Książki górskie ebook - wydania internetowe

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Książki górskie ebook - wydania internetowe

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2009, 22:36

Chciałem zakupić tę książkę przez allegro,
ale natknąłem się przypadkiem na taki coś:
http://books.google.pl/books?id=IRw3GmF ... t&resnum=1

Myślę że może się komuś przydać :)


Pozdrawiam

Ps. tu beskid żywiecki
http://books.google.pl/books?id=eHn8j9- ... y2yQSNmpxB

inne też są :)


Takie rzeczy zawsze się przydają :) Coś o Tatrach jak znajdziesz, to wrzuć linka, z chęcia poczytam :) Pati
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 24 czerwca 2009, 8:42

W dziale Tatry polskie i słowackie w temacie Orla Perć wrzuciłem link do przewodnika po Orlej Perci jak Cię to zainteresuje.
K4R

Post autor: K4R » 24 czerwca 2009, 15:02

Jeśli kogoś interesuje mam 2 ebooki
Dotknięcie pustki
mój pionowy świat
Anonymous

Ksiażki...

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2009, 14:34

Witam pozwoliłem sobie podpiąć ie pod temat, mam pytanie czy są jakieś dobre książki na temat Tatr i wejść ludzi na Rysy i inne szczyty ponieważ wczoraj czytałem coś fajnego znalazłem w sieci opowiadanie jak ktoś wchodził na Rysy i opisał to bardzo fajnie spodobało mi się to i bardzo mnie wciągało jestem nowicjuszem jeśli chodzi o Góry bo jeszcze nie zdobyłem żadnego szczytu:( ale myślę że niebawem to się zmieni:) prosił bym o podpowiedzi dziękuje z góry,pozdrawiam
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 25 czerwca 2009, 14:55

Chcesz czytać jak ktoś wchodzi na Rysy czy sam chcesz wejść?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2009, 15:12

koroner64 
Wyszukaj tematów ze słowem Rysy w dziale "Relacje z wypraw". Wielu forumowiczów znalazło czas aby opisać swoje wejścia na ten szczyt:
np.
viewtopic.php?t=2587&highlight=rysy
viewtopic.php?t=2397&highlight=rysy
viewtopic.php?t=2049&highlight=rysy
viewtopic.php?t=1825&highlight=rysy
viewtopic.php?t=1818&highlight=rysy
itd...
Anonymous

...

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2009, 17:56

jak na razie chce poczytać ale kto wie może i się kiedyś wybiorę :) dzięki za linki zaraz je sprawdzę i dzięki za podpowiedz
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2011, 11:42

[quote="Patrycja"]Takie rzeczy zawsze się przydają :) Coś o Tatrach jak znajdziesz, to wrzuć linka, z chęcia poczytam :)[/quote]

:> http://galeria-zdjec.pl/ksiazki/gory/Wa ... d_1874.pdf


[color=green]O! Tego nie czytałam, jak znajdę chwilę (dłuższą) to z chęcią przeczytam, dzięki! :) Pati[/color]
ODPOWIEDZ