Tydzień bton1

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

bton1

Post autor: bton1 » 21 stycznia 2013, 22:10

kasiula pisze:1. Najpiękniejszy szczyt na którym stanąłeś w Tatrach i Beskidach?
:)
kasiula, jeśli chodzi o najpiękniejsze widoki, to uwielbiam panoramę z Granatów i Krzyżnego.
bton1

Post autor: bton1 » 21 stycznia 2013, 22:16

sokół pisze:Kogo z Forum najbardziej chciałbyś poznać osobiście, a kto Cię najbardziej drażni?
Powiem Ci sokół, że jest tu sporo takich osób. Głównie te, które zamieszczają świetne relacje (np. zbig9, sprocket73), te, które mają wyraziste poglądy (np. Ty, Dobromił) lub te, które piszą konkretnie i ciekawie (np. Han-ka, Dżola-Ry, Malgo, Zbychu). To tylko przykłady, ale jest naprawdę wielu takich użytkowników. Niekoniecznie pałam sympatią do osób, które wpadają tu tylko po to, żeby pospamować albo narobić dymu i schować się na miesiąc.
bton1

Post autor: bton1 » 21 stycznia 2013, 22:22

Odnośnie pytań Piotrka:
1. Słucham głównie rocka z odchyleniami w stronę lżejszą i cięższą
2. Raz Dwa Trzy, Strachy na Lachy.
3. Przyjaciół, Żonę i dobre buty.
4. Odpowiadałem chwilę wcześniej na to pytanie Joli :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 10:32

1. Twój najwyższy szczyt to?
2. Jaskinie, co Ty na to?
3. Pojechałbyś w dziki rejon, dlaczego?
bton1

Post autor: bton1 » 22 stycznia 2013, 11:46

1. Jak na razie Kozi Wierch. Ale pracujemy nad tym ;)
2. Przekonania nie mam. Po pierwsze z racji moich gabarytów i możliwości dożywotniego zaklinowania ;) Po drugie chodzenie na czworakach też raczej nie dla mnie bo mam nieco zdezelowane kolana od lat treningów siatkówki.
3. Pewnie że tak. Mieszkałem 6 lat w akademiku, więc wiem co to prawdziwa dzicz :) Generalnie jeśli stosunek jakości widoków/przeżyć do ewentualnych niebezpieczeństw byłby na odpowiednim poziomie to jak najbardziej. A dlaczego? Zawsze człowieka kusi, żeby dotrzeć tam, gdzie go nie było..
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 13:12

Dziękuję za odpowiedzi. Pracuję właśnie na przekonaniem się do pkt.2 :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 13:18

bton1 pisze:Po drugie chodzenie na czworakach też raczej nie dla mnie bo mam nieco zdezelowane kolana od lat treningów siatkówki.
Chłopie nie przesadzaj. Toś Ty młody jest. Ja 17 lat rzucałem się po boiskach piłkarskich i chodzę na nogach własnych, a o mych kolanach legendy krążą :twisted: :zoboc:

1. Pijący ?
bton1

Post autor: bton1 » 22 stycznia 2013, 13:39

Dobromił pisze:Chłopie nie przesadzaj. Toś Ty młody jest. Ja 17 lat rzucałem się po boiskach piłkarskich i chodzę na nogach własnych, a o mych kolanach legendy krążą
No właśnie ja jakieś 10 skakałem na środku bloku i o ile przy chodzeniu nie odczuwam, tak na klęczkach owszem. Swoją drogą Dobromile dla chłopa to lepiej jak legendy krążą o innych organach niż kolana ;)

1. Mam gębę to piję :) A nawet produkuję :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 13:42

A nawet produkuję :)
Bimbrownik ?!
bton1

Post autor: bton1 » 22 stycznia 2013, 13:44

Nie aż tak. Piwowar :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 13:47

bton1 pisze:Swoją drogą Dobromile dla chłopa to lepiej jak legendy krążą o innych organach niż kolana
No chyba nie myślisz, że publicznie będę się chwalił !?!?! :twisted: :aniolek:

bton1 pisze:tak na klęczkach owszem
Odwiedź w takim razie na początek Jaskinię Raptawicką. 3 / 4 zwiedzania zaliczysz na stojąco.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 13:48

Aha. A to jeszcze masz czas :8)

1. Uwielbiam Zakopane za... ?
2. Magiczne miejsce w Krakowie które byś mi polecił, nie piszę o zabytkach?
bton1

Post autor: bton1 » 22 stycznia 2013, 13:56

Dobromił pisze:Odwiedź w takim razie na początek Jaskinię Raptawicką. 3 / 4 zwiedzania zaliczysz na stojąco.
Ostatnio byłem bliski, w takim razie przy najbliższej okazji się zdecyduję. Dzięki Dobromił.
Dobromił pisze:No chyba nie myślisz, że publicznie będę się chwalił !?!?!
No nie podejrzewam Cię :) Chyba, że na innym forum ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2013, 13:58

bton1 pisze:Ostatnio byłem bliski, w takim razie przy najbliższej okazji się zdecyduję.
Tak samo Jaskinia Dziura to wysoki pokój.
bton1

Post autor: bton1 » 22 stycznia 2013, 14:02

1. Uwielbiam Zakopane za to, że jest się gdzie kimnąć przed wylotem w góry i jak się człowiek zbierze odpowiednio wcześnie to chociaż w jedną stronę uniknie dzikich tłumów. A po powrocie jest gdzie zjeść i wypić :)

2. Kopiec Krakusa o świcie, Zakrzówek o zmierzchu, a z racji zainteresowań to jeszcze pewna knajpa z lanym czeskim piwem - późnym wieczorem :)
ODPOWIEDZ