Śnieżna Pantera

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 02 września 2016, 8:10

Darek Z pisze:Rebel Czasami mam wrażenie że część z nas traktuję Janusza jak dziecko specjalnej troski
Darku ja nikogo tak nie traktuje ,
pisząc Pany wiecej luzu miałem na myśli tez i Janusza
Rebel pisze:dystans do siebie i innych każdemu się przyda
wtym miejscu tez myślę o każdym a najbardziej chyba osobie :zoboc: :P
Rebel pisze:za Olę zawsze trzymać kciuki możemy .
Darek Z pisze:Ola szczęśliwie wróciła z wyprawy już jakiś czas temu
to git Pzdr Rebel
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 02 września 2016, 10:47

viking pisze:Co innego wchodzenie na górę a co innego "bicie medialnej piany" i rekord szybkości, którego (pomimo ogromnych kosztów) nie pobije, jak widać nawet dotarcie do baz "śmigłem" na razie mu nie pomaga
No i cały misterny plan w piz...u!

Andrzej tak ubił tą pianę, że sama go poniosła na te szczyty. Przykro mi Janusz, że zabiegi na laleczce wudu nie przyniosły rezultatu i Andrzej dał radę.
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1688
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 02 września 2016, 12:04

Darek Z pisze:Widzę że nakręciłeś się w temacie jak katarynka Ostatni, ale nic to marzyć każdy może

Widzę że zebrało Ci się na odwagę, śmiało dawaj dalej listę marzeń
To co zapodajecie panowie jest prześmieszne. Tragedia ala komedija.

Jakiejkolwiek bzdury bym nie napisał, śmieszniejsza nie będzie. :lol:

Oli życzę ze swej strony szczęśliwego szczytowania, ale bez Was, ponieważ samotność ma swoje dobre strony.

Pyrsk ludkowie.

https://www.youtube.com/watch?v=M16KjYwtVs4
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 06 września 2016, 14:29

Darek Z dzięki za podrzucenie info o Oli.
Oczywiście szczere gratulacje dla Oli.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 08 września 2016, 0:17

Darek Z pisze:Dziękuję wszystkim za słowa wsparcie :) Ola szczęśliwie wróciła z wyprawy już jakiś czas temu :)

Ten post miał być takim życzliwym wsparciem dla wyprawy i wysiłku Oli
niestety pojawił się Janusz ..

Janusz ponieważ poprosiłeś mnie osobiście o zabranie głosu pozwolę sobie skreślić kilka słów i odnieść się do kilku wątków tutaj poruszonych.
Drogi Darku, to cudowne, ze twój post miał być wsparciem dla Oli :7:
Skoro Ola dawno temu wróciła, to może teraz napiszesz coś konkretnego o tej wyprawie ew.i dalszych planach w ramach projektu "Pantery".

To że szcześliwie wróciła z gór, to super, jak wiesz lub nie, to kazdemu górskiemu łazikowie życzę bezpiecznych powrótów z gór, nawet tobie :twisted:

Ps Kovik-u , co to za "zioła" bierzesz, :cry:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 08 września 2016, 7:53

Januszu jeśli chodzi o wiadomości z wyprawy Oli to leży już tylko w jej gestii a że Ola to osoba bardzo skromna pewnie nie pospieszy z ogólną relacją i szczegółów pewnie można będzie się dowiedzieć od niej osobiście
Niestety nie mogę powiedzieć i ja tam byłem i na górę wchodziłem :) (zresztą takie góry są poza moim zasięgiem możliwościami i ambicjami )

Mój wpis o wyprawie Oli był zupełnie spontaniczny i nie miał zapędów kronikarskich :)

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia dla Oli. (Nawet Tobie Janusz :):):) )
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 10 września 2016, 14:48

Darku, namów Olę,żeby podzieliła się pięknymi fotkami z wysokich gor i jednak coś skrobneła;) wszyscy tu chętnie poczytamy;))))
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 14 listopada 2016, 16:30

Darek Z pisze:Januszu jeśli chodzi o wiadomości z wyprawy Oli to leży już tylko w jej gestii a że Ola to osoba bardzo skromna pewnie nie pospieszy z ogólną relacją i szczegółów pewnie można będzie się dowiedzieć od niej osobiście
Niestety nie mogę powiedzieć i ja tam byłem i na górę wchodziłem :) (zresztą takie góry są poza moim zasięgiem możliwościami i ambicjami )

Mój wpis o wyprawie Oli był zupełnie spontaniczny i nie miał zapędów kronikarskich :)

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia dla Oli. (Nawet Tobie Janusz :):):) )
. Darku, wa mac, najpierw (bez zgody) limonki piszesz ......o jej projekcie "pantery" a ,..teraz udajesz ....glu...a. Jak masz (jeszcze) jaja to napisz tylko jedno ; weszla czy nie, tyle i tylko tyle. Na przyszlosc nie wychylaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 14 listopada 2016, 18:13

viking pisze:
Darek Z pisze:Januszu jeśli chodzi o wiadomości z wyprawy Oli to leży już tylko w jej gestii a że Ola to osoba bardzo skromna pewnie nie pospieszy z ogólną relacją i szczegółów pewnie można będzie się dowiedzieć od niej osobiście
Niestety nie mogę powiedzieć i ja tam byłem i na górę wchodziłem :) (zresztą takie góry są poza moim zasięgiem możliwościami i ambicjami )

Mój wpis o wyprawie Oli był zupełnie spontaniczny i nie miał zapędów kronikarskich :)

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia dla Oli. (Nawet Tobie Janusz :):):) )
. Darku, wa mac, najpierw (bez zgody) limonki piszesz ......o jej projekcie "pantery" a ,..teraz udajesz ....glu...a. Jak masz (jeszcze) jaja to napisz tylko jedno ; weszla czy nie, tyle i tylko tyle. Na przyszlosc nie wychylaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.
A właśnie napisałem że na ogół nie deptamy sobie po dodciskach :)
Janusz Wa mać weż się wreszcie Q..wa od......l "grzecznie" proszę :)

Ps w funkcjach postów brakuje mi opcji usuń niechciany wpis :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 14 listopada 2016, 18:31

Dobra, koniec tej rozmowy. Przechodzicie Panowie do dyskusji na tematy nie związane ze Śnieżną Panterą na PW lub do bleblania.

O Śnieżnej Panterze dyskutujemy oczywiście nadal w tym temacie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 14 listopada 2016, 18:33

Proszę zamknięcie tematu.
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 14 listopada 2016, 18:46

Temat zamykam
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Zablokowany