Tydzień Janka

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Tydzień Janka

Post autor: janek.n.p.m » 17 listopada 2007, 21:48

Witajcie.

A więc "Teraz Ja" nazywam się janek k. mieszkam w Świdnicy mam lat 28 żona Adriana.
Więcej o mnie dowiecie się zadając mi pytania.

Za tydzień nominuje grubego

A to sem ja :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2008, 20:24 przez janek.n.p.m, łącznie zmieniany 1 raz.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Alf

Post autor: Alf » 18 listopada 2007, 11:03

Mosorczyk pisze:16. Masz dziewczynę?
Biorąc pod uwagę że ma żonę, pytanie troszkę zaskakujące :twisted:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 11:55

Mosorczyk pisze:1. Czego nie lubisz na forum?
2. Który zjazd według Ciebie był najlepszy z Twojego punktu widzenia?
3. Czego się boisz najbardziej?
4. Który szlak uwielbiasz najbardziej?
5. Sentymentalne schronisko?
6. Miałeś jakiś wypadek w górach lub poza nimi?
7. Co w życiu źle a co dobrze wspominasz. Do czego byś wrócił najchętniej?
8. Z kim chciałbyś się spotkać z forum?
9. Które tematy na forum Cię nie interesują?
10. Czy zrobiłeś coś w swoim życiu czego teraz byś nie zrobił?
11. Które pasmo górskie lubisz najbardziej?
12. Pracujesz/studiujesz?
13. Co robisz poza górami?
14. Jeśli byłeś na Orlej Perci to jak oceniasz trudność tego szlaku?
15. Jakie dziewczyny Ci się podobają?
16. Masz dziewczynę?
17. Twoje marzenie górskie?
ad.1. Na razie wszystko mi się podoba.
ad.2. Nie byłem na żadnym.
ad.3. Więzienia.
ad.4. Za mało zobaczyłem a jeszcze dużo przede mną.
ad.5. Nie mam takiego ponieważ przebywam w nich bardzo krótko nie zdąrzam się przywiązać do miejsca.
ad.6. Na szczęście nie , a poza górami jakieś tam drobne wypadki były.
ad.7. Było kilka przykrych wydarzeń ale ich nie wspominam , dobrze wspominam wszystkie moje wycieczki. Najchętniej wrócił bym do czasów szkoły średniej.
ad.8. Ze wszystkim aktywnymi członkami klubu.
ad.9. Sprzedam, kupię , zamienię.
ad.10. Nie. Były to decyzje które znacząco nie wpłynęły na moje życie , więc niczego co zrobiłem nie żałuję.
ad.11. Tatry , Karkonosze.
ad.12. Pracuję.
ad.13. Serfuję po internecie, słucham muzyki.
ad.14. Nie byłem na OP.
ad.15. Piękne.
ad.16. Zonę.
ad.17. Alpy , Himalaje.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Alf

Post autor: Alf » 18 listopada 2007, 12:01

Który z kościołów w Świdnicy nazywany jest kościołem farny :?:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 18 listopada 2007, 13:11

Ale krótkie odpowiedzi dajesz :D

A więc postaraj się trochę popisać co nieco :)
1. Jakby wyglądało Twoje miejsce marzeń w górach?
2. Czy lubisz pisać relacje?
3. Co przywozisz zawsze z gór?
4. Jakiej muzyki słuchasz?
5. Czy masz dzieci - jeśli tak to ile i w jakim są wieku?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 13:58

MałaBee pisze:Ale krótkie odpowiedzi dajesz :D
Dlatego wole mówić ;)
MałaBee pisze:2. Czy lubisz pisać relacje?
3. Co przywozisz zawsze z gór?
4. Jakiej muzyki słuchasz?
5. Czy masz dzieci - jeśli tak to ile i w jakim są wieku?
ad.2. Wole opowiadać, gadać, gadać niż pisać, lepiej mi wychodzi przekazywanie emocji po przez rozmowę niż pisanie :D
ad.3. Emocje, wrażenia i ZDJĘCIA :!:
ad.4. takiej :gitara2: :peace: a także szanty, poezja śpiewana np. Stare Dobre Małżeństwo.
ad.5. Dzieci nie mamy lecz się staramy :D
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 14:01

1. Jakby wyglądało Twoje miejsce marzeń w górach?

Oto odpowiedź.

Obrazek
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 listopada 2007, 17:33

Boisz się lodowców i gór zimowych?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 listopada 2007, 17:36

Za tydzień nominuje grubego
Groźnie zabrzmiało ;] mam się zacząć bać :roll:

1. Którego miejsca w górach najbardziej nie lubisz i dlaczego??
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 19:05

Boisz się lodowców i gór zimowych?
Na pewno tak, chociaż nigdy nie byłem na lodowcach. A jeśli chodzi o góry zimą, to planuję tej zimy podziwiać jej piękno oczywiście z rozwagą i z szacunkiem dla nich.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2007, 19:18 przez janek.n.p.m, łącznie zmieniany 1 raz.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 19:10

gruby pisze:1. Którego miejsca w górach najbardziej nie lubisz i dlaczego??
Nie mam na razie takiego miejsca chociaż nie lubię chodzić szlakami którymi idzie się cały czas lasem.

Gruby nie bój się. Bóg jest z tobą. :twisted:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 19:14

Alf pisze:Który z kościołów w Świdnicy nazywany jest kościołem farny
Jest to kościół pw. Św Stanisława i Wacława czyli katedra. :jupi:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 19:16

Tak mi się coś skojarzyło. Czy oglądasz Big Brother 4.1 bo to zdanie jest bardzo podobne
Nieee :zly: ale oglądałem big brather 1 8)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 listopada 2007, 19:21

Może jeszcze jedno pytanie. Czym zajmujesz się w pracy?
Jestem
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2009, 18:17 przez janek.n.p.m, łącznie zmieniany 1 raz.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 listopada 2007, 19:46

Ponieważ na fotografii widnieje komputer, a ja jestem maniakiem komputerowym, więc:
1. Jakie gry komputerowe lubisz?
2. Używasz innych systemów operacyjnych oprócz tego "jedynego właściwego" z Redmont?
3. Komputera używasz tylko tego co Ci jest potrzebne, czy coś więcej?
ODPOWIEDZ