Bieszczady - Tatry

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Bieszczady - Tatry

Post autor: Anonymous » 03 września 2011, 15:35

Witam Serdecznie. Za rok chciałbym przejść pieszo trasę od Bieszczad do Zakopanego. Szukam kogoś kto już taką trasę zrobił, by mógł podzielić sie ze mną szczegółami trasy Osobiście nie uśmiecha mi sie dźwiganie namiotu i zamarzyłem sobie by spać głównie w szkolnych schroniskach młodzieżowych. Proszę o pomoc w tym zakresie, ewentualnie gdzie takowej szukać.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 03 września 2011, 15:45

Możesz napisać na PW do Mosor reinkarnacja tylko,z tego co wiem,on szedł od wschodu do zachodu słońca i nocował pod chmurka wiec pewnie i przebieg trasy będzie wtedy inaczej wyglądał niż z nocowaniem pod dachem,choćby tylko dlatego ,ze trzeba zejść ze szlaku a na drugi dzień znowu na niego wracać :) .Jeśli jednak chodzi o inne szczegóły to na pewno będzie Ci pomocny,pisze nawet książkę z tej wyprawy,która kończyła się na zachodniej granicy!Ten odcinek,który Ciebie interesuje już dawno będzie miał spisany! Chociaż on chyba przez Zakopane nie szedł ale zapytać zawsze pewnie możesz.
powodzenia i szerokiego,bezpiecznego szlaku!!!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 03 września 2011, 17:14

bretka zapraszam do działu "Przedstaw się" viewtopic.php?t=4135&start=1245 to już taka u nas tradycja. Pozdrawiam
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 grudnia 2011, 16:16

Taka trasa jest bardzo wymagajaca i z pewnością nie da jej rady byle nowicjusz. trzeba się do niej odpowiednio przygotować,pomocna z pewnością będzie fachowa literatura oraz przewodniki.
Awatar użytkownika
Kovik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2118
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:59
Kontakt:

Post autor: Kovik » 20 października 2014, 16:57

Taka trasa jest bardzo wymagajaca
też tak myślę
http://gorolotni.blogspot.com

Życie zaczyna się po trzydziestce
Mirek

Post autor: Mirek » 20 października 2014, 19:25

Kovik pisze:
Taka trasa jest bardzo wymagajaca
też tak myślę
ja tez. :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 grudnia 2014, 18:11

Mirek pisze:
Kovik pisze:
Taka trasa jest bardzo wymagajaca
też tak myślę
ja tez. :zoboc:
A ja dla odróżnienia mam podobne zdanie :D
ODPOWIEDZ