Romantyczne góry

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Romantyczne góry

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 9:56

Witajcie. Zamierzam zabrać moją dziewczynę w góry i poprosić ją o rękę. Zależy mi zatem bardzo na romantycznym klimacie i atrakcjach. Nie znam się na polskich górach, nie wiem gdzie warto się wybrać., bo nigdy nie byłem, ale moja ukochana uwielbia śnieg, narty i szczyty. Proszę Was bardzo o propozycje i opinie.
vertigo

Post autor: vertigo » 17 listopada 2011, 10:17

Nie bądź chłopie taki kąpany w gorącej wodzie i najpierw się nam krótko przedstaw w dziale powitań. Taką tutaj mamy świecką tradycję.
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 17 listopada 2011, 10:27

Proszę Was bardzo o propozycje i opinie.
Kolego widać,żeś młody :D Dziewczynę zapytaj,może nie wprost..ale sposób na pewno znajdziesz...My Ci podpowiemy a potem okaże się,że z pomysłem trafimy jak dzik w sosne i będzie na nas :twisted:
vertigo zakochany to i w gorącej wodzie kąpany :D
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
vertigo

Post autor: vertigo » 17 listopada 2011, 11:01

pysiek pisze:vertigo zakochany to i w gorącej wodzie kąpany :D
Rozumiem, że zakochany, ale zaraz się żenić... ? Najpierw euforia a potem krew, pot i łzy ;)
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 17 listopada 2011, 11:11

oj tam,oj tam od razu krew :D Każdy ma swój rozum i nam nic do tego :) Jak to mówią..doświadczenie uczy.. ;)
Dobra koniec offtopa,bo sie kolega do GS-ów zniechęci :twisted:
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 17 listopada 2011, 11:19

kole pisze:Proszę Was bardzo o propozycje i opinie.
kole nie sposób Ci coś doradzić, przecież właściwie nic nie piszesz o sobie, ani o dziewczynie.

kole pisze:Zależy mi zatem bardzo na (...) atrakcjach
Cóż to mogą być za romantyczne atrakcje dla Was??


Podsumowując: nie chodziłeś po Tatrach, więc o tej porze roku tam się nie wybieraj, chyba, że w dolinki. Poza tym w Tatrach, wśród tłumów trudno o romantyzm.

Wg mnie romantyzm (i bezpieczeństwo) możesz znaleźć w Bieszczadach. Nie piszesz nawet skąd jesteście, żeby łatwiej było coś wymyślić :)

I szczęścia Wam życzę! A tych zgredów :8p: :D powyżej nie słuchaj :D
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 17 listopada 2011, 11:37

Jolu..ja Ci dam zgredów :lol: Przecież ja nic nie powiedziałam :D Toż podobnie jak Ty uważam,że nie do nas to pytanie powinno być skierowane.A reszta..nic mi do tego,każdy robi jak uważa ;)
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
vertigo

Post autor: vertigo » 17 listopada 2011, 11:44

Dżola Ry pisze:
A tych zgredów :8p: :D powyżej nie słuchaj :D
Ja z dobrego serca radzę więc - że użyję frazy dozorcy Anioła - nie rób mi tu Dżola koło pióra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sam popełniłem błąd którego popełnienia bliski jest nasz nowy kolega więc wiem przed czym ostrzegam ;)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 17 listopada 2011, 12:08

pysiekvertigo - doradzilibyście coś, a nie gadali od rzeczy (czyt. od tematu) I niech mi tu jeszcze słowo off-topa padnie! :zly: :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 17 listopada 2011, 12:33

kole 
myślę że tu może być romantycznie i szampana można kupić
http://www.vt.sk/on-line/lomnicky-stit/sk/zima/
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 17 listopada 2011, 12:51

Dżolu..uwielbiam Cię :D
Takie czasy,że pyta sie obcych a swojego nie słucha :P
Może i "off-topuję" ,ale w szczytnym celu ;) Pomóc można,owszem..ale to będzie tylko nasze zdanie a od narzeczonej dostanie klapkiem po trąbie.. Kolega się baardzo mało określił z pewnymi rzeczami więc myślę,że powinien zadać sobie troche trudu i podpytać nie nas a swoją dziewoję :) Dla jednego romantycznie to lampka wina w kosodrzewinie z misiem(ale to od wiosny) a dla drugiego zupka vifonu na Rysach..
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011, 13:14 przez pysiek, łącznie zmieniany 3 razy.
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
vertigo

Post autor: vertigo » 17 listopada 2011, 12:53

Dżola Ry pisze:pysiekvertigo - doradzilibyście coś, a nie gadali od rzeczy (czyt. od tematu) I niech mi tu jeszcze słowo off-topa padnie! :zly: :D
No przecież wyraźnie radzę, żeby facet się nie żenił !!!
:twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 13:09

Proszę - będzie romantycznie, z atrakcjami i widokiem na szczyty... A jak pogoda będzie łaskawa to i śnieg będzie a co za tym idzie i narty. :8)

Ps. właśnie mówili w radio, że na podhalu zaczynają sztuczne naśnieżanie niektórych stoków, więc o pogodę nie ma się co martwić :twisted: :twisted: :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 listopada 2011, 16:02

Żenić się mam zamiar, nikt mnie od tego nie odwiedzie :D Mieszkamy w Wielkopolsce, ale szczerze mówiąc odległość nie ma znaczenia. Co dla nas może być romantyczne.....szczerze mówiąc nie wiem :) Wiem że kobieta kocha góry i chcę urządzić wyjazd na którym będzie się po pierwsze dobrze bawić, po drugie zapamięta go na całe życie :) A jako że chcę wręczyć pierścionek zaręczynowy, nie chciałbym robić tego w jakimś pensjonaciku. Z resztą z chęcią poczytam Wasze propozycje :)
Mirek

Post autor: Mirek » 17 listopada 2011, 16:55

Cóż polecam Turbacz,wygodnie, turystycznie i z widoczkami.Poszukaj relacji z Barbórkowego zjazdu lub innych relacji klubowiczów. :zoboc: A jak nie to w Tatry.
Załączniki
DSCN4162.JPG
(18.84 KiB) Pobrany 1078 razy
DSCN4161.JPG
(20.09 KiB) Pobrany 1078 razy
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011, 17:08 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ