Mapa

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 lipca 2012, 11:59

Thx Mike.
W e-góry też często zaglądam, ale to nie to co CARTOMEDIA, mimo że te same mapy. CARTOMEDIA to full screen, a e-góry już tego nie oferują.
Zachodnie nadal mi się nie otwierają, podobnie jak wszystkie elektroniczne wersje CARTOMEDIA (T.Wysokie, TPN, Atrakcje pogranicza POL-SLO, Beskid Makowski, Pieniny). Nie bardzo trybię co jest grane skoro u Ciebie to działa, póki co będę korzystał z Sygnatur.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 lipca 2012, 12:41

Mi się otwierają, bo są "zbuforowane przez przeglądarkę".
Częściowo na e-góry - powiększ na cały ekran ów kwadracik (klawisze Ctrl + , + z klawiatury numerycznej) i masz prawie jak na mapytatr.net
Mike

Post autor: Mike » 30 lipca 2012, 12:45

Pyjter pisze:Nie bardzo trybię co jest grane skoro u Ciebie to działa
faktycznie była zbuforowana i dlatego jeszcze działała
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 lipca 2012, 13:03

Ceper pisze:Mi się otwierają, bo są "zbuforowane przez przeglądarkę".
Częściowo na e-góry - powiększ na cały ekran ów kwadracik (klawisze Ctrl + , + z klawiatury numerycznej) i masz prawie jak na mapytatr.net
Faktycznie! Jest pełny ekran. Dziękuję Ceper za pomoc :)
Mike

Post autor: Mike » 30 lipca 2012, 14:39

Pyjter pisze:Czy to znaczy, że te mapy już bezpowrotnie zniknęły z sieci i nie ma żadnych szans do ich wglądu?
Wszystko wróciło do normy :)
Mapy już działają
ODPOWIEDZ