Piwo

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 13 lipca 2012, 23:02

Królik pisze: Tylko czy prawdziwy piwosz skazi się taką nowością?
no cóż... każdy może mieć czasem chwilę słabości... nie miałeś nigdy chcicy na oranżadę??? :>
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 lipca 2012, 23:05

Elizz pisze:nie miałeś nigdy chcicy na oranżadę???
Na oranżadę to chcicę miałem... jak byłem mały i nazywała się "Złota Reneta". Ale nie wiem co gorsze ta oranżada z dzieciństwa czy to co wypuściła na rynek marka, której obrażać nie wolno :P
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 13 lipca 2012, 23:09

oranżada oranżadą.. jeśli mamy mówić o piwie, musimy przestać mówić o Warce Ladrel (Radler?) (pamiętam też oranżadę w woreczkach, też była dobra :))
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 14 lipca 2012, 6:05

Elizz pisze:jeśli mamy mówić o piwie, musimy przestać mówić o Warce Ladrel (Radler?
"Panie " Elizz ;) ,dokładnie tylko to chciałem powiedzieć , ale swoją drogą jest przecież cała masa redsów , gingersów czy innych takich ,a że o smakach się nie dyskutuje jak i o gustach , to niech każdy pije co mu smakuje , bez względu jak to zwał :) :zoboc:
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 14 lipca 2012, 10:34

Rebel pisze:o smakach się nie dyskutuje jak i o gustach , to niech każdy pije co mu smakuje
Rebel  :brawo: :spoko:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 14 lipca 2012, 18:31

Królik pisze: Rebel powiedział/-a:
o smakach się nie dyskutuje jak i o gustach , to niech każdy pije co mu smakuje

Rebel 
_____
Jasna sprawa tylko żeby nazwy też były jasne :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 15 lipca 2012, 7:47

janek.n.p.m pisze:Jasna sprawa tylko żeby nazwy też były jasne
Kiedyś kupiłem tanie tzw "piwo" w biedronce , z założenia miało być do golonki w piwie , po otwarciu i powąchaniu wylądowało w zlewie :lol: .....może faktycznie powinni pisać np produkt piwo podobny :lol: :D
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 08 września 2012, 20:56

Nie mogę nie wspomnieć! Ciągle jestem pod wrażeniem (od wczoraj jakoś) - w Biedronce całkiem fajna promocja: 6-pak Warki za 9.99 PLN :) w dodatku, co wyczaiłam dopiero w domu, puszka XXL :shock: 550 ml :D

Jak to dobrze, że Biedronka jest tak blisko ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2012, 21:11

Dla mnie ostatnim odkryciem jest Kasztelan. Jest po prostu genialne.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2012, 23:36

Nie piłem dotąd lepszego piwa miodowego:
http://www.piwarium.pl/piwo.php?id=589
:10:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 09 września 2012, 6:02

Elizz pisze:6-pak Warki za 9.99 PLN :) w dodatku, co wyczaiłam dopiero w domu, puszka XXL
Elizz a nie masz wrażenia że coś nie hallo jest ze smakiem tej warki ? , mi nie podchodziła :/
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 września 2012, 13:12

Z tymi 6 pakami to ja już dawno skończyłem.
Kiedyś to po zakupie takowego, tyle że Żywca...jedna puszka okazała się napełniona do lekko ponad połowy, i totalnie bez gazu. Nigdy więcej :/ :zygi:
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 10 września 2012, 18:02

Rebel pisze:
Elizz pisze:6-pak Warki za 9.99 PLN :) w dodatku, co wyczaiłam dopiero w domu, puszka XXL
Elizz a nie masz wrażenia że coś nie hallo jest ze smakiem tej warki ? , mi nie podchodziła :/
pomijając sam fakt, czy lubię Warkę, czy nie, nie wydaje mi się, żeby z tą z promocji było coś nie tak, wręcz przeciwnie, po pewnym czasie picia innego piwa z podobnego przedziału cenowego, Warka bardzo mi posmakowała :)
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 10 września 2012, 18:03

Johny pisze:Z tymi 6 pakami to ja już dawno skończyłem.
Kiedyś to po zakupie takowego, tyle że Żywca...jedna puszka okazała się napełniona do lekko ponad połowy, i totalnie bez gazu. Nigdy więcej :/ :zygi:
hehe, ja zwykle kupuję n-paki i nigdy mi się to nie zdarzyło ;)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 27 października 2012, 18:07

piwosze coś ostatnio siedzą cicho, więc krótka historyjka w temacie, doskonale komentująca koncerniaki:

Zjazd przedstawicieli browarów w ekskluzywnym hotelu. Kelner pyta co chcą do picia.

Przedstawiciel Calsberga chce Calsberga , Żywca Żywca , Portera Portera itd.

Tylko przedstawiciel Guinnessa zamawia wodę mineralną. Na pytanie dlaczego, odpowiada;
- Skoro nikt nie zamawia piwa ......
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
ODPOWIEDZ