Misie w górach

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 01 stycznia 2012, 18:23

kisiel pisze:więc to na pewno jego łapka
no nie wątpie :) , chyba że ktoś ma taką maskotkę ;) i ją wyprowadził na spacer :D bo bardzo blisko od zabudowań sobie spaceruje :roll: :oczynoela: . Mam nadzieje że już się zhibernował,coby spokojnie sie tam wybrać po raz 2 gi
Anonymous

Re: Misie w górach

Post autor: Anonymous » 02 stycznia 2012, 10:31

Zgadza się. Widziałem owego misia. Zrobiłem mu kilka stosownych fotek na tą okoliczność. Mis jak to miś był bardzo grzeczny owego dnia i zadowolił się jagodami. Było to mniej więcej 1 km od schroniska. Uciekanie w takim przypadku nie za wiele by się zdało gdyż miś biega do 50 km na godzine a ja na rowerze mam sporo mniej, no chyba że z przepaści. A tak na koniec samych wschodów słońca na szlaku życzę wszystkim GS
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 02 stycznia 2012, 13:37

Czechosłowacja jak do tej pory ich nie wstawiłeś gdzieś kilkanaście stron wcześniej, to mam taką właśnie poźbę - było by fajnie go zobaczyć :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2012, 11:06

aniolekzbeskid pisze:Czechosłowacja jak do tej pory ich nie wstawiłeś gdzieś kilkanaście stron wcześniej, to mam taką właśnie poźbę - było by fajnie go zobaczyć :D
widzę że pod Aniołkiem kryje się niewierny Tomasz. Postaram sią wkleić owe zdjątka. Jak sie mi uda to wkleję krótki filmik z mojego aparaciku.
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 03 stycznia 2012, 12:57

Czechosłowacja pisze:widzę że pod Aniołkiem kryje się niewierny Tomasz.
nie napisałam że Ci nie wierze - żeby mnie tak odrazu określać niedowiarkiem :| przykre
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2012, 14:08

aniolekzbeskid pisze:
Czechosłowacja pisze:widzę że pod Aniołkiem kryje się niewierny Tomasz.
nie napisałam że Ci nie wierze - żeby mnie tak odrazu określać niedowiarkiem :| przykre
Nie smuć się, aniołkowi nie wypada. Namalowal bym dla Ciebie cukrową watę ale w emotikonkach nie ma cyuba że :kwiatek:
Awatar użytkownika
aniołek
Turysta
Turysta
Posty: 912
Rejestracja: 23 września 2011, 16:42

Post autor: aniołek » 03 stycznia 2012, 14:36

Czechosłowacja pisze:Nie smuć się, aniołkowi nie wypada.
aniołek też człowiek - teraz dodatkowo chory
Czechosłowacja pisze:Namalowal bym dla Ciebie cukrową watę ale w emotikonkach nie ma cyuba że :kwiatek:
wystarczyło zwykłe przepraszam ale już ok :spoko:" kwiatek " został przyjęty ;) .Nie ma co zasilać offtopa - jak coś jest PW.Pozdr :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2012, 22:30

aniolekzbeskid pisze:
Czechosłowacja pisze:Nie smuć się, aniołkowi nie wypada.
aniołek też człowiek - teraz dodatkowo chory
Czechosłowacja pisze:Namalowal bym dla Ciebie cukrową watę ale w emotikonkach nie ma cyuba że :kwiatek:
wystarczyło zwykłe przepraszam ale już ok :spoko:" kwiatek " został przyjęty ;) .Nie ma co zasilać offtopa - jak coś jest PW.Pozdr :zoboc:
Owy miś.
Załączniki
miś3tif2.tif
(156.92 KiB) Pobrany 584 razy
miś3fpg.jpg
(17.48 KiB) Pobrany 584 razy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 stycznia 2012, 22:59

Pati pisze:Ano i podobno słyszałam nieźle głodny :-]
Pati a skąd ty to wiesz ;) :P
Pati

Post autor: Pati » 03 stycznia 2012, 23:09

Jak wróciłam teraz do domu z Tatr, to od razu dostałam szczegółową relację od rodzinki,
że poświęcili temu misiowi trochę czasu antenowego na jakiejś stacji radiowej ;)
Ogólnie wiedzieli, że ten temat jak najbardziej mnie zainteresuje :D
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 stycznia 2012, 23:13

McGregor pisze:Pati a skąd ty to wiesz
Pati pisze:Jak wróciłam teraz do domu z Tatr, to od razu dostałam szczegółową relację od rodzinki
A ja myślałem, że znów siedziałaś na krzyżu :lol:
Pati

Post autor: Pati » 03 stycznia 2012, 23:15

Świnia a nie Królik! :lol:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 stycznia 2012, 23:16

Pati pisze:Świnia a nie Królik!
:cry: żeby tak od razu przejść do szynki :cry:
Pati

Post autor: Pati » 03 stycznia 2012, 23:18

Pamiętaj że mam przepis na pasztet z Królika, ale krzywdy nie dam zrobić :przytul:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 stycznia 2012, 8:57

aniolekzbeskid pisze:
Czechosłowacja pisze:Nie smuć się, aniołkowi nie wypada.
aniołek też człowiek - teraz dodatkowo chory
Czechosłowacja pisze:Namalowal bym dla Ciebie cukrową watę ale w emotikonkach nie ma cyuba że :kwiatek:
wystarczyło zwykłe przepraszam ale już ok :spoko:" kwiatek " został przyjęty ;) .Nie ma co zasilać offtopa - jak coś jest PW.Pozdr :zoboc:

Aniołku zamieściłem jedno zdjęcie nielada się pocąc przy tym.
Zamieścił bym filmik ale tego to już w ogóle nie wiem jak to zrobić.
Natomiast spodobało mi się zamieszczanie zdjęć. Zrobię jakąś galeryjkę. Natchnęłaś mnie Aniołku no ale przecież w sprawach ducha trafiłem na specjalistę.
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2012, 9:46 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ