Grzybobrania

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 września 2007, 19:55

Termit a co to jest za grzyb?
powiem że nie wiem :( gatunków rodzaju Ramaria jest cała masa, dokładniejsze mikroskopowanie dało by konkretną odpowiedz
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 września 2007, 20:25

Co do Węglińca to powiem tak na dzień dobry w piątek w centrum miasta w parku znalazłem 4 borowiki usiatkowane.

http://www.galeria.darzgrzyb.pl/main.ph ... alNumber=2


a to dzisiejszy

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 września 2007, 17:52

:shock: :shock: :shock: yyy to one są jadalne. Nigdy bym na to nie wpadła :D. Dzieki za fotkę :). Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się wyruszyć na wspólne grzybobranie z klubem. Ale bez Szefa nie jedziemy bo kto nam ich nazbiera :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 września 2007, 12:55

a to moje kilka wczorajszych grzybasków które nazbierałem z moją mamą w 3,5 godzinki

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 września 2007, 20:46

A co to za grzybki? Czyżby maślaki?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 października 2007, 22:32

Admin ja tydzień temu byłem w Sielcu Dużym za Koziegłowami i szczerze to przywiozłem cztery wiaderka w tym dwa prawdziwków, pozostałe kozaki (również czerwone) i podgrzybki. W sobotę wybieram się jednak jeszcze nie wiem gdzie.Może to być Poręba, Mrzygłód lub Złoty Potok, ale wszystko będzie jeszcze ustalane jutro.Zrobię zdjęcia jak będą ciekawe okazy :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2007, 15:48

a oto moje wczorajsze foteczki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 października 2007, 22:12

A tych gości spotkałem dzisiaj na zielonym szlaku, oczywiscie tym szlakiem wędrowałem jedynie 50 metrów :P bo z drogi obaczyłem piękny krzyż przydrożny

Obrazek

a tu reszta dzisiejszych fotek

http://www.nagrzyby.pl/galeria/v/users/ ... ?g2_page=1
Jacek Świerczek

Zapraszam

Post autor: Jacek Świerczek » 11 października 2007, 16:38

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
To co się dzieje w tej chwili w lasach to coś nie do wyobrażenia. Dawno nie było takiego wysypu grzybów .W rejonie Szyndzielni jest ich tyle że można za dwie trzy godziny nazbierać pełen kosz. Starzy górale mówią jaki śnieg takie grzyby. Coś w tym jest w zeszłym roku nasypało grubo tak myślę że wtedy grzybnia nie przemarza . Ja w parę dni chodzę w sumie w jedno miejsce i mam około 20 kg samych podgrzybków
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2007, 19:16

Obrazek

Obrazek

a tu więcej z dzisiejszego spaceru po górkach i lasach

http://www.nagrzyby.pl/galeria/v/users/ ... 007/10/15/
Ostatnio zmieniony 15 października 2007, 19:18 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Re: Grzybobrania

Post autor: Mirek » 29 września 2017, 16:47

4forme pisze:
29 września 2017, 13:12
taaaa za to w tym roku to normalnie gzryby tirami z lasu woza
a ta wozato duza? :zoboc:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
kos

Re: Grzybobrania

Post autor: kos » 29 września 2017, 18:30

Nie mam szczęścia w grzybobraniu, chyba wzrok już nie ten lub chowają się przede mną.
W lesie same purchawy i muchomory oraz mnóstwo starych grzybów dymiących jak lokomotywa i z brzęczącą reklamówką. Chyba pomylili grzybobranie z wędkowaniem. :roll:
ODPOWIEDZ