Jaki widzieliście ostatnio fajny film?

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 05 października 2015, 9:17

Agnieszka pisze:Star treka próbowałam ostatnio oglądać bo jak byłam młoda i piękna to mi się podobał ale teraz to już nie to ;)
No wiadomo, a byłem i jestem fanem s-f,ale jak to mówią tylko krowa nie zmienia poglądów. :zoboc:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2015, 10:08

Poglądów nie zmieniłam lubię fantastykę i horrory chodzi mi głównie o ten konkretny film taki naiwny mi się wydaje a kiedyś wydawał mi się niesamowity
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 05 października 2015, 11:44

Agnieszka pisze:Poglądów nie zmieniłam lubię fantastykę i horrory chodzi mi głównie o ten konkretny film taki naiwny mi się wydaje a kiedyś wydawał mi się niesamowity
Też znam kilka takich filmów,nawet kilkanaście. :twisted: Na przykład Człowiek ze stali,Człowiek z marmuru.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2015, 11:49

Ale na przykład taki film jak Obcy bardzo stary ale efektami i pomysłem dorównuje a nawet przewyższa współczesne filmy
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 05 października 2015, 14:02

Agnieszka pisze:Ale na przykład taki film jak Obcy bardzo stary ale efektami i pomysłem dorównuje a nawet przewyższa współczesne filmy
O tak,Obcy to dla mnie klasyka s-f,choć w większości filmów gdy kręci się dalcze filmy to mówią że następne ustępują pierwowzorowi,ale Oby 2 decydujące starcie moim i nie tylko moim jest najlepszy w tej serii.A ze starszych filmów pamiętam inny klasyk [2001: Odyseja Kosmiczna. Poza nieskończonośćb].Autorstwa Stanley Kubrick.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2015, 15:41

A to mój drugi ulubiony film z serii dobre starocie
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 05 października 2015, 16:10

Agnieszka pisze:A to mój drugi ulubiony film z serii dobre starocie
Bo stare to dobre,jak wino. :twisted:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2015, 16:51

No właśnie a większość nowych filmów nie da się oglądać
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 05 października 2015, 17:16

Są wyjątki,nie liczne ale są.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1471
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 05 października 2015, 17:29

Agnieszka pisze:No właśnie a większość nowych filmów nie da się oglądać
Wiadomo, jak mawiał klasyk "najlepsze są te filmy, które już kiedyś widzieliśmy " :D .
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2015, 22:39

Oczywiście oglądam nowe filmy z nadzieją że coś dobrego się pojawi ale na przykład polskie firmy się bardzo poprawily
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 października 2015, 22:40

Firmy :lol:
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 05 października 2015, 23:24

A kto pamięta swietne filmy czechsłowackiej produkcji np., Arabella,Latający Czestmir,lub słynne seriale typu ,Nikto neni doma,Żena za pultem?.A o Nemocnice na kraji mesta,lub Nejmladsi z rodu Hamróv..Z bajek pamiętam Krtek,Rumcaj,wodnik Szuwarek,obajkach z Mchu i paproci nie zapominając..
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2015, 7:14

Ha oczywiście że pamiętam mieszkałam nawet kiedyś w Czechach oni tam dalej puszczają te filmy w czasie świąt na przykład
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 612
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Post autor: Mirek » 06 października 2015, 8:57

Agnieszka pisze:Ha oczywiście że pamiętam mieszkałam nawet kiedyś w Czechach oni tam dalej puszczają te filmy w czasie świąt na przykład
No i mają rację,w przeciwieństwie do naszych telewizji gdzie w prawie każde a zwłaszcza Boże Narodzenie do obrzydzenia emitują Kevin sam w domu. :twisted:
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ