Stemple turystyczne

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Stemple turystyczne

Post autor: Anonymous » 17 lutego 2011, 21:42

Podobnego tematu nie udało mi się do tej pory znaleźć, jeśli go przeoczyłem to sorki i proszę o przeniesienie do właściwego wątku...
W końca udało mi się zebrać do kupy i zeskanować oraz obfotografować (znacznie bardziej polecam) swoje pieczątki. Szkoda, że zacząłem zbierać dopiero w 2006r. :cry: (z wyjątkiem Karkonoszy, 1998r.). Żałuję również wielu miejsc w których, z różnych powodów, olałem przybicie tak zacnej pamiątki :?
Daty znajdujące się pod pieczątkami oznaczają iż takowa występowała w danym obiekcie w tym konkretnym czasie. Dlatego też niejednokrotnie pojawiają się te same miejsca z różnymi pieczątkami i datami.
https://picasaweb.google.com/1029948676 ... aWspomnien#
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2011, 22:28 przez Anonymous, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 17 lutego 2011, 22:17

ecowarrior imponująca klekcja.
Gratulacje :brawo:
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 lutego 2011, 8:33

ecowarrior  :brawo:
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 lutego 2011, 10:23

spoko;)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lutego 2011, 10:43

no no :) :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lutego 2011, 11:18

Dzięki :)
Takie stemple to mała mapa wspomnień...
Awatar użytkownika
Chmielo
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 381
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:26

Post autor: Chmielo » 18 lutego 2011, 12:22

Godna podziwu kolekcja ecowarrior :spoko:
Nie bój się obierać trudniejszych dróg,często nimi łatwiej dojdziesz na szczyt....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lutego 2011, 12:31

Ej... tego jest 244 xD Masz czas na... no wiesz... sen? jedzenie? pracę? oglądanie seriali? ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lutego 2011, 13:13

hehe, z tym czasem na .. .eehmm, no wiem to ostatnio różnie bywa... :/ Co do spania to jakoś leci, czasami się człowiek prześpi, czasami gwoździka przybije więc organizm mozolnie, ale jakoś zbiera siły :D
Z pracą i w pracy ok, już wszyscy są przyzwyczajeni, że ni stąd ni zowąd wpadam do biura z plecakiem, zwalniam się, przeobrażam w kiblu z pana Andrzeja w ecowarriora i gdzieś znikam :zoboc:
Z serialami nie mam problemów, nie oglądam ich (no może Robina of Sherwood) :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 18 lutego 2011, 18:16

Szarlotka pisze:sen? jedzenie? pracę? oglądanie seriali?
Eco skanuje zdjęcia w przerwie między koreańskimi serialami :twisted:
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lutego 2011, 19:16

Pasjonująca kolekcja :spoko:
ODPOWIEDZ