Quady

Tu możesz porozmawiać ogólnie o turystyce górskiej, nie związanej z żadnym z pasm, znajdziesz informacje ważne dla rozpoczynających przygodę z górami, porady innych użytkowników, porozmawiasz o problemach, z którymi borykają się miłośnicy gór, zagrożeniach związanych z górską turystyką.

Moderatorzy: adamek, HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2008, 21:54

Mosorczyk o my god......nie chce myslec jaka jest cena za wjazd rowerem:)))hehhehe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2008, 22:09

Mosorczyk pisze:Mnie to iekawi czy to jest warte takich pieniędzy. Według mnie powinno tego zabronić całkowicie - wyjątek inwalidzi.
Przy Polskiej rzeczywistości, to są tylko marzenia...
KTC

Post autor: KTC » 27 marca 2008, 8:56

Witam. To jak ,, Krzysiek". Oczywiście moje zapytanie to taka prowokacja, żeby poznać wasze poglądy na temat pojebof jeżdżących i rozjeżdżających moim zdaniem jedne z najcenniejszych terenów w Polsce. Nie chodzi oczywiście o Moko bo i i tak nasycenie potomkami małpiszonów jest tam przekroczone ponad miarę z resztę małpy nie degradują środowiska w którym żyją a świadomość ekologiczna jest u nich o wiele wyższa niż u większości ludzi. Najbardziej mi szkoda Zachodniej części Tatr, ale był las- nie było nas, nie będzie nas- będzie las. Z drugiej strony jednak szkoda.
Tyle w temacie
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 27 marca 2008, 9:21

KTC pisze:Nie chodzi oczywiście o Moko bo i i tak nasycenie potomkami małpiszonów jest tam przekroczone ponad miarę
:ha: :ha: :ha:
KTC

Post autor: KTC » 27 marca 2008, 10:40

A i jeszcze tylko ciekaw jestem co za miłośnik quadów i innych badziewi szukał by wiadomości na tym forum:>
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2008, 17:56

Prowokacja, ciekawe...
A ja już sie w******łem, na sama myśli o tych idiotach... :ha:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2008, 9:28

Turystykon pisze:Prowokacja, ciekawe...
Mnie też to bardzo ciekawi... W każdym bądź razie my nie "promujemy" takiej "turystyki".
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2008, 11:11

Belissima pisze:
Turystykon pisze:Prowokacja, ciekawe...
Mnie też to bardzo ciekawi... W każdym bądź razie my nie "promujemy" takiej "turystyki".
dokładnie.... :spoko: :spoko: :spoko:
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 01 kwietnia 2008, 19:40

KTC pisze:Witam. To jak ,, Krzysiek". Oczywiście moje zapytanie to taka prowokacja, żeby poznać wasze poglądy na temat pojebof jeżdżących i rozjeżdżających moim zdaniem jedne z najcenniejszych terenów w Polsce.
A ja nie lubie prowokacji, wybacz zle mi sie kojarzą :(
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 października 2012, 20:09

czy nie należy wywalić starych wątków
Mike

Post autor: Mike » 28 października 2012, 20:21

maciek pisze:czy nie należy wywalić starych wątków
Najpierw to zapraszam do działu "Przedstaw się"
To taka nasza tradycja
viewtopic.php?t=4135
ODPOWIEDZ