy4LmVY

https://www.youtube.com/watch?v=hfdUBxq23vE

https://www.youtube.com/watch?v=a2sYAcrgeIg

https://www.youtube.com/watch?v=2blOs0JTCNg

inne miejsce (niedaleko od tamtej)

https://www.youtube.com/watch?v=mpzIH1Ub2nk

prywatna kamera
https://www.youtube.com/watch?v=q_L0keE6kxw

na koniec maly apel o .......smieci :P

https://www.youtube.com/watch?v=R_JtO1UJpKQ

aczkolwiek mam swoje zdanie o .........."zielonych ludkach" :twisted: :twisted: :twisted:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 16 lutego 2016, 20:54

Masz rację Vikingu!

A Królikowi odpowiadam słowami poety:
https://www.youtube.com/watch?v=a5_Fp30clb0

:zoboc: :8)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2016, 19:37 przez Jędral, łącznie zmieniany 1 raz.
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 16 lutego 2016, 20:58

Jędral pisze:A Królikowi odpowiadam słowami poety:
Jędral a Ty znów swoje... Myślisz, że wszystko tak łatwo przychodzi?
Na pieszczotę, Jędralu, którą to słowami poety cytujesz, to sobie trzeba zasłużyć. A Tobie do zasłużenia sobie jeszcze sporo brakuje :twisted:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 03 kwietnia 2016, 22:13

Alina pisze:A ja dziś zrobiłam 40 :hura: Powrotne 20 na zaciśniętym hamulcu na przedniej oponie. :!:
Przeniosłam się tu, żeby tam nie oftopować :)

No to Alina gratuluję! Drogę powrotną możesz sobie więc podwójnie policzyć ;) (a dlaczego na tym hamulcu jechałaś?? :oczynoela: zepsuł się, czy nie zauważyłaś? ;) :twisted: )

Ale trochę Cię zgaszę :kukacz: Dziś przejechałam 68 km! Z fajną grupą jechałam to i motywacja była :)

Obrazek

https://picasaweb.google.com/1151326283 ... anowRudnik#
Awatar użytkownika
Kubeczek
Turysta
Turysta
Posty: 52
Rejestracja: 11 października 2012, 15:40

Post autor: Kubeczek » 09 kwietnia 2016, 0:47

Alina pisze:A ja dziś zrobiłam 40 :hura: Powrotne 20 na zaciśniętym hamulcu na przedniej oponie.
Dżola Ry pisze:Dziś przejechałam 68 km!
A co to qwa jest?!!! forum górskie czy kolarskie, to qwy nędzy?!!! O górach mi tu pisać, a nie o "cudownych dzieciach dwóch pedałów" :zly:
Z nizin, ale górmaniak :-)
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 18 maja 2016, 10:05

Jędral pisze:
goska pisze:Jak nie będzie takiej dużej kwatery to namioty zabierzemy a co tam
Jakie namioty ? To letni zjazd.
Spotykamy się w sobotę rano, idziemy na Babią, Schodzimy do "ogniska" robimy pieczonki i siedzimy do rana przy ognisku. :jupi: :8)


My zrobimy ognisko i pieczonki ? czyli kto ?:) będzie tak jak na Fatrze że będziesz chodził i doradzał jak się rozpala ognisko doprowadzając wszystkich do szewskiej pasji a na hasło Jędruś weź się do roboty powiesz >a po co przecież wam dobrze idzie< :) Jedruś znasz dowcip o koniu i furmanie ktory przywiózł węgiel ?
Furman wola do gospodarza gospodarzu przywiozłem węgięl !! na co koń odwraca łeb i mowi Jasne ty kurwa przywiozleś węgiel :):):)
Rozumiem że w ramach rekompensaty i rehabilitacji za nie odbycie się Oldskula
Zgłaszasz się na ochotnika do zrobienia ogniska i pieczonek :)

Kto jest za tym żeby Jędrek zrobił pieczonki dla wszystkich ręka do góry:)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 18 maja 2016, 10:44

Darek,

"....kto jest za tym żeby Jędrek zrobił pieczonki dla wszystkich ręka do góry:)
:shock: :shock: :shock:

Kim ty, na tym forum jesteś; aby narzucać komukolwiek aby cokolwiek robił (pieczonki) :twisted: jak sie zapisze , na klubowy zjazd (bo to przede wszystkim spotkania klubowiczów, jakbyś zapomniał) i pojedzie, a będzie chciał to zrobi pieczonki, (sobie a może i innym) to tylko i wyłącznie jego sprawa, nie moja,twoja. (zapamiętaj to).

Do tej pory, nikt tutaj nikogo do niczego nie zmuszał, jasne, że wygodniej "przyjechać na gotowe", są tu tacy z twojego ..........:twisted:

Jeszcze nie ma ......zapisów, skąd ty masz pewność ze się "załapiesz"
Nie, ty nie odpuścisz" takiej imprezy :lol:

Twój pobyt na tym forum to tylko i wyłącznie imprezy (organizowane prze innych) , a ulubiona specjalnośc to; "dolewanie oliwy do ognia" tak trzymaj :spoko:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
ela
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 81
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:38

Post autor: ela » 18 maja 2016, 12:46

Ja jako pierwsza podnoszę rękę do góry.
Na spotkaniu w Sudetach Jędral zrobił pieczonki dla wszystkich i wszystkim bardzo smakowały :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 18 maja 2016, 13:41

viking pisze:Darek,

"....kto jest za tym żeby Jędrek zrobił pieczonki dla wszystkich ręka do góry:)
:shock: :shock: :shock:

Kim ty, na tym forum jesteś; aby narzucać komukolwiek aby cokolwiek robił (pieczonki) :twisted: jak sie zapisze , na klubowy zjazd (bo to przede wszystkim spotkania klubowiczów, jakbyś zapomniał) i pojedzie, a będzie chciał to zrobi pieczonki, (sobie a może i innym) to tylko i wyłącznie jego sprawa, nie moja,twoja. (zapamiętaj to).

Do tej pory, nikt tutaj nikogo do niczego nie zmuszał, jasne, że wygodniej "przyjechać na gotowe", są tu tacy z twojego ..........:twisted:
Jeszcze nie ma ......zapisów, skąd ty masz pewność ze się "załapiesz"
Nie, ty nie odpuścisz" takiej imprezy :lol:

Twój pobyt na tym forum to tylko i wyłącznie imprezy (organizowane prze innych) , a ulubiona specjalnośc to; "dolewanie oliwy do ognia" tak trzymaj :spoko:
Wybaczcie ale nie mogę tego zostawić bez odpowiedzi :) pomimo tego że prosiłem Janusza telefonicznie o usunięcie tego postu i starałem się uznać tą wycieczkę osobistą za niebyłą Janusz nie uznał za stosowne spełnić mojej prośby :)
Janusz zapałał do mnie miłością :) Januszku informuje Cię że nie jesteś zupełnie w moim typie :)
Po pierwsze charakteryzujesz się
1) Skrajnym brakiem poczucia humoru
2) Pieniactwem
3) Mijasz się z prawdą
4) Masz fobie albo natręctwo na punkcie cyferek
5) Jesteś regionalnym rasistą

Do głowy przychodzi mi masa epitetów i uszczypliwości ale po raz kolejny pozwolę sobie tylko na merytoryczną odpowiedź
Z tym że moja tolerancja dla cudzego chamstwa i prostactwa jest ograniczona.. pomimo świadomości że mam wątpliwa przyjemność prowadzenia dysputy z bardzo specyficznym typem człowieka nie gwarantuję że w którymś momencie nie zniżę sie do poziomu mojego interlokutora :) Od lat wyznaję zasadę nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra dzieki doświadczeniu
Ale czasami czy człowiek chce czy nie musi zająć jakieś stanowisko.

A więc Januszu pragnę wyprowadzić cię z błędnego mniemania o mojej skromnej osobie i zakomunikować ci że jestem członkiem klubu od lat bodajże dwóch i w tymże to okresie dane mi było być organizatorem lub współorganizatorem co najmniej pięciu imprez na które dałem zaproszenie na forum GS były to dwie imprezy Andrzejkowe jedna na Górze Żar i jedna w Szczyrku oraz trzy spływy kajakowe gdyby ci umkneło w dziale zaproszeń jest kolejny spływ kajakowy którego jestem współorganizatorem. Daje to średnią trzech zaproszeń rocznien :)
Co najważniejsze moje imprezy w przeciwieństwie do twoich są imprezami Non Profit ponieważ nie raz wspominaleś że języki nie są twoją najmocniejszą stroną spieszę z wyjasnieniem słowa Non profit :) bez profitów ani w pieniądzach ani w naturze:)
A wiec w przeciwieństwie do Ciebie nie oczekuję aby ktoś pokrył koszty mojej podróży żeby ktoś stawiał mi codziennie piwo a co drugi dzien pizze

a co najwazniejsze nie oczekuję tak jak Ty aby osoby dla których organizuje imprezę podpisywałai oświadczenie że nie bierzesz za nią odpowiedzialności

Bo to są tzw Twoje warunki o których tak często wspominasz prawda?

Czasami mam wrażenie że jesteś w klubie Gs aby łowić kolejnych współsponsorów swoich wyjazdów ?

Pamiętaj Janusz jeśli chcesz komuś coś zarzucać sam musisz być jak żona Cezara.

Po naszej rozmowie telefonicznej nie liczę oczywiście na to że jakiekolwiek argumenty są cie wstanie przekonać że nie masz racji a Twoje zachowanie jest conajmniej problematyczne należysz do ludzi którzy bez wzgledu na to jak są dalecy od ideały są przekonani o tym że zawsze i wszędzie mają rację.
Pozwolisz pewnie bez żalu że przy każdym nastepnym naszym spotkaniu jak to sam gdzieś napisałeś potraktuję cię jak Luft i reki ci raczej nie podam.

Jednakże nie zostawię żadnego twojego postu atakującego mnie lub kogokolwiek w charakterystyczny dla ciebie sposób bez odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 14:58 przez Dziadek;), łącznie zmieniany 3 razy.
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 18 maja 2016, 13:42

ela pisze:Ja jako pierwsza podnoszę rękę do góry.
Na spotkaniu w Sudetach Jędral zrobił pieczonki dla wszystkich i wszystkim bardzo smakowały :!: :!: :!:
Jędruś w takim razie jak uraczysz mnie pieczonymi o których piszę Ela stanę się Twoim fanem :) Podnoszę jako rękę drugi:)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
ODPOWIEDZ