Dywagacje prawne na temat nicka

W tym dziale porozmawiasz na każdy temat nie związany z górami. Ten dział ma na celu lepsze poznanie forumowiczów i może stać się przydatny w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Moderatorzy: Grochu, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hazmburk
Turysta
Turysta
Posty: 262
Rejestracja: 07 maja 2014, 18:37

Post autor: Hazmburk » 30 czerwca 2014, 22:54

PiotrekP pisze:To jest tylko interpretacja prawa...
Tak, masz rację. W pierwszym przypadku przez Sąd Najwyższy, w drugim - Sąd Apelacyjny. Powodzenia dla każdego, kto liczyłby kiedyś na inną interpretację (szczególnie w kwestii traktowania nicka internetowego)!
Zdjęć się ukazało jak pamiętam dwa i zostały niezwłocznie usunięte po wyraźnym Twoim poście, że naruszają Twoje dobra osobiste.
Ściślej, po wskazaniu przeze mnie, że naruszają one prawo. O naruszaniu dóbr osobistych pisałem wcześniej, wskazując, że mnie obrażają.
Lech Cię przeprosił za nietrafiony "żart".
W "przeprosiny" Lecha nie wierzę. Choćby dlatego, że w innym miejscu internetu dalej wiszą te same zdjęcia z tym samym podpisem.
Awatar użytkownika
Lech
Turysta
Turysta
Posty: 422
Rejestracja: 23 września 2007, 10:13
Kontakt:

Post autor: Lech » 30 czerwca 2014, 23:09

@Hamzburk - masz we wszystkim co do tej pory napisałeś całkowitą rację i mocno biję się w piersi za to okropieństwo jakiego się dopuściłem. Zostało jeszcze jedno zdjęcie na sudety.it - były tylko dwa i wkrótce je usunę. Tylko proszę, zlituj się i daj mi trochę czasu. Daj też spokój z tym drobiazgowym dociekaniem krzywdy jakiej z mojej strony doznałeś!
PiotrekP pisze:To może tyle w tym temacie.
Jesteś pewien, że to koniec? Bo ja szczerze wątpię. Gość będzie drążył temat, bowiem wyższość "czegoś" nad "czymś" musi być ostatecznie udowodniona. A może po prostu zaprzestać mu odpowiadać?
Pozdrawiam

Lech z Poznania
Awatar użytkownika
Hazmburk
Turysta
Turysta
Posty: 262
Rejestracja: 07 maja 2014, 18:37

Post autor: Hazmburk » 01 lipca 2014, 1:17

Lech pisze:Daj też spokój z tym drobiazgowym dociekaniem krzywdy jakiej z mojej strony doznałeś!
Tu nie ma czego dociekać. Ja tylko odpowiadam na posty skierowane do mnie, prostując jednocześnie ewidentne bzdury.
Gość będzie drążył temat, bowiem wyższość "czegoś" nad "czymś" musi być ostatecznie udowodniona. A może po prostu zaprzestać mu odpowiadać?
Nie jątrz Lechu, bo za chwilę znowu będziesz przepraszał. Ja wyżej cenię udowadnianie, Ty pomawianie i znieważanie. Tym się m.in. różnimy.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 02 lipca 2014, 22:18

Hazmburk-u , skoro z wykazujesz się znajomością prawa to ja mam pytanko (na razie tylko jedno) ;
czy prawnie dozwolone jest podawanie pod swoim nickiem fałszywych informacji o swoim wieku :P :P :P
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Panda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1688
Rejestracja: 08 maja 2010, 21:16

Post autor: Panda » 02 lipca 2014, 22:50

Hazmburk pisze:Nie jątrz Lechu, bo za chwilę znowu będziesz przepraszał. Ja wyżej cenię udowadnianie,
no jak mu już tak bardzo udowodniłeś zbrodnię... no to weź i go ukrzyżuj... po co się ma chłop męczyć na tym parszywym świecie...
I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.
W życiu nie trzeba wiele, żeby wy...dolić się na ryj. Wystarczy iść do przodu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 lipca 2014, 7:09

viking pisze:Hazmburk-u , skoro z wykazujesz się znajomością prawa to ja mam pytanko (na razie tylko jedno) ;
czy prawnie dozwolone jest podawanie pod swoim nickiem fałszywych informacji o swoim wieku
Ja zgadzam się z tym, żeby obowiązkowo dawać prawdziwy wiek i miejsce zamieszkania i pracy.

ja pisałem do Pandy że misia made in china bo myślałem ze kobieta
ale potem napisane było ze to gornik czyli mezszczyna

czyli męzczyzna ale nazwa konta kobiecia pomyliłem się bo konto jak kobieta i dlatego pande przepraszam

Nie wiem czemu, to powinno być sprawdzane, obowiązkowo Plec, miejsce pracy i zamieszkania

zgadzam sie na sprawdzanie tego i podawanie danych

bardzo jeszcze raz pande przepraszam i przepraszam tych co mogłem obrazic
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 03 lipca 2014, 7:44

romek pisze:obowiązkowo Plec, miejsce pracy i zamieszkania
Romku - miejsce pracy jest nieistotne. Zamieszkanie jest wazne jeśli chce sie zgrać dojazd w góry. Płeć nie jest ważna, ponieważ wszyscy chodzą równo, a panie często są silniejsze. Inne stosunki damsko-męskie w górach nie powinny mieć miejsca, bo niewygodnie :twisted: Wiek byłby nieistotny gdyby opisywac dokładnie swoje preferencje górskie. A Panda jest 100% chłopem, wystarczy jechac z nim w góry to się przekonasz.
Ale Ty Romku nie podałeś miasta, a podobno jestesmy sąsiadami. :wololo: :8:
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 lipca 2014, 7:58

Jędral pisze:Ale Ty Romku nie podałeś miasta, a podobno jestesmy sąsiadami
ja mieszkam w katowicach na paderewie
i miałem zabierac 3 ludzi z katowic na zlot, tu pisałem miesiąc wcześniej

ja z katowic mam już komplet. i się w czterech zgłosimy w piatek
viewtopic.php?t=10063&postdays=0&postorder=asc&start=90

ale miałem dyzur i musiałem odwołać też pisałem w tamtym temacie
i bardzo zaluje bo fajny zlot byl, czytalem opis
Jędral
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1349
Rejestracja: 25 lutego 2009, 8:29

Post autor: Jędral » 03 lipca 2014, 15:27

romek pisze:mieszkam w katowicach na paderewie
To daj znać jedziemy razem czy nie, Janek nie może się doczekać aby Cię poznac, ja też.
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt! - Adam Sikorski
NORMALNOŚĆ TO ILUZJA. TO CO JEST NORMALNE DLA PAJĄKA ... JEST CHAOSEM DLA MUCHY - Morticia Addams
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 03 lipca 2014, 17:52

romek pisze:
Ja zgadzam się z tym, żeby obowiązkowo dawać prawdziwy wiek i miejsce zamieszkania i pracy.
Romku, to pytanie nie było do ciebie, :P :twisted: :twisted: ale wiem czy żartujesz, :lol:

Nikt nikogo (na tym forum) nie zmusza aby podawał swoje miejsce zamieszkania czy też wiek? aczkolwiek dzięki takiej informacji jest możliwość przy stabilnej pogodzie "zrobić" szybki wypad w góry.
Patrz choćby post Jędrala, okazuje się że mieszkacie na jednym osiedlu :-)

Skoro już "ktoś" chce być tutaj (z własnej i nie przymuszonej woli), jednocześnie podaje absurdalny wiek, czy też zmyślone miejsce zamieszkania to wg. mnie jest to chore :shock: ,
Wiem, że takiej osoby nie mogę i nigdy nie potraktuję poważnie, :oops: dla mnie taka osoba to "luft" podczas jakiegokolwiek spotkania :twisted:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
ODPOWIEDZ