Tydzien RafalaS

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 08 marca 2008, 12:28

Partycja pisze:1. ile jesteś w stanie wytrzymać bez snu?
Nie testowałem tego,ale 48h bywało na studiach.Wazniejsze dla mnie jest to,ze po nieprzespanej nocy,jestem w stanie chodzic po górach i nie wplywa to bardzo widocznie na kondycje, przynajmniej jak do tej pory.
Ale staram sie wysypiac jesli to mozliwe :)
Partycja pisze:2. co sądzisz o rozwiązywaniu sudoku, krzyżówek i innych łamigłówek
Krzyzowek nie rozwiązuje.Łamigłowki są bardzo dobre.Rozwijaja abstrakcyjne myslenie i pomagaja uciekać od szablonow.Spojrzec na problem z innej strony,co jest bardzo wazne.Co do gry w sudoku to nie znalem jej wczesniej,ale sadze,ze jest bardzo interesujaca,ma proste zasady,ale jest dosc skomplikowana.Mozna co prawda napisac program ktory rekurencyjnie znajdzie nam rozwiazanie podobnie jak w problemie 8 hetmanow,ktorego czlowiek nie jest w stanie rozwiazac,ale wtedy nie ma zabawy :).Kiedys w pracy bawilismy sie w rozne łamigłowki.Taka zabawa po pracy.
Partycja pisze:3. urwała ci się kiedyś taśma?
Ze dwa razy w zyciu.Ale zwykle mi sie to nie zdaza,bo jak sie upije,to ide grzecznie spac.Poza tym wyroslem z checi ''nawalenia sie'.Choc nie jest to dogmat.W studenckim okresie,gdy po ciezkiej sesji upicie za ciezko wysuplane pieniadze sprawialo nam ogromna radosc.Choc potem caly tydzien na chlebie z majonezem :).Teraz wole delikatniejsza degustacje.Ale gdybym mial kiedys corke i ktos poprosił by ją o rękę to musiałby wczesniej napić się ze mna wódki,bo często po wódce człowiek pokazuje drugie oblicze.No chba,ze bylby abstynentem to bym to uszanował.Ale off-top sie zrobił.
Partycja pisze:4. dlaczego nie podałeś wieku w swoim profilu?
Nie wiem czy mam jakies kompleksy w tym wzgledzi,moze tak. Ale powod jest tez inny dla innych moze blachy.Nie lubie podawac zbyt wielu informacji o sobie publicznie.Mogą one zostać róznie wykorzystane,przez niepowołane osoby.Na forum zaglądać może każdy.Po przeczytaniu książki Kevina Mitnicka "Sztuka podstępu" mozna dojsc do wniosku jak za pomoca blachych informacji mozna wyciagnąć rózne już mniej błache informacje.


Partycja pisze:5. ubranie w którym dobrze się czujesz, a którego nie cierpisz?
To zalezy od sytuacji,miejsca.Ostatni niezbyt mnie pociągaja oficjalne imprezy typu wesela itmp.Koszula i spodnie z materialu ok nawet je lubie,ale krawaty juz mniej lubie.Dobrze sie czuje ubrany jak w górach,kurtka,polar itp.Czesto w takich ubraniach chodze do pracy,ze wzgledow praktycznych.Sa wygodne a gdy w drodze do pracy spadnie deszczyk to nie mokne,a parasolek nie lubie,bo po co nosic dodatkowe zelastwo jeszcze je porwie wiatr.Zreszta mala strata.Chyba nie lubie sandalow.
Partycja pisze:6. czy zauważyłeś, że często uderzasz ręką w głowę jak zaistnieje ryzyko gafy
Właśnie mi to uswiadomiłaś.Muszę strzelać duzo gaf :)
Partycja pisze:7. czy sądzisz że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?
Na zabawne pytanie odpowiem powaznie.Czasami tak,czasami nie.Nalezy odróznić ciekawość od "wścibstwa".Tego drugiego nie toleruje,to pierwsze jest motorem postępu i rozwoju,choc istnieje tez inna teoria.Czlowiek jest z natury "ciekawski".Jesli chodzi o ciekawośc o sprawy innych ludzi,to jesli widze,ze ktos nie chce o czyms mowic,to nie drąze tematu.
Partycja pisze:8. dzień którego nie znosisz, a może pora dnia?
Rano po nieprzespanej nocy,gdy musze wstac,ale jak juz sie zbiore to jest ok.
Partycja pisze:9. czy lubisz mocny, czarny humor, czy to już dla ciebie za ciężkie
To zalezy,jesli jest na prawde dobry to mnie śmieszy,ale gdy nie bardzo to raczej nie.Ale chyba nie specjalnie w nim gustuje.
Partycja pisze:10. ta myśl lub to wspomnienie, do której, którego się uśmiechasz
Było tego troche.Smieje sie gdy przypominaja mi sie zabawne sytuacje albo gafy jakie strzeliłem,a jak wiesz to nie rzadkość.Ale takze sytuacje gdy bylo ciezko,ale dalem rade.To taki uśmiech zadowolenia.Roznie bywa w zyciu :)
Ostatnio zmieniony 09 marca 2008, 2:06 przez RafalS, łącznie zmieniany 9 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2008, 20:34

RafalS pisze:.Po przeczytaniu książki Kevina Mitnicka "Sztuka podstępu"
Chodzi o tego znanego hakera, czy zbieżność nazwisk?
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 09 marca 2008, 2:06

Waldek pisze:Chodzi o tego znanego hakera, czy zbieżność nazwisk?
Tak chodzi o niego :)
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2008, 9:40

W jaki sposób wygenerować na komputerze losowy ciąg znaków?
Pati

Post autor: Pati » 09 marca 2008, 13:56

1. Czym warto najlepiej dla Ciebie jeździć, żeby Cię usypiało – autem, pociągiem czy autobusem
2. Tęcza – co czujesz gdy na nią patrzysz? :)
3. Co sądzisz o sztuce współczesnej?
4. Czy sądzisz, że język francuski to język miłości?
5. cofasz się w czasie, o kilka, kilkanaście wieków, gdzie chciałbyś wylądować? :D
6. lubisz patrzeć na chmury i wyobrażać sobie pewne postacie?
7. bez czego byłbyś się w stanie obyć
8. jak bardzo cenisz sobie zdanie innych? :)
9. grałeś kiedyś w kręgle, albo chciałbyś spróbować?
10. wpłaciłeś kiedyś jakąś kwotę na cele charytatywne?
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 09 marca 2008, 16:26

101. Czy ktoś chce więcej pytań...
Przez chwile miałem nedzieje,ze tylko
Mooliczka obdarzyłeś takim zestawem pytań,auuuuuuuuu,mam nadzieje,ze przynajmniej nie od razu :)
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 09 marca 2008, 18:14

Partycja pisze:10. wpłaciłeś kiedyś jakąś kwotę na cele charytatywne?
Nie,ale czsto zdarza sie,ze rzucam jakies pieniadze ludziom na ulicy.
Partycja pisze:9. grałeś kiedyś w kręgle, albo chciałbyś spróbować?
Grałem pare razy,nawet fajna sprawa.
Partycja pisze:8. jak bardzo cenisz sobie zdanie innych?
Zalezy od tematu i od tych "innych", czasami bardzo je cenie,zwłaszcza gdy ktoś ma już moj szacunek i podswiadomie czuje,ze ma racje.Nawet jak mam wyrobiony juz poglad to staram sie wysluchac innych. Ale czasmi olewam zdanie innych,gdy jestem pewny swoich racji, albo bardzo mi na czyms zalezy.
Partycja pisze:7. bez czego byłbyś się w stanie obyć
Jest pewnie kilka takich rzeczy, jak np telewizja,kiedys tracilem na nia za duzo czasu :)
Partycja pisze:6. lubisz patrzeć na chmury i wyobrażać sobie pewne postacie?
Nie czesto,ale zdarza mi patzec,jesli nie w chmury to w niebo,kiedys myslalem nawet o teleskopie.Co do chmur to im dłuzej patrzysz tym bardziej wydaje ci się,ze tam coś jest :)
Partycja pisze:5. cofasz się w czasie, o kilka, kilkanaście wieków, gdzie chciałbyś wylądować?
Okres swietosci Polski,kiedys zaczytywałem się w sienkiewiczu, korkoziewiczu.Choć wiem,ze tak naprawde to była brutalna rzeczywistość.

Partycja pisze:4. Czy sądzisz, że język francuski to język miłości?
Nie znam go, ale gdy widze np Sophie Marceau mowiaca po francusku to mam wrazenie,ze tak.Francuski specyficznie skręca język i akcentuje się na ostatnia sylabęę.Tyle na jego temat wiem. :) Ale miłość można wyrazić w każdym języku.Kwestia odpowiedniego doboru chwili i osoby. Kiedys chciałbym się nauczyc choc pare słow.W stylu:
-dzien dobry
-kocham cie
-poprosze o wino grzane
Partycja pisze:3. Co sądzisz o sztuce współczesnej?
Nie bardzo mam na to czasu,a i umysł ścisly.Malarstwo mnie chyba nie interesuje,ale na przykład taniec współczesny chetnie bym zobaczył.
Partycja pisze:2. Tęcza – co czujesz gdy na nią patrzysz?
"Piekne" i zastanawiam się czy na koncu jest worek ze skarbami :)
Partycja pisze:1. Czym warto najlepiej dla Ciebie jeździć, żeby Cię usypiało – autem, pociągiem czy autobusem
Chba autobusem,jesli jest wygodny :)
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 09 marca 2008, 18:32

Mosorczyk pisze:1. Czy czytasz wszystkie posty od momentu Twojego zarejestrowania?
Na początku czytalem,teraz niestety nie starcza mi czasu,ale staram sie, zresztą widac o ktorej bywam na forum.
Mosorczyk pisze:2. Twoje małe i proste marzenie na najbliższe dni?
Ładna pogoda jutro w Tatrach,fajna i bezpieczna wycieczka :)
Mosorczyk pisze:3. Jak często widujesz tęczę?
Czasami tylko,ale ostatnio w tym tygodniu :)
Mosorczyk pisze:4. Czy masz jakieś stare drzewo, które jest dla Ciebie w jakimś stopniu symbolem?
Nie mam.
Mosorczyk pisze:5. Jeździsz na rowerze. Jeśli tak to czy długodystansowo czy może tylko tak w ramach relaksu?

Jezdziłem, ale teraz nestety nie mam roweru,ale chce to zmienic :)
Mosorczyk pisze:6. Twój ideał dziewczyny?
Nie ma ideałow,dziewczyna musi miec cos w sobiebie co mnie zauroczy,ale ciezko okreslic co to.Moim zdaniem to drobne wady,ktore akceptujemy bardziej czynia kogos wyjatkowym.
Mosorczyk pisze:7. Ulubione zwierze domowe?
Pies.
Mosorczyk pisze:8. Wymarzona wycieczka górska na terenie Polski to...?
Koscielec zima :) Orla perć latem :)
Mosorczyk pisze:9. Jak często chodzisz do kościoła?
Jak jestem tylko w domu to chodzę.Ale powinienm czesciej.
Mosorczyk pisze:10. Czy masz jakieś piosenki/utwory muzyczne przy których stajesz się refleksyjną osobą?
Tak,takie ktore przypominaja mi jakieś zdarzenia,albo ktore bardzo lubie :)
Mosorczyk pisze:11. Czy odbiór poezji stwarza Ci problemy?
Poza szkola nie czytalem poezji,ale nie mialem jakis duzych problemow ze zrozumieniem ,wkurzalo mnie tylko to,ze zawsze byl ustalony poglad co poeta mial na mysli.
Mosorczyk pisze:12. Twoja średnia na koniec ostatniej klasy szkoły średniej?
Nie pamietam...
Mosorczyk pisze:13. Masz wadę wzroku? Jeśli tak to jakiego rzędu?
O ile mi wiadomo nie :)
Mosorczyk pisze:14. Jeśli umożliwiono by Ci dojście do perfekcji w jakiejś dziedzinie to jaką dziedzinę byś wybrał i dlaczego?
Bycie programista mi odpowiada perfekcja mile widziana :) Lepsza praca lepsz płaca. A to pomaga spełniać marzenia,nie tylko swoje,ale i bliskich osob.
Mosorczyk pisze:15. Jak często masz problemy z komputerem i kto Ci je rozwiązuje ?
Czasmi sie zdarzaly sie,ale ostatno rzadko bo mniej robie na domowym kompie.Rozwiazuje sam,ale kiedys sprawialo mi to wieksza frajde.Jak czegos nie wiem to pytam wujka google.
Mosorczyk pisze:16. Najpiękniejsza roślina?
Jeszcze jej nie spotkałem :)
Mosorczyk pisze:17. Co czujesz widząc zachód Słońca po burzy?
To zalezy od nastoju w ktorym jestem. Ale chyba badziej lubie wschody slonca niz zachody.Choc zachody tez potrafia byc piekne.
Mosorczyk pisze:18. Czy zajmowałeś się agroturystyką? Jeśli tak to jakie owoce/warzywa to były?
Tak,mam rodzine na wsi i nie obca mi byla ciezka praca w polu w szerokim spektrum.Od ziemniakow,kapusty,burakow,fasoli poprzez zboza ,a konczac na malinach truskawkach wisniach itp.Dlatego mam wlasny poglad na stwierdzenie."Rolnik zasieje i mu samo rośnie".
Mosorczyk pisze:19. Czy uważasz że prostemu człowiekowi żyje się łatwiej bo ma mniej zmartwień?

Czasmi,rzeczywiscie tak jest,ale nie zawsze.Nie wszedzie tj nie w kazdym kraju :)
Mosorczyk pisze:20. Dlaczego według Ciebie samobójstwa popełniają częściej uczniowie, którzy nie sprawiali żadnych problemów w szkole i mieli wysoką średnią?
Bo od nich sie wiecej wymaga,a oni nie potrafia temu podolac.Rodzice wychodza z załozenia,ze i tak sobie poradzą.Długi temat....
Mosorczyk pisze:21. Co myślisz na temat pojawienia się UFO w Emilcinie (woj. Lubelskie)
Nie mam o tym pojecia.
Mosorczyk pisze:22. Kręgi w zbożu – mit czy prawda? Kto według Ciebie jest ich autorem?
Nie wiem,ale problem moze byc dla niektórych interesujacy,
niektorzy pewnie straca zycie ,zeby go rozwiklac,a i tak sie nie uda.
Mosorczyk pisze:23. Czas i przemiany – ajki mają wpływ na Ciebie?
Chyba spory,czlowiek sie zmienia, czasem nie wiemy nawet jak bardzo.To co kiedys bylo istotne przestaje byc i na odwrot.Poza tym czlowiek glupieje na starość.Podobno:)
Mosorczyk pisze:24. Czego potrafisz zjeść najwięcej?
Kiedys potrafilem zjesc duzo frytek i plackow ziemniaczanych.Teraz sie kontroluje.
Mosorczyk pisze:25. Przepaść, która wystraszyła Cię najbardziej?
Najwieksza jaka widzialem to przy przejsciu z jednego wierzcholka Rysow na drugi.Ale bylo ok.
Mosorczyk pisze:26. Ulubiony instrument muzyczny?
Gitara,lubie muzyke rockowa:).
Mosorczyk pisze:27. Co niezwykłego udało Ci się zaobserwować na niebie ostatnimi czasy?
Tecza w miescie.
Mosorczyk pisze:28. Co myślisz o możliwości wybuchu zewnętrznej warstwy Słońca w dniu 21 grudnia 2012r. Dlaczego według Ciebie kalendarz Majów kończy się właśnie na tej dacie?
NIe widze zadnych logicznych przeslanek.
Mosorczyk pisze:29. Matematyka – czy sprawiała Ci w szkole problemy?
Nie.Lubilem ja.
Mosorczyk pisze:30. .Co czujesz widząc hektary otwartej przestrzeni?
To zalezy co naniej jest,ale luie sobie pospacerowac.
Mosorczyk pisze:31. W jakim stopniu nie lubisz komercjalizacji? Być może ją lubisz?
W gorach nie lubie.Zbytni rozglos powoduje,ze powstaje moda.A moda przyciaga roznych ludzi.
Mosorczyk pisze:32. Najładniejszy motyl Polski?
Nie znam sie na motylach,pare ładnych widzialem,ale nie jestem w stanie powiedziec co to bylo.
Mosorczyk pisze:33. Czy wierzysz w legendę o widmie Brockenu i legendę o czarnym motylu.
Nie.
Mosorczyk pisze:34. Jaki wpływ na Twoje życie mają symbole?
Najwiekszy binarne 0 i 1.
Mosorczyk pisze:35. Chodzisz na grzybobrania? Jeśli tak to w jakim stopniu znasz się na grzybach?
Zbieram tylko tzw grzyby szlachetne,kozaki,prawdziwki.Czasem tez maslaki i opienki.Ale w dobrze znanym lesie na wsi takze tzw gołąbki.
Mosorczyk pisze:36. Kopnął Cię kiedyś prąd?
Za duze slowo,posmyral,zreszta celowo, bo musialem sprawdzic na szybko jego istnienie,a akurat nie miałem ani próbnika,ani voltomierza.Cały problem,zeby zrobic to tak,zeby reka nie zacisnela sie na przewodzie,bo wtedy...ups.A moze sie tak zdarzyc,bo zwykly skurcz miesni.Ale prosze mnie nie nasladowac,sam wolalbym tego nie powtarzac.Polecam probnik i inne tego typu narzedzia.
Mosorczyk pisze:37. Lubisz szyć?
NIe
Mosorczyk pisze:38. Jak myślisz ile lat może mieć pokrywa śnieżna w Kotle Mięguszowieckim?
Nie mam pojecia,ale chetnie bym sie dowiedział,swoja droga ciekawe czy czytasz odpowiedzi na te sto zadanych pytań?
Mosorczyk pisze:39. Ile godzin dziennie oglądasz telewizor?
Ostatnio nie mam go w pokoju,wie co najwyzej film na kompie,ale tez rzadko,brak czasu.Kiedys sporo.
Mosorczyk pisze:40. Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem?
Sporo 9h w pracy + kilka w domu.
Mosorczyk pisze:41. Zwierzęta których nie lubisz?
Nie ma takich konkretnych.
Mosorczyk pisze:42. Masz szacunek do wszystkich stworzeń żyjących na tej planecie?
Mysle,ze tak, choc nie przywiazuje do tego az takiej ogromnej wagi.
Mosorczyk pisze:43. Jesteś osobą konfliktową?
Wg mnie nie.Ale jak kazdemu zdarza mi sie czasmi wybuchnac, ale chyba dosc rzadko.
Mosorczyk pisze:44. Czy zdarzyło Ci się pośliznąć na lodzie tak, aby mieć do niego jakiś uraz psychiczny?
Pare razy wyrypałem na lodzie.Raz nawet dość boleśnie.Ale urazu nie mam.
Mosorczyk pisze:45. Masz do czegoś uraz psychiczny?
Chyba, nie choć jakby jakiś Freud poszukał to pewnie by coś znalazł.
Mosorczyk pisze:46. Czytasz książki? Jakie?
Dużo tego,gdzies już o tym pisałem,właśnie skończyłem "Dotkniecie pustki",Teraz czekaja "Moje góry Bonattiego" oraz cykle "Dziedzictwo wojny światów" Feista i "Misja Błazna" Robin Hobb.
Mosorczyk pisze:47. Zdarzają Ci się dni melancholii?
Tak.
Mosorczyk pisze:48. Gdzie czujesz się najlepiej?
W górach tam czuje się wyjatkowo.
Mosorczyk pisze:49. Gdzie czujesz się naprawdę wolna?
Wolny.Wolność to pojęcie zbyt szerokie.
Mosorczyk pisze:50. Jakie to uczucie patrzeć na świat z jakiegoś szczytu?
Cudowne,a im trudniesza góra tym większe zadowolenie.
Mosorczyk pisze:51. Robisz dużo zdjęć? W jakiej ilości na np. trzydniowym wypadzie w górach?
Na razie nie.
Mosorczyk pisze:52. Czy przespałbyś się w zimie na szczycie jakiejś góry?
:)
Mosorczyk pisze:53. Boisz się nadchodzącej burzy?
Nie.
Mosorczyk pisze:54. Lubisz gotować?
Kiedyś troszke eksperymentowałem,nie zawsze wychodziło.Teraz brak czasu i sa ciekawsze dla mnie rzeczy :)
Mosorczyk pisze:55. Najpiękniejsza polska góra?
Dla mnie Kościelec.
Mosorczyk pisze:56. Czy widziałeś ludzką śmierć na własne oczy?
Nie.
Mosorczyk pisze:57. Coś co spowodowało u Ciebie traumatyczne przeżycia?
Pozostawie bez odpowiedzi.
Mosorczyk pisze:58. Boisz się latać samolotem?
Nie.
Mosorczyk pisze:59. Lubisz pisać relacje?
Tylko jak mam do tego nastroj,ale zwykle nie bardzo,znacznie bardziej wole opowiadac.
Mosorczyk pisze:60. Co skłania Cię do refleksji?
Różne rzeczy.Góry,rozmowy,książki.Czasami myslę zbyt duzo.
Mosorczyk pisze:61. Czy rok jest dla Ciebie długi czy może za krótki?

Doba jest za krótka.
Mosorczyk pisze:62. Jaki wpływ ma na Ciebie cykl pór roku?
Chyba nie wielki.
Mosorczyk pisze:63. Lubisz robić ogniska pod gołym niebem?
Tak.
Mosorczyk pisze:64. Najgorsze warunki w jakich dane Ci było spać?
Najgorsze w sensie najostrzejsze to w zimie pod gołym niebem,ale w śpiworze było dość ciepło i dawało to pewne zadowolenie.
Mosorczyk pisze:65. Czy wkurza Cię odgłos, który się ciągle powtarza?
czasami tak,czasami śmieszy.
Mosorczyk pisze:66. Utwór muzyczny, który określi Twoją osobę?
Sam nie wiem.
Mosorczyk pisze:67. Ulubione danie?
Nie wiem,nie jestem wybredny gdy nie moge sobie na to pozwolic,ale gdy moge to lubie eksperymentować.
Mosorczyk pisze:68. W jakich ilościach pijesz alkohol?
W różnych.
Mosorczyk pisze:69. Jesteś asertywną osobą?
Mógłbym być bardziej:)
Mosorczyk pisze:70. Jak ciężko Cię przełamać np. czy potrafisz sobie odmówić za wszelką cenę kiedy proponują Ci alkohol?
Jeśli tego chce to tak.Ale alkohol jest też dla ludzi.
Mosorczyk pisze:71. Palisz papierosy? Jeśli tak to czy próbowałeś to rzucić i jakie są problemy przy próbie rzucania palenia?
Nie.
Mosorczyk pisze:72. Interesuje Cię polityka?
Coraz mniej.
Mosorczyk pisze:73. Co chciałbyś przywrócić z dawnych lat?
Staram sie nie siegać daleko w tył,ale tak są takie rzeczy...
Mosorczyk pisze:74. Czy rozwój naszej cywilizacji idzie w dobrym kierunku?
To zalezy.
Mosorczyk pisze:75. Jak wielką siłę ma pieniądz według Ciebie?
Czasami pozwala spełniać marzenia ale nie daje szczęścia.
Mosorczyk pisze:76. Wierzysz w duchy?
Zalezy jak to definiować.
Mosorczyk pisze:77. Wiem, że to pytanie trochę nie na miejscu, ale co chciałbyś, aby włożono do Twojego grobu?
Gaz rozweselający.
Mosorczyk pisze:78. Czy narzekasz na permanentny brak czasu?
Ostatnio tak.
Mosorczyk pisze:79. Lubisz kawę?
Nie szczególnie,ale czasem pijam.
Mosorczyk pisze:80. Zwracasz uwagę na najdrobniejsze szczegóły?

Czasami tak.
Mosorczyk pisze:81. Tęsknisz za osobami poznanymi w górach – pomimo tego, że wiesz, że zobaczyliście się tylko raz w życiu?
Tak.
Mosorczyk pisze:82. Co sprawia Ci największy kłopot w życiu?
Pewnie są takie rzeczy:)
Mosorczyk pisze:83. Lubisz chodzić w nocy po górach lub lasach?
Ma to swój klimat.
Mosorczyk pisze:84. Czy w góry lub na rower pójdziesz sam czy raczej musisz mieć koniecznie osobę towarzyszącą.
Nie koniecznie,ale lubie chodzić z ludzmi. W górach spotyka się bardzo ciekawych ludzi.
Mosorczyk pisze:85. Czy lubisz wychodzić gdzieś przy padającym deszczu?
Zdarza mi sie,ze mi to nie przeszkadza.
Mosorczyk pisze:86. Co dla ciebie jest kompletnie niezrozumiałe w życiu?
Wiele rzeczy ciągle nie potrafie zrozumiec..
Mosorczyk pisze:87. Jak uważasz czy technika czy raczej natura jest w stanie bardziej zahartować człowieka?
Natura.
Mosorczyk pisze:88. Jeśli Ziemia miałaby się zatrzymać na zawsze to na którym dniu miałoby się to stać?
Pogodnym.
Mosorczyk pisze:89. Jak sądzisz co by się stało gdyby udało się ludziom przewiercić Ziemię na wylot?
Przy takiej technice już dawno by nas nie było.
Mosorczyk pisze:90. Pasja której poświęcasz większość wolnego czasu (oczywiście poza górami)
Książki,komputery.Choć ostatnio na te ostatnir brakuje czasu.
Mosorczyk pisze:91. Tajemnicze miejsca w Polsce, które chciałbyś poznać dokładniej?
Poza górami może Malbork.
Mosorczyk pisze:92. Jakie skojarzenie wywołuje u Ciebie określenie „coach potato” ?

Zastanawiam się do czego pije pytający.
Mosorczyk pisze:93. Czy otyłość to choroba, czy raczej głupota ludzka?
Czasem choroba,czasem zła przemiana materi, czasem zbyt słaba wola,głupota raczej nie.
Mosorczyk pisze:94. Najpiękniejszy polski wodospad?
Widziałem ich zbyt mao,zeby się wypowiadać.
Mosorczyk pisze:95. Jak wyglądałby Twój wymarzony kawałek ziemi (wielkość nie ma znaczenia)
Liczy sie z kim,a nie gdzie.Ale nie chciałbym spedzić zycia na jednym kawałku ziemi. Wolałbym raczej traktowac ten kawałek jako przystań do której się wraca.
Mosorczyk pisze:96. Wpływ długości dnia na Twoje życie?
Nie zastanawiałem się nad tym.
Mosorczyk pisze:97. Czy masz jakieś marzenie które wiesz że może się spełnić dopiero za kilkadziesiąt lat?
Są marzenia,które byc może nie spełnią sie nigdy,ale marzyć warto.
Mosorczyk pisze:98. Wolisz ludzi ze wsi czy z miasta ?
Nie ma to znaczenia.To zalezy od konkretnej osoby.
Mosorczyk pisze:99. Czy chciałbyś zmienić swoje imię lub nazwisko?

Nie.
Mosorczyk pisze:100. Lubisz odpowiadać na pytania i czy lubisz je zadawać?
Lubie rozmawiać,ale raczej twarza w twarz.Publiczne odpowiedzi są jakie są i zawsze takie będą bo są publiczne.Rozmawiając z kimś można powiedzieć więcej.

Czasami odpoewiedzi są bardziej zagadkowe niż pytania,ale tak już musi być:)
Kurna robie strajk,nie odpowiadam na pytania przez conajmniej tydzien 100 pytan kurna do ...........
Uff...Wreszcie.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2008, 21:47 przez RafalS, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ