TYDZIEN MOSKITA

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:41

dobra spadam do pracy :( ja tu jeszcze wroce :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 grudnia 2007, 18:44

mosquitos heaven pisze:dobra spadam do pracy :( ja tu jeszcze wroce :lol:
jest normlanie gorszy niz ja:))))))
Pete

Post autor: Pete » 14 grudnia 2007, 19:53

Dzięki za odpowiedzi - baza ludzi ze mgły - kultowe miejsce ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 grudnia 2007, 0:39

Szpiek pisze:
mosquitos heaven pisze:dobra spadam do pracy :( ja tu jeszcze wroce :lol:
jest normlanie gorszy niz ja:))))))
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to sem ja :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 grudnia 2007, 0:41

mosquitos heaven pisze::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to sem ja :lol: :lol: :lol: :lol:

oo spac nie mozesz?:D:D:D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 grudnia 2007, 1:24

kto nie moze ten nie moze :P ja dopiero z pracy wrocilem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 grudnia 2007, 10:46

mosquitos heaven pisze:kto nie moze ten nie moze :P ja dopiero z pracy wrocilem :D
oo gratuluje, wreszcie sie udalo ;-))) :hura:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 15 grudnia 2007, 23:27

Czy nocny tryb pracy nie rozlegulował Ciebie za bardzo? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 grudnia 2007, 18:50

W zasadzie, to mam jeszcze jedno pytanie: dlaczego nie odpowiedziałeś tylko na mój zestaw pytań? ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 grudnia 2007, 22:52

Mooliczek pisze:W zasadzie, to mam jeszcze jedno pytanie: dlaczego nie odpowiedziałeś tylko na mój zestaw pytań? ;)
to nie tak Moolik :!: nie odpowiedzialem tez na pytanie jacka bo nie mialem czasu ale jutro wieczorem usiade do kompa i odpowiem na wszystkie ktore zostaly :!:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 8:10

mosquitos heaven pisze:to nie tak Moolik nie odpowiedzialem tez na pytanie jacka bo nie mialem czasu ale jutro wieczorem usiade do kompa i odpowiem na wszystkie ktore zostaly
Dobrze, już dobrze :D nie denerwuj sie tak, święta idą :D :christmas: :christmas: :christmas:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 15:48

Mooliczek pisze:Dobrze, już dobrze :D nie denerwuj sie tak, święta idą :D
dobra :lol: wdech wydech wdech wydech :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 18:52

1. Widziałeś film Baraka?
2. Jak cię poznałem, po naszym spotkaniu stwierdziłem, że jesteś imprezowiczem, lubisz siedzieć w barze/klubie/knajpie do późna, ale z Twoich postów wynika, że nie masz za bardzo czasu na to. Jak, jest naprawdę, na ile się mylę?
3. Lubisz, umiesz (coś więcej niż tył-przód-obrót) tańczyć?
4. W samochodzie miałem Sepulturę, album Chaos A. D., kojarzysz? Myślisz, że szkoda, że go nie zapuściłem?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 20:03

Waldek pisze:1. Widziałeś film Baraka?
widzialem nie raz nie dwa!bardzo go lubie.

Waldek pisze:2. Jak cię poznałem, po naszym spotkaniu stwierdziłem, że jesteś imprezowiczem, lubisz siedzieć w barze/klubie/knajpie do późna, ale z Twoich postów wynika, że nie masz za bardzo czasu na to. Jak, jest naprawdę, na ile się mylę?
:lol: jest w tym troche prawdy :D lubie posiedziec ze znajomymi w pubie ale tak jak piszesz mam na to ostatnio dosyc malo czasu....ale nie narzekam w koncu pracuje w knajpie :D

Waldek pisze:3. Lubisz, umiesz (coś więcej niż tył-przód-obrót) tańczyć?
kiedys bardzo chcialem tanczyc zawodowo ale nigdy nie zrealizowalem tego mazenia :( ale jak to kiedys powiedzialem na parkiecie siostrze...."my w klubie disco mozemy robic wszystko" :lol: ....tanczyc lubie i kiedys robilem to czesto i gesto...

Waldek pisze:4. W samochodzie miałem Sepulturę, album Chaos A. D., kojarzysz? Myślisz, że szkoda, że go nie zapuściłem?
kiedys bylem wielkim fanem sepultury a Chaos A.D. to moja ulubiona plyta :spoko:
szkoda ze jej nie pusciles ale po prostu posluchamy jej nastepnym razem :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 grudnia 2007, 20:04

no dobra Moolik zaraz poczytam twoje pytanka :twisted:
ODPOWIEDZ