Wschody słońca

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

ihas

Post autor: ihas » 16 września 2011, 15:52

a co do tej pory wyjscia z oka moge powiedziec ze poruszam sie zwawo, btw jesli w necie podaja wschod slonca dla danego dnia to z jakiej to jest perspektywy ? Dla jakiego miejsca ?
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 16 września 2011, 18:58

ihas pisze:jesli w necie podaja wschod slonca dla danego dnia to z jakiej to jest perspektywy ? Dla jakiego miejsca ?
Nie martw się, jeżeli podają np. 5:51 to różnica czasu nie będzie wynosiła więcej niż 4-8 minut :) Jedyne, co mogę zasugerować to to, że na wschód trzeba dotrzeć do celu co najmniej 45-60 minut przed czasem, bo już wtedy dzieją się cuda na niebie :) Zapraszam do mojej galerii, są zdjęcia ze wschodu na Kopie Kondrackiej.
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
ihas

Post autor: ihas » 16 września 2011, 19:59

takich wskazowek mi trzeba, dzieki :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 października 2011, 16:31

Malgo2malgo pisze: Jedyne, co mogę zasugerować to to, że na wschód trzeba dotrzeć do celu co najmniej 45-60 minut przed czasem, bo już wtedy dzieją się cuda na niebie :)
Słuszna uwaga :)
Ale te pierwsze wschodzące promyki i światło są niesamowite.
Awatar użytkownika
sprocket73
Turysta
Turysta
Posty: 1055
Rejestracja: 09 czerwca 2011, 15:06

Post autor: sprocket73 » 04 października 2011, 19:16

chwilę po wschodzie na Babiej

Obrazek
ODPOWIEDZ