Ankieta -dla wybranych

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Ankieta -dla wybranych

Post autor: viking » 01 lipca 2017, 21:15

Grochu, napisałeś "...

Na ostatnim Zjeździe przeprowadziliśmy wśród uczestników pewną ankietę. Postawionych zostało 15 pytań zgrupowanych w trzech głównych wątkach: dot. aktywności na forum, organizacji Zjazdów i innych cyklicznych imprez oraz spraw dot. administracji. ???"

Chyba, trochę przesadziłes?, (Admini wiedzieli o tym) jeżeli chciałeś zrobić ankietę, to wypadałoby wysłać ja do ............wszystkich klubowiczów, bo to przede wszystkim dla nich organizowane są spotkania i to ich głos jest ważny.

Pytać się w ankiecie zwykłego forumowicza to chyba jakaś "nowa tradycja" na tym forum? To że nie każdy KLUBOWICZ może jechać , to nie powinien być pomijany w tak ważnej sprawie.

Moje pytanie, czemu nie zrobiłeś tej ankiety na pierwszym tegorocznym spotkaniu ? Traktujesz klubowiczów wybiórczo? . Czy podział na Klubowicz/Forumowicz, ma nadal jakiś sens :shock:

viking
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Królik » 02 lipca 2017, 0:40

Janusz, poruszasz temat stary jak ten Klub i to forum i chwała Ci za to.
Choć, uwierz, teraz to już nie do odkręcenia żeby Zjazdy KLUBOWE były dla KLUBOWICZÓW, a nie dla przyjaciela przyjaciółki kuzynki brata ciotecznego od strony wujka cioci babci...
Kiedyś ("stara wiara" Klubu i Forum pamięta), że pierwszeństwo w zapisach na Zjazdy Klubowe mieli Klubowicze.
I tego się trzymaliśmy.
Teraz...Zgadzam się z Vikingiem.
To jedyna moja wypowiedź w tym temacie.
Nie będę "dolewać oliwy do ognia", bo TEN "ogień", niestety powoli się wypala...
Zgłaszam jedynie wniosek, by usunąć ze strony głównej Klubu GS statut-18 (http://www.gory-szlaki.pl/statut-18) zrobić wszystkich TURYSTAMI (oprócz Admina i Mode, bo ktoś ot musi w garści trzymać) i będzie GIT.
PAX Ludkowie. Wszystko w temacie. :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Królik » 02 lipca 2017, 0:42

Aha, i widzę, że zegar forum nieprzestawiony, bo piszę to o 00:42, a wyświetla 23:42 :P
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: adamek » 02 lipca 2017, 19:54

Janusz ja żadnej przesady w wypełnianiu ankiet nie widzę. (sam częściowo przyczyniłem się do ich powstania)
Może Ci Grochu odpisze bardziej wyczerpująco, bo ja odpowiem w skrócie.
Ankiety były anonimowe, kto chciał to wypełniał. Chodziło o rozeznanie wśród ludzi tego co dzieje się na FORUM i o zaproszeniach i organizacji zjazdów.
Ankiety to tylko dodatek do dyskusji która się odbyła. Dzięki niej może będzie więcej chętnych na organizatora zjazdu - bo jak może wiesz z tym ostatnio było ciężko.
Dlaczego nie pytać forumowicza o forum? Też jest jego uczestnikiem. Zresztą na zjeździe byli prawie sami klubowicze (nowa była tylko jedna osoba) lub forumowicze jeżdżący prawie na każdy zjazd. Ja nie znałem wcześniej właśnie tylko jednej osoby.
Janusz, Marku, nie rozumie o co chodzi z klubowiczami i nieklubowiczami. Teraz de facto kto się zgłosi może jechać na zjazd. Nie ma tak że dla klubowicza brakuje miejsca. Zresztą nigdy od 29 zjazdu (rok 2011) nie było takiej segregacji - dlatego to nie jest prawda co piszesz. (raz lub dwa razy początkowo, ale w czasie organizacji zrezygnowano z podziału, był taki podział ale dot. wigilii).

na razie tyle...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: adamek » 02 lipca 2017, 19:55

Królik pisze:
02 lipca 2017, 0:42
Aha, i widzę, że zegar forum nieprzestawiony, bo piszę to o 00:42, a wyświetla 23:42 :P
Zmień sobie w ustawieniach strefę czasową - czas na forum jest właściwy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Grochu » 02 lipca 2017, 20:30

Primo: sam pomysł tej ankiety jak i treść pytań to dzieło zbiorowe wszystkich adminów i mode. Ja tylko opublikowałem wyniki niektórych kwestii. Jeśli więc Janusz masz jakieś krytyczne uwagi to nie kieruj ich proszę personalnie do mnie tylko równo do wszystkich "niebiesko-czerwonych".

Secundo: tak skomplikowanej ankiety ( z otwartymi pytaniami ) na dodatek anonimowej - po prostu nie da się technicznie przeprowadzić na forum. Zostaje tyko forma papierowa.

Tertio: celem ankiety było tylko i wyłącznie poznanie opinii uczestników Zjazdu na nurtujące nas kwestie. Powtarzam: UCZESTNIKÓW ZJAZDU. Nie widzę przeszkód, by taką ankietę wypełniali uczestnicy kolejnych Zjazdów - im więcej opinii tym lepszy obraz całości.
W sumie to dzięki tej ankiecie znaleźli się organizatorzy Zjadzdu letniego - i to już uważam za sukces, bo mogłoby go w ogóle nie być.

A po ostatnie: jestem na urlopie.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Królik » 02 lipca 2017, 20:39

adamek pisze:Zresztą nigdy od 29 zjazdu (rok 2011) nie było takiej segregacji - dlatego to nie jest prawda co piszesz.
Nasz szanowny Mode nie ma przeglądu sytuacji i się myli, czytaj: pisze nieprawdę -
http://forum.gory-szlaki.pl/viewtopic.php?f=15&t=10521
Post pierwszy - Uwagi Ogólne: - pkt.2.
Dlatego to co piszę JEST PRAWDĄ szanowny Adasiu.
Ale dajmy już temu pokój, dajmy pokój...
Z przegadywania się "chleba nie upieczesz", a że klub i forum już nie to samo co kiedyś każdy wie...
No cóż, czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają... Panta rhei, Panie, Panta rhei...
:oki:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: PiotrekP » 02 lipca 2017, 22:04

Chciałem zabrać głos jeśli oczywiście mogę ;) . Ja też kiedyś byłem tylko czy aż "forumowiczem" i pojechałem na zjazd na Turbaczu, nie wyrzucili, tylko bardzo serdecznie przyjęli do wspólnoty. :)
Ankieta była naszym pomysłem na rozpytanie anonimowe w sprawie paru problemów jakie nurtują naszą wspólnotę. Każdy może zabrać głos w tej sprawie, możemy ankietę zamieścić na forum. Wtedy każdy będzie mógł ją wydrukować wypełnić i przesłać do mnie. Pozostanie dla innych anonimowa. Może na kolejnych zjazdach również ankieta będzie dostępna. Tu nie chodzi o jakieś dzielenie czy rozgraniczanie "zielony" czy "brązowy", tu bardziej chodzi o wspólne wyjazdy i wspólną odpowiedzialność za nasze forum. Może potrzebo zmiany lub kogoś nowego co będzie miał świeże pomysły. Każda tak informacja czy zaangażowanie wskazane jak najbardziej.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: viking » 02 lipca 2017, 23:40

Pozdrawiam, na chwilę wpadam do kraju a tu .....ładne kwiatki wyrosły na forum :P

Nasz szanowny Mode nie ma przeglądu sytuacji i się myli, czytaj: pisze nieprawdę -
Marku , pkt dla ciebie :spoko:


Grzesiu, Klasyczny przykład, "prawo, prawem, ale sprawiedliwość musi być po twojej stronie" :lol:

piszesz; ....
tak skomplikowanej ankiety ( z otwartymi pytaniami ) na dodatek anonimowej - po prostu nie da się technicznie przeprowadzić na forum. Zostaje tyko forma papierowa......" :czytaj:

Cuda Grzesiu piszesz, cuda :hura: . otóż, aby wydrukować wersję papierową musiałeś tekst wklepać na kompie - tak/Nie :shock: .

Moje proste "jak cep pytanie" Jaki problem byłby :lol: aby tekst (ankiety) wrzucić każdemu klubowiczowi na jego pw :spoko: Same zalety, a tak .................. :lol: , wyszło ....jak zawsze :P
Faktycznie, byłaby to naprawdę bardzo i to bardzo skomplikowana operacja.

uprzedzam twoje ew pytanie;
ankieta; anonimowa ? jeśli jesteś klubowiczem i "wstydzisz się swojego zdania/opinii, to po licho być klubowiczem ? Czyli co innego piszesz a co innego myślisz? tego chcesz (my) wracać.
Szerzenia kłamstwa - upss- politycznie poprawnie powinno być ; "mijania się z prawdą"

Reasumując,rzucamy kompy i wracamy do papieru/ anonimów/ donosów - masz (chyba) rację, twój tok myślenia idzie ku dobremu :brawo:

Dla mnie języki obce są naprawdę obce, ale pisanie publicznie wymyślonych nazw liczebników to .......jakaś "Nowość"
Secundo: w żadnym języku nie ma takiej nazwy liczebnika ? jeśli już to due ew in secondo
Tertio: poprawna pisownia to tre :) ew in terzo :uczen:



viking :twisted:

ps nie mam nic przeciw aby zwykli forumowicze uczestniczyli w zjazdach, kolacjach, spotkaniach etc , a ankiety wypełniali tylko wybrańcy tegoż forum. Tylko narzuca się kolejne naturalne pytanie; po co na tym forum jest zakładka "KLUBOWICZE" i jego cały regulamin , wyrzućmy go , ot proste, jasne , klarowne, - wymieniać dalej ?
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5029
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Grochu » 03 lipca 2017, 9:23

Jestem na urlopie jak wspomniałem, więc nie mam ochoty zajmować się w tym czasie sprawami "służbowymi".
Janusz. Prosta sprawa. Jeśli masz lepszy pomysł na przeprowadzenie ankiety ( a tak wynika z Twoich postów ) to po prostu ją zrób. Nie widzę przeszkód.
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: adamek » 03 lipca 2017, 16:55

Mode wie co pisze i ma przegląd sytuacji - w wielu zaproszeniach pisane było o wpisywaniu na listę w pierwszej kolejności klubowicz lecz tak na prawdę nie było potrzeby stosować tej zasady bo zawsze starczało miejsca dla wszystkich.
A zdarzało się że zjazdy też organizowali nieklubowicze, ciekawie by było gdyby nie zmieścili się wtedy na liście ...

ja tyle w tym temacie, więcej nie dyskutuję :hej:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Rebel » 03 lipca 2017, 18:57

Jestem forumowiczem z wyboru byłem na zjeździe w zachodnich nie czułem żadnego dyskomfortu nikt nikogo nie pytał czy jest zielony czy jaki ,ten podział juz dawno powinien zniknąć ,juz gdzies pisałem macie chęć to zróbcie sobie zamknięte spotkanie tylko dla swoich najzieleńszych z zielonych i tam sprawiedliwość zawsze bedzie po waszej stronie bo co nam brązowym do was pzdr Rebel
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Dżola Ry » 04 lipca 2017, 15:11

Grochu, adamek, tidżej, PiotrekP, (HalinkaŚ) - przeczytałam wątek i piszę tylko po to, żeby Was wzmocnić. Żeby Wam się nie przestało chcieć, pomimo tych kretów, co nieustannie kopią te dołki i kopią :)
Zrobiliście dobrą robotę. Tak uważam.
Jestem z Wami :)
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2017, 0:04 przez Dżola Ry, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: HalinkaŚ » 04 lipca 2017, 23:45

Dżola Ry pisze:
04 lipca 2017, 15:11
Grochu, adamek, PiotrekP, (HalinkaŚ) - przeczytałam wątek i piszę tylko po to, żeby Was wzmocnić. Żeby Wam się nie przestało chcieć, pomimo tych kretów, co nieustannie kopią te dołki i kopią :)
Zrobiliście dobrą robotę. Tak uważam.
Jestem z Wami :)
Jolu, jeszcze tidżej, który miał olbrzymi wkład w kształt i wygląd
tej ankiety.
Po próżnicy nie ma się co odzywać :zoboc: ;)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Re: Ankieta -dla wybranych

Post autor: Dżola Ry » 05 lipca 2017, 0:04

HalinkaŚ pisze:
04 lipca 2017, 23:45
Jolu, jeszcze tidżej, który miał olbrzymi wkład w kształt i wygląd
tej ankiety.
Jasne! Na zjeździe również!
Sorry Tomku. :3: Dopisałam :)
ODPOWIEDZ