TYDZIEN MOSKITA

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

TYDZIEN MOSKITA

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2007, 15:17

Witam wszystkich z tej strony Moskit :D imie Abdon :D mieszkaniec Gdyni.
wiekszych oporow nie mam wiec walcie smiało....aha zdjecie w czapce o ktorej mowiłem na zjazdzie wkleje jak mi siostra ze szwecji wroci z aparatem.

jeszcze jedno :D jako nastepna "ofiare" :twisted: typuje RafałaS :twisted: wiesz co sie stanie Rafal jak sie nie wpiszesz do gry więc lepiej sie wpisz :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2007, 18:07

Mosorczyk pisze:I na początek pierwsze niestandardowe pytanie :)

1. Jaki masz pogląd na golenie się w pełni Księżyca (przyznam że fajną teorię wysunąłeś na naszym zjeździe :D)?
hehehehhe to nie ja to wymyslilem :twisted: znam ludzi ktorzy maja tak samo :P

a w ramach odpowiedzi na pytanie nie gole sie podczas pelni :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2007, 19:40

Mosorczyk pisze:1. Czego nie lubisz na forum?
jak na razie nie dopatrzylem sie niczego takiego na tym forum

nr 2 cus mi tu ucieklo w cytowaniu...
twoja wizyta z MalaBee na Babiej :D nie dosc ze przeczytalem to jeszcze slyszałe to i owo od Ciebie

Mosorczyk pisze:3. Czego się boisz najbardziej?
ze zabraknie mi czasu na wiele rzeczy
Mosorczyk pisze:4. Który szlak uwielbiasz najbardziej?
na pilsko i tarnice :8p:

Mosorczyk pisze:5. Sentymentalne schronisko?
schronisko Adamy o ktorym mowiłem na zjezdzie i Murowaniec za szarlotke i poznanych tam ludzi

Mosorczyk pisze:6. Miałeś jakiś wypadek w górach lub poza nimi?
w gorach niebardzo poza małą kompiela w potoku w wyniku potknięcia, no a poza....heheheheh.....jak smigalem na rowerze to 3 rower kontra samochod no i moj ulubiony zwiazany z nowymi noskami i plum do rowu :D a no i raz sie pociąłem przez przypadek i musieli mnie troszke pozszywac...

Mosorczyk pisze:7. Co w życiu źle a co dobrze wspominasz. Do czego byś wrócił najchętniej?
bardzo fajnie wspominam dzieciństwo i wakacje z tamtego okresu. Za to źle wspominam śmierć ojca....a apropo powrotów to do wielu rzeczy ale najchetnej do chwil spedzonych z ojcem na wycieczkach po lasach/to był świetny facet...

Mosorczyk pisze:8. Z kim chciałbyś się spotkać z forum?
z tego co widze po ostatnim zjezdzie to ze wszystkimi ale na bank z królikiem :twisted:
Mosorczyk pisze:9. Które tematy na forum Cię nie interesują?
troszke poboczny ale juz ci mowiłem że grzyby :D
Mosorczyk pisze:10. Czy zrobiłeś coś w swoim życiu czego teraz byś nie zrobił?
tak zakochałem sie w kimś....okazało sie to byc bardzo destruktywne

Mosorczyk pisze:11. Które pasmo górskie lubisz najbardziej?
zdecydowanie Tatry i bieszczady :D

Mosorczyk pisze:12. Jak podoba Ci się twoja praca jako barman i w Sphinksie?
bardzo ja lubie ale wiem ze juz czas sie przebranzowic :twisted:
Mosorczyk pisze:13. Co robisz poza górami?
czytam ksiazki,spotykam sie ze znajommi, slucham duzo muzyki, jak bark pozwoli to sciana i silownia, spacery na klif w Orlowie i na plarze podczas sztormu......od czasu do czasu "jakas mała sauna" :spoko:

Mosorczyk pisze:14. Jeśli byłeś na Orlej Perci to jak oceniasz trudność tego szlaku?
nie bylem ale wiem ze jest wymagajacy, wiem takze ze go przejde :spoko:

Mosorczyk pisze:15. Jakie dziewczyny Ci się podobają?
spontaniczne,kobiece,inteligentne, posiadajace wlasne pasje i zainteresowania, otwarte, szczere...to tak po krotce :D jakos tak patrzac wstecz wole brunetki :twisted:

Mosorczyk pisze:16. Masz dziewczynę?
od paru miesiecy nie :twisted:

Mosorczyk pisze:17. Twoje marzenie górskie? :twisted:
matterhorn i himalaje razem z tybetem :D
a najjwieksze to wejcs na Tarnice :twisted: :P :P
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 grudnia 2007, 21:31

Słuchasz Szant ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2007, 21:44

janek pisze:Słuchasz Szant ?
nie slucham i nie lubie poza paroma klasykami :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 10 grudnia 2007, 22:03

mosquitos heaven pisze:paroma klasykami
np EKT Gdynia super są :gitara:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Re: TYDZIEN MOSKITA

Post autor: Anonymous » 10 grudnia 2007, 22:50

Skad u czlowieka morza wziela sie milosc (sympatia :D ) do gorolazikowania?

Kiedys moja kolezanka powiedziala ze kocha morze (tez kiedys tak mialam:D). Powiedzialam ze morze mi sie znudzilo bo mozna tam spacerowac jedynie w praw badz w lewo:) Ona w odpowiedziala mi w rewanzu : " a w gorach co? albo w gore albo w dol":)))
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Re: TYDZIEN MOSKITA

Post autor: RafalS » 10 grudnia 2007, 23:57

mosquitos heaven pisze:Witam wszystkich z tej strony Moskit :D imie Abdon :D mieszkaniec Gdyni.
wiekszych oporow nie mam wiec walcie smiało....aha zdjecie w czapce o ktorej mowiłem na zjazdzie wkleje jak mi siostra ze szwecji wroci z aparatem.

jeszcze jedno :D jako nastepna "ofiare" :twisted: typuje RafałaS :twisted: wiesz co sie stanie Rafal jak sie nie wpiszesz do gry więc lepiej sie wpisz :lol:
Toz to jawny przymus :zly: Pod warunkiem,ze nie zadacie zbyt wielu pytan,bo nie chce mi sie ich wszystkich czytac,a co dopiero odpowiadac.
Wole zdecydowanie odpowiadac face to face,na zjezdzie.A ty Moskit przechero.. stawiasz piwo jak pojdziemy na K2,za taki przymus :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2007, 0:00

K-cwaj :D dobrze nawet moge ci piwo wtargac do schronu :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2007, 0:02

Szpiek pisze:Skad u czlowieka morza wziela sie milosc (sympatia :D ) do gorolazikowania?
podobno kaszubi to gorole ktorzy nie zalapali sie na statek :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2007, 0:05

mosquitos heaven pisze:
Szpiek pisze:Skad u czlowieka morza wziela sie milosc (sympatia :D ) do gorolazikowania?
podobno kaszubi to gorole ktorzy nie zalapali sie na statek :D
Kim sa w takim razie gorale?:)))
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2007, 0:06

Szpiek pisze:Kim sa w takim razie gorale?:)))
tego najstarsi kaszubi nie wiedza :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2007, 0:08

mosquitos heaven pisze:
Szpiek pisze:Kim sa w takim razie gorale?:)))
tego najstarsi kaszubi nie wiedza :D
:)

albo najstarsi zalapali sie na statek, zawsze pierszenstwo w takich sytuacjach maja starsi i kobiety w ciazy;) ech te przywileje;))))
MałaBee

Post autor: MałaBee » 11 grudnia 2007, 7:14

mosquitos heaven pisze:twoja wizyta z MalaBee na Babiej nie dosc ze przeczytalem to jeszcze slyszałe to i owo od Ciebie
Nie no nie mam pytań :lol: :oops:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 grudnia 2007, 7:37

Mosorczyk pisze:
mosquitos heaven pisze:spontaniczne,kobiece,inteligentne, posiadajace wlasne pasje i zainteresowania, otwarte, szczere...to tak po krotce jakos tak patrzac wstecz wole brunetki
A więc walnę prosto z mostu :)
Czy podoba Ci się Mooliczek? Pytam bo to co tu wypisałeś w 100% ją opisuje :spoko:
buahaha:))) wiedzialam:)) to bylo nieuniknione:))))))
ODPOWIEDZ