Wasze strony www o tematyce górskiej

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Montenero

Post autor: Montenero » 21 listopada 2010, 17:44

Belissima, nic dodać nic ująć !
Dodam tylko że forum to pomysł bardzo dobry, tylko czy się przebijesz z ilością obecnych na rynku internetowym.Forum wymaga od admina strasznie dużo pracy i nakładów, kto jak nie Ty, musi pisać ciekawe wątki by przyciągnąć "userów".
Proponowałbym bardziej rozszerzyć Twoję relację o zdjęcia i możliwości wstawiania komentarzy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 21 listopada 2010, 18:05

Ja polecam takie rozwiązanie jak Joomla, na CBA.pl możesz po założeniu sobie konta automatycznie załadować i skonfigurować stronę. Nie jest to trudne, a później strona wygląda w miarę atrakcyjnie.
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 listopada 2010, 18:51

Montenero pisze:Dodam tylko że forum to pomysł bardzo dobry, tylko czy się przebijesz z ilością obecnych na rynku internetowym
Przebić się każdy może. Czyż to forum nie zaczynało z taką samą liczbą osób, a było też ich wiele, a swego czasu (do 1 lipca 2010) było przez około 2 lata na pierwszym miejscu w Googlach.
Montenero pisze:Forum wymaga od admina strasznie dużo pracy i nakładów, kto jak nie Ty, musi pisać ciekawe wątki by przyciągnąć "userów".
To zbyt mało, bo strona, którą wcześniej pokazałam to wszystko ma a pomimo tego, od 5 lat tamtejsze forum "stoi" w miejscu. No tak, ale mieliśmy rozmawiać na temat strony a nie forum ;)
Rafal pisze:Ja polecam takie rozwiązanie jak Joomla, na CBA.pl możesz po założeniu sobie konta automatycznie załadować i skonfigurować stronę. Nie jest to trudne, a później strona wygląda w miarę atrakcyjnie.
Joomla jest zbyt dziurawa i jeśli stanie się popularna, będzie "łatwym" polem dla hakerów, którym konkurencja się będzie nie podobać. Też mocno obciąża serwer przy dużej ilości użytkowników. Takich artykułów jest mnóstwo na stronach poświęconej tej tematyce.
Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 21 listopada 2010, 20:35

Belissima pisze: Joomla jest zbyt dziurawa i jeśli stanie się popularna, będzie "łatwym" polem dla hakerów, którym konkurencja się będzie nie podobać. Też mocno obciąża serwer przy dużej ilości użytkowników. Takich artykułów jest mnóstwo na stronach poświęconej tej tematyce.
Mimo to uważam, że jest to dobre oprogramowanie do zastosowania jeśli chodzi o swoje własne prywatne strony czy małe serwisy. Wiadomo, że jeżeli ktoś zakłada powstanie super profesjonalnej strony odwiedzanej przez wiele osób to nie tędy droga.
Montenero

Post autor: Montenero » 22 listopada 2010, 13:36

Z Joomla możesz coś podziałać, jest przyjazna i łatwa w obsłudze, nie przejmuj się że są "dziury", każde oprogramowanie to ma a Joomla obecnie jest bardzo mocno rozwijana (wiem bo siedzę sporo na forach jej poświęconej).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2011, 13:01

to teraz zapraszam do siebie http://gorskie-wedrowki.cba.pl Stronę zrobiłem w Joomli i myślę, że wygląda lepiej. Zapraszam :)
Montenero

Post autor: Montenero » 26 kwietnia 2011, 15:12

Wygląda zdecydowanie lepiej, nie będę się czepiał relacji bo uważam że są czasem zbyt szorstkie ale zdjęcia. Nie korzystaj z picassa tylko wrzucaj z własnego serwera (czyli cba, w katalogu images masz miejsce na fotki, równie dobrze możesz założyć swój), polecam do Joomli dodatek Phoca Gallery http://www.phoca.cz/phocagallery
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 26 kwietnia 2011, 18:01

Jak dla mnie to monotematyczne. Brakuje różnorodności, są jeszcze inne góry niż Tatry. W forum razi mnie raklama. Duzo pracy jeszcze przed Tobą. Trzymam kciuki za powodzenie.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ