FIFA World Cup 2018 - ZABAWA
: 01 czerwca 2018, 13:57
Rozpoczynamy zabawę w typowanie wyników
Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (dogrywki i karne nie są brane pod uwagę)
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Rosja - Arabia Saudyjska 1-4)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
WYNIKI ZABAWY
viewtopic.php?f=19&t=12431&p=346964#p346964
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Wyniki po 64 meczach: (2018-07-15)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 48 pkt
5 miejsce
Grochu - 47 pkt
6 miejsce
Joanka - 43 pkt
maciej tsw - 43 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
8 miejsce
heathcliff - 39 pkt
9 miejsce
Pudelek - 36 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
11 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
............
FAZA GRUPOWA
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 5 - 0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 0 - 1
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 0 - 1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 3 - 3
sobota, 16 czerwca
5. godz.12:00 - grupa C : Francja - Australia
6. godz.15:00 - grupa D : Argentyna - Islandia
7. godz.18:00 - grupa C : Peru - Dania
8. godz.21:00 - grupa D : Chorwacja - Nigeria
niedziela, 17 czerwca
9. godz.14:00 - grupa E : Kostaryka - Serbia
10. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Meksyk
11. godz.20:00 - grupa E : Brazylia - Szwajcaria
poniedziałek, 18 czerwca
12. godz.14:00 - grupa F : Szwecja - Korea Płd.
13. godz.17:00 - grupa G : Belgia - Panama
14. godz.20:00 - grupa G : Tunezja - Anglia
wtorek, 19 czerwca
15. godz.14:00 - grupa H : Kolumbia - Japonia
16. godz.17:00 - grupa H : Polska - Senegal
17. godz.20:00 - grupa A : Rosja - Egipt
środa, 20 czerwca
18. godz.14:00 - grupa B : Portugalia - Maroko
19. godz.17:00 - grupa A : Urugwaj - Arabia Saudyjska
20. godz.20:00 - grupa B : Iran - Hiszpania
czwartek, 21 czerwca
21. godz.14:00 - grupa C : Francja - Peru
22. godz.17:00 - grupa C : Dania - Australia
23. godz.20:00 - grupa D : Argentyna - Chorwacja
piątek, 22 czerwca
24. godz.14:00 - grupa E : Brazylia - Kostaryka
25. godz.17:00 - grupa D : Nigeria - Islandia
26. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Szwajcaria
sobota, 23 czerwca
27. godz.14:00 - grupa G : Belgia - Tunezja
28. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Szwecja
29. godz.20:00 - grupa F : Korea Płd. - Meksyk
niedziela, 24 czerwca
30. godz.14:00 - grupa G : Anglia - Panama
31. godz.17:00 - grupa H : Japonia - Senegal
32. godz.20:00 - grupa H : Polska - Kolumbia
poniedziałek, 25 czerwca
33. godz.16:00 - grupa A : Urugwaj - Rosja
34. godz.16:00 - grupa A : Arabia Saudyjska - Egipt
35. godz.20:00 - grupa B : Iran - Portugalia
36. godz.20:00 - grupa B : Hiszpania - Maroko
wtorek, 26 czerwca
37. godz.16:00 - grupa C : Dania - Francja
38. godz.16:00 - grupa C : Australia - Peru
39. godz.20:00 - grupa D : Islandia - Chorwacja
40. godz.20:00 - grupa D : Nigeria - Argentyna
środa, 27 czerwca
41. godz.16:00 - grupa F : Meksyk - Szwecja
42. godz.16:00 - grupa F : Korea Płd. - Niemcy
43. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Brazylia
44. godz.20:00 - grupa E : Szwajcaria - Kostaryka
czwartek, 28 czerwca
45. godz.16:00 - grupa H : Japonia - Polska
46. godz.16:00 - grupa H : Senegal - Kolumbia
47. godz.20:00 - grupa G : Anglia - Belgia
48. godz.20:00 - grupa G : Panama - Tunezja
1/8 FINAŁU
sobota, 30 czerwca
49. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Francja - Argentyna
50. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Urugwaj - Portugalia
niedziela, 1 lipca
51. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Hiszpania - Rosja
52. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Chorwacja - Dania
poniedziałek, 2 lipca
53. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Brazylia - Meksyk
54. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Belgia - Japonia
wtorek, 3 lipca
55. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Szwecja - Szwajcaria
56. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Kolumbia - Anglia
ĆWIERĆFINAŁY
piątek, 6 lipca
57. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Urugwaj - Francja
58. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Brazylia - Belgia
sobota, 7 lipca
59. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Szwecja - Anglia
60. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Rosja - Chorwacja
PÓŁFINAŁY
wtorek, 10 lipca
61. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Francja - Belgia
środa, 11 lipca
62. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Chorwacja - Anglia
O 3 MIEJSCE
sobota, 14 lipca
63. godz.16:00 - o 3 miejsce : Belgia - Anglia
FINAŁ
niedziela, 15 lipca
64. godz.17:00 - FINAŁ : Francja - Chorwacja
Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.
Zachęcamy do wspólnej zabawy
ZASADY ZABAWY
- Typujemy wynik do 90 minuty (dogrywki i karne nie są brane pod uwagę)
- Typować wynik można do rozpoczęcia meczu.
- Poniżej w terminarzu jest godzina rozpoczęcia. W przypadku zmiany godziny rozpoczęcia meczu końcem typowania będzie "pierwszy gwizdek".
- Zgłoszenie po rozpoczęciu meczu, nie będzie brało udziału w zabawie.
- Trafiony wynik będzie punktowany za 3 pkt.
- Trafiony zwycięzca lub trafiony remis (ale niewłaściwy wynik) będzie punktowany za 1 pkt.
- Wyniki oraz punktacja będzie uzupełniania na bieżąco (w miarę możliwości prowadzącego zabawę)
- Typujemy pisząc posty w tym temacie wpisując drużyny i wynik (np. Rosja - Arabia Saudyjska 1-4)
UWAGA: prośba, aby w przypadku zmiany już wcześniej typowanych wyników, napisać post, że dokonano zmiany.
Oczywiście ewentualne wszystkie zmiany muszą być dokonane przed rozpoczęciem meczu, którego dotyczą zmiany.
WYNIKI ZABAWY
viewtopic.php?f=19&t=12431&p=346964#p346964
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Wyniki po 64 meczach: (2018-07-15)
1 miejsce
gaza - 52 pkt
2 miejsce
Darek - 51 pkt
3 miejsce
piter872 - 50 pkt
4 miejsce
adamek - 48 pkt
5 miejsce
Grochu - 47 pkt
6 miejsce
Joanka - 43 pkt
maciej tsw - 43 pkt
7 miejsce
Nic-ram - 42 pkt
8 miejsce
heathcliff - 39 pkt
9 miejsce
Pudelek - 36 pkt
10 miejsce
ninik - 34 pkt
PiotrekP - 34 pkt
11 miejsce
Ewkaa80 - 1 pkt (4 obstawienia)
12 miejsce
Debeściara - 0 pkt (jedno obstawienie)
............
FAZA GRUPOWA
czwartek, 14 czerwca
1. godz.17:00 - grupa A : Rosja - Arabia Saudyjska 5 - 0
piątek, 15 czerwca
2. godz.14:00 - grupa A : Egipt - Urugwaj 0 - 1
3. godz.17:00 - grupa B : Maroko - Iran 0 - 1
4. godz.20:00 - grupa B : Portugalia - Hiszpania 3 - 3
sobota, 16 czerwca
5. godz.12:00 - grupa C : Francja - Australia
6. godz.15:00 - grupa D : Argentyna - Islandia
7. godz.18:00 - grupa C : Peru - Dania
8. godz.21:00 - grupa D : Chorwacja - Nigeria
niedziela, 17 czerwca
9. godz.14:00 - grupa E : Kostaryka - Serbia
10. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Meksyk
11. godz.20:00 - grupa E : Brazylia - Szwajcaria
poniedziałek, 18 czerwca
12. godz.14:00 - grupa F : Szwecja - Korea Płd.
13. godz.17:00 - grupa G : Belgia - Panama
14. godz.20:00 - grupa G : Tunezja - Anglia
wtorek, 19 czerwca
15. godz.14:00 - grupa H : Kolumbia - Japonia
16. godz.17:00 - grupa H : Polska - Senegal
17. godz.20:00 - grupa A : Rosja - Egipt
środa, 20 czerwca
18. godz.14:00 - grupa B : Portugalia - Maroko
19. godz.17:00 - grupa A : Urugwaj - Arabia Saudyjska
20. godz.20:00 - grupa B : Iran - Hiszpania
czwartek, 21 czerwca
21. godz.14:00 - grupa C : Francja - Peru
22. godz.17:00 - grupa C : Dania - Australia
23. godz.20:00 - grupa D : Argentyna - Chorwacja
piątek, 22 czerwca
24. godz.14:00 - grupa E : Brazylia - Kostaryka
25. godz.17:00 - grupa D : Nigeria - Islandia
26. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Szwajcaria
sobota, 23 czerwca
27. godz.14:00 - grupa G : Belgia - Tunezja
28. godz.17:00 - grupa F : Niemcy - Szwecja
29. godz.20:00 - grupa F : Korea Płd. - Meksyk
niedziela, 24 czerwca
30. godz.14:00 - grupa G : Anglia - Panama
31. godz.17:00 - grupa H : Japonia - Senegal
32. godz.20:00 - grupa H : Polska - Kolumbia
poniedziałek, 25 czerwca
33. godz.16:00 - grupa A : Urugwaj - Rosja
34. godz.16:00 - grupa A : Arabia Saudyjska - Egipt
35. godz.20:00 - grupa B : Iran - Portugalia
36. godz.20:00 - grupa B : Hiszpania - Maroko
wtorek, 26 czerwca
37. godz.16:00 - grupa C : Dania - Francja
38. godz.16:00 - grupa C : Australia - Peru
39. godz.20:00 - grupa D : Islandia - Chorwacja
40. godz.20:00 - grupa D : Nigeria - Argentyna
środa, 27 czerwca
41. godz.16:00 - grupa F : Meksyk - Szwecja
42. godz.16:00 - grupa F : Korea Płd. - Niemcy
43. godz.20:00 - grupa E : Serbia - Brazylia
44. godz.20:00 - grupa E : Szwajcaria - Kostaryka
czwartek, 28 czerwca
45. godz.16:00 - grupa H : Japonia - Polska
46. godz.16:00 - grupa H : Senegal - Kolumbia
47. godz.20:00 - grupa G : Anglia - Belgia
48. godz.20:00 - grupa G : Panama - Tunezja
1/8 FINAŁU
sobota, 30 czerwca
49. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Francja - Argentyna
50. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Urugwaj - Portugalia
niedziela, 1 lipca
51. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Hiszpania - Rosja
52. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Chorwacja - Dania
poniedziałek, 2 lipca
53. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Brazylia - Meksyk
54. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Belgia - Japonia
wtorek, 3 lipca
55. godz.16:00 - 1/8 FINAŁU : Szwecja - Szwajcaria
56. godz.20:00 - 1/8 FINAŁU : Kolumbia - Anglia
ĆWIERĆFINAŁY
piątek, 6 lipca
57. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Urugwaj - Francja
58. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Brazylia - Belgia
sobota, 7 lipca
59. godz.16:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Szwecja - Anglia
60. godz.20:00 - ĆWIERĆFINAŁY : Rosja - Chorwacja
PÓŁFINAŁY
wtorek, 10 lipca
61. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Francja - Belgia
środa, 11 lipca
62. godz.20:00 - PÓŁFINAŁY : Chorwacja - Anglia
O 3 MIEJSCE
sobota, 14 lipca
63. godz.16:00 - o 3 miejsce : Belgia - Anglia
FINAŁ
niedziela, 15 lipca
64. godz.17:00 - FINAŁ : Francja - Chorwacja