Tydzien RafalaS

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

j-94

Post autor: j-94 » 17 grudnia 2007, 19:09

Jeju a te pytania to już budzą strach :)
Alf

Post autor: Alf » 17 grudnia 2007, 19:24

Dlaczego nie wpisałeś swojej daty urodzenia w profilu?
Czy wieszasz flagę na święta narodowe?
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2007, 19:31 przez Alf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 17 grudnia 2007, 19:29

Waldek pisze:1. Lubisz rozmawiać o komputerach ogólnie i w związku ze swoją pracą?
Tak,ale czasami za bardzo sie wtedy nakrencam,co dla niektorych bywa nudne :)
Waldek pisze:2. Bardzo fajnie mi się z Tobą rozmawiało. Będę mógł jeszcze sobie z tobą na te tematy kiedyś pogadać?
Pewnie,ale nie wiem co na to innn
jck pisze:Nie bój się Rafał, nikt Cię tu nie pobije.
i :D :D
Mam nadzieje :hura: :hura:
jck pisze:Gdybyś mógł odwiedzić jedno miejsce na Ziemii jakie by to było i dlaczego?
Dach afryki Kilimandzaro.To po prostu marzenie,nie mam racjonalnych powodow.Pewnie jest wiele ciekawszych miejsc w stylu harem sultana jakiegos... :D
Nie brac na powaznie.Ale kilimandzaro to miejsce gdzie chcialbym byc.
Ogolnie chcilbym podrozowac do roznych krajow,ale fundusze wiecie jak to jest.
Pete pisze:1. Uczestniczyłeś w zjeździe klubowym w Pieninach i teraz na spotkaniu. Jakie są Twoje ogólne spostrzeżenia dotyczące klubu. Co Ci się w nim podoba a co chciałbyś zmienić ?
Moze cie zaskocze,ale atmosfera byla taka,ze nie wiele chcialbym zmieniac,moze tylko to,aby zjazdy odbywaly sie czesciej i aby bylo na nich wiecej ludzi.Nie chcialbym,aby nasz klub poszedl za bardzo w strone formalna.Bo kasa wszystko psuje.
Pete pisze:2. Ulubione schronisko górskie.
Bardzo fajny klimat byl na wielkiej raczy.Milo tez wspominam Doline Chocholowska,dlatego bo spotkalem tam fajnych ludzi.Ale jednego ulubionego nie mam.
Pete pisze:3. Twoje ulubione miejsce w górach (szczyt, polana itp.)
Nie mam takiej ulubionej,ale jak mialbym juz typowac to Koscielec,bo ta gora mie zafascynowala.
Pete pisze:4. Kiedy i jak zaczynałeś górską przygodę ?
Mialem 15 lat.Pierwsza gora w zyciu byl Giewont. Potem dluga przerwa.
Pete pisze:5. Czy wyjechałbyś do pracy za granicę ?
Juz bylem jakis czas temu w Irlandii.Uwazam,ze to bylo bardzo ksztalcace poznac tamtejszych ludzi,ale nie chcialbym tam mieszkac.
Pete pisze:6. Gdybyś miał napisać przewodnik turystyczny, to co byś w nim zawarł i co byś opisał ?
Nie aspiruje do tego.Kazdy szlak schronisko,gora ma jakas historie,legende.Fajne przewodniki to takie w ktorych jest aktualny opis samego szlaku,ale troche histori tez by sie przydalo.
Pete pisze:7. Wchodzisz na Internet. Czy GÓRY-SZLAKI są dla Ciebie sprawą nadrzędną, czy przeglądasz forum tylko w olnym czasie ?
W pracy tego nie robie,tylko w wolnym czasie,ale lubie ludzi ktorych tu spotykam
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 17 grudnia 2007, 19:33

Szpiek pisze:ps. ja trzymam sie slowa :) odpuszcze Ci jakiekolwiek pytania on line, przepytam Cie in real :D
Jak chcesz to pytaj,ale faktycznie wolalbym rozmowe w realu,ale wtedy i ja z przyjemnoscia zadalbym pare pytan. :D
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 19:36

RafalS pisze:Jak chcesz to pytaj,ale faktycznie wolalbym rozmowe w realu,ale wtedy i ja z przyjemnoscia zadalbym pare pytan. :D
nie chce:) nie mam pytan na zawolanie:) jak wyjdzie w "praniu" to zapytam :) a jak macie ochote mnie o cos pytac to prosze bardzo :) nie lubie tylko nawalu pytan :)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 17 grudnia 2007, 19:37

Alf pisze:Dlaczego nie wpisałeś swojej daty urodzenia w profilu?
Zwykle staram sie podawac malo inforamacji,ale jesli cie to interesuje to 12 stycznia.
Alf pisze:Czy wieszasz flagę na święta narodowe?
Nie,po prostu nie bylo u mnie nigdy takiej tradycji.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 17 grudnia 2007, 19:42

Szpiek pisze:a jak macie ochote mnie o cos pytac to prosze bardzo :) nie lubie tylko nawalu pytan :)
Zauwaz,ze ja tez nie zadaje zbyt wielu pytan przez siec chyba,ze to wyjdzie samo z rozmowy,a nawet jesli to w zartobliwym tonie.Jak sie pojawisz na zjezdzie to napewno cie o cos zapytam,ale to nie tak,ze mam przygotowany standardowy zestaw.Pytam raczej spontanicznie.

Przepraszam,Kurde musze juz leciec na scianke i tak sie pewnie spoznie, a build musze jeszcze zakolejkowac.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 19:46

RafalS pisze:Zauwaz,ze ja tez nie zadaje zbyt wielu pytan przez siec chyba,ze to wyjdzie samo z rozmowy,a nawet jesli to w zartobliwym tonie.Jak sie pojawisz na zjezdzie to napewno cie o cos zapytam,ale to nie tak,ze mam przygotowany standardowy zestaw.Pytam raczej spontanicznie.
cool:)
to ja targam moja liste pytan zeby nie bylo ;-) :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 19:51

RafalS pisze:Tak,ale czasami za bardzo sie wtedy nakrencam,co dla niektorych bywa nudne :)
Nie bój nic, jeśli nie wejdziesz zbyt w terminologię, której nie rozumiem (no, chyba, że co nieco wyjaśnisz), to dotrzymam Ci kroku. I nie przejmuj się tym moim ziewaniem, taki już mój (...dowolny epitet...) nawyk. Jak żeśmy schodzili po ciemku ze szlaku, to mówiłeś o bardzo ciekawych rzeczach.
j-94

Post autor: j-94 » 17 grudnia 2007, 19:52

Ciekawe rzeczy i ziewanie ;)
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 17 grudnia 2007, 22:47

RafalS pisze:Dobra typuje jck o ile bierze udzial w grze.
Tego się dowiedziałem dzisiaj na żywo.

Jak patrzę, że Ty byłeś jeszcze o 19:42 na forum to się nie dziwię, że się spóźniłeś :D

Ulubiona książka? (o górach i ogólnie).
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Pati

Post autor: Pati » 17 grudnia 2007, 22:59

Mnie chciałeś dziś "zamęczyć" w aucie jakiej muzyki słucham :P,
no więc pytanie z mojej strony: jakiej sam słuchasz?
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 18 grudnia 2007, 0:52

Mosorczyk pisze:1. Czego nie lubisz na forum?
Nie lubie jak ktos krytykuje publicznie na forum osoby ktorych w zyciu nie widzial.
Mosorczyk pisze:2. Który zjazd według Ciebie był najlepszy z Twojego punktu widzenia (ocena wynikająca z relacji i z obecności)?
Ten w Pieninach,bo zadna relacja nie odda klimatu.Co do innych to nie mam ulubionego.
Mosorczyk pisze:3. Czego się boisz najbardziej?
Ze pewnego dnia obudze sie i okaze sie,ze przezylem zycie nie tak jak chcialem
Mosorczyk pisze:4. Który szlak uwielbiasz najbardziej?
Slak na Rysy,szlak na Koscielec,perć akademikow.Percia akademikow szedlem chyba najwiecej razy.
Mosorczyk pisze:5. Sentymentalne schronisko?
W dolinie chocholowskiej i na W ielkiej Raczy no i moze Skalanka.
Mosorczyk pisze:6. Miałeś jakiś wypadek w górach lub poza nimi?
Kiedys jak bylem maly na rowrze,kiedys tez na treningu niewielkie pekniecie w srodstopiu.W gorach odpukac nigdy.Upadki na sniegu byly,ale nic mi sie nie stalo.
Mosorczyk pisze:7. Co w życiu źle a co dobrze wspominasz. Do czego byś wrócił najchętniej?
Studenckie czasy mialy swoj klimat.Nie lubie niczego zalowac,ale gdybym mial przezyc otatnie pare lat jeszcze raz zylbym bardziej intensywnie.
Mosorczyk pisze:8. Z kim chciałbyś się spotkać z forum?
Z niektorymi spotykam sie w miare regularnie.Ale chcialbym sie z nimi spotkac na szlaku.Chetnie spotkalbym sie ponownie z ludzmi ktorzy byli w Pieninach.No i wreszcie chetnie poznalbym tych wszystkich,ktorych nie znam.Niektorych poznalem na forum bardziej innych mniej.Nie bede nikogo wymienial z nicka.
Mosorczyk pisze:9. Które tematy na forum Cię nie interesują?
Sprzedam/kupie/zamienie
Mosorczyk pisze:10. Czy zrobiłeś coś w swoim życiu czego teraz byś nie zrobił?
Byly takie rzeczy.Sa rzeczy,ktorych juz nie mozna odwrocic i byli ludzie,ktorych juz nie ma wsrod nas.Niech to pozostanie zagadka.Smutne historie.
Mosorczyk pisze:11. Które pasmo górskie lubisz najbardziej?
Tatry,ale nie ograniczam sie do nich bo kazde gory maja swoj klimat.
Mosorczyk pisze:12. Co robisz poza górami?
Praca,teraz takze scianka,chodze na angielski,sporo czytam,czasami ze znajomymi strzele piwko,ale ostatnio rzadziej.
Mosorczyk pisze:3. Jeśli byłeś na Orlej Perci to jak oceniasz trudność tego szlaku?
NIe bylem,wybieram sie latem.Jest to szlak do ktorego nalezy podchodzic z szacunkiem,bo kilku ludzi juz tam zginelo.
Mosorczyk pisze:14. Jakie dziewczyny Ci się podobają?
Kobiety,ktore maja cos w sobie.Cos czego nie potrafie okreslic.
Mosorczyk pisze:15. Masz dziewczynę?
Nie mam.
Mosorczyk pisze:16. Twoje marzenie górskie?
Kilimandzaro,a z bardziej realnych Gerlach.

Mosorczyk pisze:1. Jakiego gazu rozweselającego używasz ?
Ciagle w fazie testow :D
2. Czy Twój śmiech pociąga za sobą reakcję łańcuchową i wszyscy za Tobą zaczynają się śmiać?
Roznie to z tym bywa,nie mnie to oceniac.
Mosorczyk pisze:3. Kto Ci upędził to wino?
Moj ociec ma domek na wsi i rosnie tam pare wisienek.Wiec i balony z winem sie zdarzaja.
Mosorczyk pisze:4. Czy często używasz słowa "dramat"?
Odkrylem je chyba w pieninach.Ostanio za czesto :D
jck pisze:Ulubiona książka? (o górach i ogólnie).
O gorach zbyt wiele nie czytalem,ale szybko nadrobie,zapytaj mnie za jakis czas.

Poza gorami
Fantastyka;
Cykl Opowiesć o wojnie swiatow R.E.Feist
Horror -chyba Demony Normandii Masterton
Sensacja - De Mile Gra Lwa
Z polskich - Sapkowski,Sienkiewicz Trylogia
Plaszcz i Szpada - A Dumas Trylogia
Patrycja pisze:Mnie chciałeś dziś "zamęczyć" w aucie jakiej muzyki słucham ,
no więc pytanie z mojej strony: jakiej sam słuchasz?
No moze odrobine :)
Muzyka lat 80'tych
Roxette,Bon Jovi,Genesis,Bryan Adams.Z polskich Kombi,Wilki.Z obecnych czasow to jakos nie potrafie zapamietac wykonawcow jednego utworu,mimo,ze czasem mi cos wpada w ucho.Ale uwazam,ze dzisiaj znacznie latwiej jest byc muzykiem,wczesniej trzeba bylo umiec grac na gitarze,perkusji.Teraz komputer i mamy muzyke.Nie krytykuje tego.Stwierdzam fakt.

Uff,ciezkie jest zycie forumowicza
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 grudnia 2007, 3:34

oooooooooooooo Rafciu na rozkladzie.........dobrze dobrze.......jak sie wyspie to zaczniemy pytac :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 grudnia 2007, 11:03

1. Cecha która najbardziej cenisz u innych ?
2. Najblizszy cel ? Cos co wiesz ze osiagniesz ?
3. CZy wiazesz jakies wieksze plany ze wspinaczka ?
ODPOWIEDZ