Romantyczne góry

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 17 listopada 2011, 16:58

kole pisze:Żenić się mam zamiar, nikt mnie od tego nie odwiedzie
szkoda chłopa "fajny herbatnik mógł z nie go być " :P
ps to może zerknij tutaj np
http://www.samotnia.com.pl/duze.php?d1=galeria41
http://www.samotnia.com.pl/
ps no i może na zjazd G-S ów się załapiesz , aczkolwiek ja słyszłałem miejsc brakuje ;)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 17 listopada 2011, 17:01

Kole..go wiadomo,że dobrymi radami piekło wybrukowane,ale skoro już pytasz..to może wypowiem się jako kobieta..Gdyby to mnie przyszło w udziale pojechać w jak to określiłeś -romantyczne miejsce w góry- i miałoby to być wydarzenie jedno z najważniejszych w życiu,to jednak fajniej gdyby wybranek jednak zapytał mnie o zdanie (niekoniecznie musisz wprost zapytać,a jak..to Twoja w tym głowa ;) ) a nie nieznanych osób (nawet jeśli ze szczerego serca polecą jakieś przytulne miejsce)
Skoro Twoja dziewczyna jezdzi w góry,to zapewne ma swoje preferencje,a pewnych rzeczy nie znosi (a my przecież tego nie wiemy)
A skoro
kole pisze:Co dla nas może być romantyczne.....szczerze mówiąc nie wiem
to się wypada dowiedzieć,troche wysiłku nie zaszkodzi,bo inaczej możesz zamiast niespodzianki to wyświadczyć niedzwiedzią przysługę :)
kole pisze:nie chciałbym robić tego w jakimś pensjonaciku
a może Twoja dziewczyna to lubi??
A jesli nie pensjonacik,to może apartamencik :D ..ale w tej kwestii to najlepiej śpię..
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011, 19:31 przez pysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Zbychu

Post autor: Zbychu » 17 listopada 2011, 17:35

Taka, nie pomne czyja złota myśl: Z małżeństwem jest jak z oblężoną twierdzą. Ci co są na zewnątrz chcieliby być w środku, a Ci co są w środku, chcieliby być na zewnątrz :twisted:

Co do rad - pysiek obiema ręcyma podpisuję się pod Twoimi :> ;) Ponadto, jako pantoflarz potwierdzam, że kobiet trza się słuchać i basta! :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 18:04

Pomijając wybór drogi życiowej jaka jest małżeństwo. Najlepiej wybierz miejsce, które będzie i dla Ciebie i dla Niej romantyczne, może pełne wspomnień, bądź chociaż przypominające jakieś wydarzenia istotne dla Was obojga. Magicznych miejsc w polskich górach jest dużo, ale ich odbiór jest bardzo subiektywny. Ciężko więc pisać wprost co się Wam może spodobać, co może Wam odpowiadać. Tym bardziej, że nikt z Nas Was nie zna :)

Sam miałem kiedyś takie upatrzone miejsce. Wydaje mi się, że nie ma co pytać innych trzeba wybrać samemu.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 17 listopada 2011, 19:23

pysiek pisze:Dżolu..uwielbiam Cię :D
to tak, jak ja Ciebie! :uscisk:
pysiek pisze:Dla jednego romantycznie to lampka wina w kosodrzewinie (...) a dla drugiego zupka vifonu na Rysach..
No właśnie, kole! W kontekście tego, co napisałeś:
kole pisze: A jako że chcę wręczyć pierścionek zaręczynowy, nie chciałbym robić tego w jakimś pensjonaciku.
- nie jestem w stanie Ci nic radzić :/ , bo nawet nie mam pojęcia, dlaczego ten pensjonacik to źle? Ma być luksusowy hotel, czy plener, czy co?


vertigo pisze:No przecież wyraźnie radzę, żeby facet się nie żenił !!!
A była prośba o taką radę? :oczynoela: :kukacz: :8p:
(Ze mną, w roku uroczystych obchodów srebrnych godów się nie dogadasz :lol: viewtopic.php?t=5394 )
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 17 listopada 2011, 19:58

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać:
kole pisze:ale moja ukochana uwielbia (...) szczyty
Powiedz to nam jakie te szczyty lubi ?? :twisted:


kole pisze:nie wiem gdzie warto się wybrać., bo nigdy nie byłem
Jasno kolega napisał, więc mu pomóżmy, a on na pewno w zamian zaprosi zwycięzcę na wesele :zoboc: prawda ?? :8)

Ja Ci polecam polanki np Rusinową Polanę, zrobiła na mnie duże wrażenie, następnym miejscem jest droga do Murwańca. https://picasaweb.google.com/1046104993 ... 1251932434 (zdjęcie z albumu zbig9 mam nadzieję że nie będzie zły)

Lub jakiś wschód czy zachód słońca, Zbyszek ma w swojej galerii wiele zdjęć to może coś Ci przypadnie do gustu.
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 20:38

http://www.belvederehotel.pl/hotel/offe ... ferID=1959

wkleję bezpośrednio bo chyba wczesniej nie zauważyłeś - trafia w Twoje potrzeby w 200% :P :twisted: :twisted: :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 22:01

Na wszystkim już zarabiają w Zakopanem :/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 22:55

Opek takie czasy ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 listopada 2011, 9:38

Faktycznie, nie wiedziałem że nawet oferty zaręczynowe hotele polecają :) Zakopane jest bardzo komercyjne.

Rebel - chcę się żenić, ale nie już, nie teraz :D to mają być na razie wakację, a ja chcę się oświadczyć :)

Odnośnie głosów, że nie pytam swego, tylko na forum, że nie wiecie co dla nas będzie najlepsze.... Rozumiem, dlatego właśnie na forum pytam, bo ilu ludzi tyle pomysłów i preferencji. Po prostu z chęcią pooglądam oferty i ewentualnie Wasze wrażenia z pobytu. Dziewczyny nie spytam się gdzie jechać, ponieważ chcę wybrać dla niej miejsce również obce, nowe. Wcześniej już na pewno się jakoś dowiem czy nie była w okolicy mojego wyboru :) ..... A jeśli jej się nie spodoba.... trudno....ryzyko zawodowe :)


p.s. było pytanie jakie szczyty dziewczyna lubi.....WSZYSTKIE! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 listopada 2011, 11:19

W Pcimiu (nie obrażając nikogo) nie ma komercji. Tylko nie wiem czy będzie romantycznie, czy będą atrakcje typu śnieg, narty i szczyty.


Szukasz ale sam do końca nie wiesz czego. Na każdą propozycję kręcisz nosem.

Uruchom trochę wyobraźnię i google, ...


:twisted: :twisted: :twisted:
Mirek

Post autor: Mirek » 18 listopada 2011, 11:31

taki1gość pisze:W Pcimiu (nie obrażając nikogo) nie ma komercji. Tylko nie wiem czy będzie romantycznie, czy będą atrakcje typu śnieg, narty i szczyty.


Szukasz ale sam do końca nie wiesz czego. Na każdą propozycję kręcisz nosem.

Uruchom trochę wyobraźnię i google, bo póki co to podchodzisz do tego jak kot do srania!


:twisted: :twisted: :twisted:
Dokładnie tak samo myślę.Podaj konkrety rodzaju Schronisko, pasmo górskie,ceny,widoki itp.A wtedy posypią się konkrety. :P
bluejeans

Post autor: bluejeans » 18 listopada 2011, 14:16

chyba trochę przesadzacie :) propozycji, o które prosił kole, padło niewiele (za to porad, o które nie prosił, sporo ;))
pokażcie chłopakowi miejsca magiczne dla Was, a on sobie już z tym poradzi, tak myślę :)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 18 listopada 2011, 14:22

i tu się,z koleżanką,zgodzę...bardzo trafna uwaga!!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

góry!

Post autor: Anonymous » 18 listopada 2011, 15:10

wszyscy się nabijają to może ja pomoge ;p ja uwielbiam góry! (tak jak Twoja laska) i to wlasnie wykorzystał mój facet... najzwyczajniej w świecie pojechaliśmy na weekend w Karkonosze do hotelu Concordia. Wszystkiego bym się spodziewała ale nie tego, że własnie tam mi się oświadczy! na szczycie! naprawde zrobiło to na mnie wrażenie tym bardziej że zorganizował w hotelu kolacje przy swiecach i winie... kurcze! jednak moj facet potrafi byc romantyczny :D a hotel Concordia będzie oczywiscie sentymentalnym miejscem :)

Takze jesli Twoja Luba przepada za górami to zrób to własnie tam! wjedzcie na jakis szczyt i zanim z niego zjedziecie oświadcz się :D

teraz się możecie śmiać ze mnie :P
ODPOWIEDZ