Bzdety - czyli tu można Ble-Blać :-)

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 13 grudnia 2015, 13:00

No widzicie "chemicy" :!: Ja byłem narąbany, więc jakimś cudem przypomniałem sobie, że dawniej na butelkach z monopolowego były opisane stopnie. Do tej pory nie wiedziałem dlaczego. Dzięki Ci Buba, że mi na starość to wytłumaczyłaś. :spoko: :8)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2224
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 14 grudnia 2015, 15:57

Królik pisze: Trza będziesz musieć jaśminówkę postawić :kukacz: :zoboc:
Jeszcze kilka jest i czeka na takie okazje :lol:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Tauzen
Turysta
Turysta
Posty: 636
Rejestracja: 23 lutego 2010, 15:30

Post autor: Tauzen » 03 lutego 2016, 22:43

Dzisiaj szczęśliwy dzień. Udało się wylosować bilety na Polska-Niemcy i ew. mecz w 1/8 finału.
Choć generalnie coraz bardzie wkurza mnie ten cały "modern futbol" w którym się liczy tylko kasa, to jednak pasja była silniejsza.
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 14 lutego 2016, 20:04

Poznałem dzisiaj polskiego filanca (byłego) z Tater. Mówił, że mają zamontowanych kilkadziesiąt kamer z czujnikami ruchu. Jak kamera wypatrzy lewiznę, to przesyła film i fotę do druku oraz do patroli. W pogodny letni dzień dają ponad 200 mandatów. To tylko po polskiej stronie. :shock: :8)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 20:13

Jędral pisze:Poznałem dzisiaj polskiego filanca (byłego) z Tater. Mówił, że mają zamontowanych kilkadziesiąt kamer z czujnikami ruchu. Jak kamera wypatrzy lewiznę, to przesyła film i fotę do druku oraz do patroli. W pogodny letni dzień dają ponad 200 mandatów. To tylko po polskiej stronie.
No i ? o nie bardzo kumam o co kaman..
Awatar użytkownika
Kubeczek
Turysta
Turysta
Posty: 52
Rejestracja: 11 października 2012, 15:40

Post autor: Kubeczek » 14 lutego 2016, 20:30

Królik pisze:No i ? o nie bardzo kumam o co kaman..
Króliku nie pytaj, nie pytaj... przecież wiesz, że Jędral potrafi pieprzyć bez sensu jak nikt inny na tym forum (no, może oprócz mnie :lol: )
Załączniki
obywatelu__nie_pieprz_bez_sensu_rysunkowa_lista_przebojow_IMAGE1_253737.jpg
(97.9 KiB) Pobrany 929 razy
Z nizin, ale górmaniak :-)
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 14 lutego 2016, 20:56

Jędral pisze:Poznałem dzisiaj polskiego filanca (byłego) z Tater. Mówił, że mają zamontowanych kilkadziesiąt kamer z czujnikami ruchu. Jak kamera wypatrzy lewiznę, to przesyła film i fotę do druku oraz do patroli. W pogodny letni dzień dają ponad 200 mandatów. To tylko po polskiej stronie. :shock: :8)
Jedralu , na dzień 31.12.2015 w Tatrach Polskich zamontowanych jest tylko 5 stacjonarnych kamer ich cel jest mniej ...turystyczny. Także nie bój się, mozesz iśc na lewiznę bowiem zamontowane są z dala od .............ciekawych przejść.....turystycznych. Natomiast kamery z czujnikami ruchu służą do .................obserwacji zwierząt, ich lokalizacja jest z dala od ...........ciekawych (turystycznie) miejsc :spoko:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 14 lutego 2016, 22:14

viking pisze:ich lokalizacja jest z dala od ...........ciekawych (turystycznie) miejsc
Nie znam dobrze ścieżek pozaszlakowych. Dał mi przykład: podobno jest fajna i krótka trasa z Kuźnic do murowańca (nie szlak), zanim dojdziesz do leśniczówki, to już będzie czekał na ciebie z fotą. Napisałem to ku przestrodze, ale teraz żałuję. No to pa :8)
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 22:23

Jędral pisze:Nie znam dobrze ścieżek pozaszlakowych
No i dobrze. Zwierzyny straszyć nie będziesz :twisted:
Jędral pisze:murowańca
to się powinno pisać z Dużej Litery :oki:
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 14 lutego 2016, 22:43

Jędral pisze:
Nie znam dobrze ścieżek pozaszlakowych. Dał mi przykład: podobno jest fajna i krótka trasa z Kuźnic do murowańca (nie szlak), zanim dojdziesz do leśniczówki, to już będzie czekał na ciebie z fotą. Napisałem to ku przestrodze, ale teraz żałuję. No to pa :8)
Dobrze, napisałeś, nie wolno legalnie chodzić poza .........szlakami.

Kolega , wie, "że gdzieś dzwoni , tylko nie wie w którym kościele"
Księżówka (Lesniczówka) dla ..........nikogo nie jest, ngdy nie była skrótem (idącemu z Kuznic) do Murowańca

Faktem jest że w tym rejonie jest gawra, jako, że prawie wszystkie polskie misie (25-27 szt ) mają obroże telemetryczne, to TPN wie o ich pobycie, i w celach badawczych w pobliżu zamontowana została kamera :-)

Widać, że kolega wie o ........pewnym skrócie w tym rejonie , ale.............
prawdą natomiast jest, że są w Tatrach pewne leśniczówki, które warto omijać z daleka :twisted: :)
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 22:58 przez viking, łącznie zmieniany 4 razy.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 14 lutego 2016, 22:44

Królik, możesz się nawet tydzień nie odezwać, ale jak Jędral napisze cokolwiek, to pewne na bank, że wyskoczysz jak jakiś królik z kapelusza, żeby mu tylko dokopać! 100% przewidywalności! Jędral - magik :) :D :lol:

Weź no już w końcu zostań lepiej w tym kapeluszu, bo utwierdzisz nas w przekonaniu, że Jędral ma taką magiczną moc :8p: :twisted:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 22:55

Dżola Ry pisze:Królik, możesz się nawet tydzień nie odezwać, ale jak Jędral napisze cokolwiek, to pewne na bank, że wyskoczysz jak jakiś królik z kapelusza, żeby mu tylko dokopać! 100% przewidywalności! Jędral - magik :) :D :lol:

Weź no już w końcu zostań lepiej w tym kapeluszu, bo utwierdzisz nas w przekonaniu, że Jędral ma taką magiczną moc
Czyli rozumiem Jolu (tu Edit), że namawiasz członka Klubu by się nie odzywał na forum, w sensie by się przymknął?
No ok.
"Jeśli wola Twa
To umilknę znów
I uciszę głos..."
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 23:00 przez Królik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 14 lutego 2016, 22:57

Królik pisze:pani Moderator namawia członka Klubu
Jeśli Jola to "pani Moderator" to Ty jesteś "pan Admin" raczej a nie "członek Klubu".
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lutego 2016, 22:59

Grochu pisze:Jeśli Jola to "pani Moderator" to Ty jesteś "pan Admin" raczej a nie "członek Klubu".
A tak, tak... już się poprawiam... przecież zrezygnowała nie wytrzymując naporu... :8)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 14 lutego 2016, 23:10

Królik pisze:Czyli rozumiem, że pani Moderator namawia członka Klubu by się nie odzywał na forum, w sensie by się przymknął?
No ok.
Czyli rozumiem, że pan Administrator widzi tylko dwie możliwości - albo wbija szpilki Jędralowi albo się nie odzywa na forum wcale? :P
Ależ wszak przecież oprócz czerni i bieli są jeszcze odcienie szarości ;)

I uśmiechnij się do mnie troszeczkę, proszę, jako i ja się do Ciebie uśmiecham :)
ODPOWIEDZ