Tydzień Waldka

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2008, 18:30

Waldek, co jest Twoją najsilniejszą stroną?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2008, 21:16

Mooliczek pisze:Waldek, co jest Twoją najsilniejszą stroną?
Podejrzewam, że wierność w trzymaniu się najprostszych zasad, wyrażających się też w przysłowiach. Już nieraz się przekonałem (i przekonuję), że to potrafi zdziałać cuda. No i jeszcze mnie nie zawiodły, mimo tego, że potknięcia z własnej winy mi się zdarzają i na pewno zdarzać będą.
Pati

Post autor: Pati » 09 marca 2008, 13:53

1. Co myślisz o dredach? :D
2. Twoja najgłupsza wpadka
3. Oglądasz seriale?
4. Lubisz urządzać mieszkanie?
5. Czy znasz dobrze zasady pierwszej pomocy?
6. Czy nucisz sobie coś pod nosem? :)
7. Twoja bardzo stara gra komputerowa, do której lubisz wracać :)
8. Tygodniowa szkoła przetrwania – czy chciałbyś takiej spróbować?
9. nosisz okulary przeciwsłoneczne
10. jak myślisz, czy syreny istnieją? :blink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2008, 15:55

Ze względu na ilość pytań zmieniam formę cytowania i odpowiadania: pytanie zaczyna się od cyfry, a odpowiedź od kreski, tak wygodniej i szybciej.

Pytania Patrycji:

1. Co myślisz o dredach?
- Robią na mnie wrażenie, ale bardziej u facetów niż dziewczyn. Byleby nie przesadzać z grubością.

2. Twoja najgłupsza wpadka
- Zrobienie zeza zbieżnego przednich świateł w Kaszlaku kolegi brata.

3. Oglądasz seriale?
- Teraz nie, kiedyś tak. Mam swoje ulubione, do których czasem chętnie bym wrócił.

4. Lubisz urządzać mieszkanie?
- Średnio, ale i tak tylko ze względu na efekt.

5. Czy znasz dobrze zasady pierwszej pomocy?
- Trochę powyżej średniej, zawsze zapominam ile to ma być tych oddechów metodą usta-usta i ucisków serca.

6. Czy nucisz sobie coś pod nosem? :)
- Nie.

7. Twoja bardzo stara gra komputerowa, do której lubisz wracać :)
- Heroes of Might and Magic 1, zresztą wszystkie części z których trójka jest najlepsza.

8. Tygodniowa szkoła przetrwania – czy chciałbyś takiej spróbować?
- Tak, choć trudno mi ze względu na pracę wygospodarować jakiś możliwy, tak długi termin.

9. nosisz okulary przeciwsłoneczne
- Tak, ale tylko ze względów praktycznych nie "ozdobnych".

10. jak myślisz, czy syreny istnieją?
- W realnym świecie nie. Co wcale mi nie przeszkadza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2008, 19:48

Pytania Mosorczyka:

1. Czy czytasz wszystkie posty od momentu Twojego zarejestrowania?
- Staram się, i to mi się udaje w większości. Oczywiście dotyczy to tematów i działów, które mnie interesują. Robię to na bieżąco, a jeśli mam więcej czasu, to gdzie indziej też zaglądnę.

2. Twoje małe i proste marzenie na najbliższe dni?
- Jak co tydzień: żeby już był piątek 18:00.

3. Jak często widujesz tęczę?
- Ze cztery razy w roku, może więcej. Ale i tak tylko przypadkiem.

4. Czy masz jakieś stare drzewo, które jest dla Ciebie w jakimś stopniu symbolem?
- Stara jabłoń, koksa, rośnie ~5m od domu. Ma bardzo smaczne i słodkie jabłka, o posmaku gruszki, najsmaczniejsze do jedzenia późną jesienią. Takich jabłek już teraz nie robią :( .

5. Jeździsz na rowerze. Jeśli tak to czy długodystansowo czy może tylko tak w ramach relaksu?
- Może w tym roku uda mi się coś zrobić z rowerem, to zacznę jeździć. A pasuje spróbować wszystkiego.

6. Twój ideał dziewczyny?
- Z charakteru: musiałaby wytrzymać takiego bezuczuciowego dziada, jak ja, albo to zmienić. Poza tym kobieca, uczuciowa, wierna... A z wyglądu: bardziej podobają mi się blondynki. Co do makijażu, to ma służyć do podkreślenia urody a nie sztucznej zmiany wyglądu. Mimo, że podoba mi się dużo dziewczyn, to co do (że się tak wyrażę) wybranki ma się pewne wymagania. A tych na forum nie zdradzę, bo mogą być różnie odebrane, niekoniecznie zgodnie z intencją piszącego.

7. Ulubione zwierze domowe?
- Koty, koty i jeszcze raz koty.

8. Wymarzona wycieczka górska na terenie Polski to...?
- Przejście Orlej Perci w całości, co może udać się w tym roku.

9. Jak często chodzisz do kościoła?
- Co tydzień w niedziele w ważne święto kościelne zawsze. W powszednie dni rzadko ze względu na późne powroty z pracy do domu.

10. Czy masz jakieś piosenki/utwory muzyczne przy których stajesz się refleksyjną osobą?
- Nie, ponieważ ogólnie po to słucham muzyki. Nawet Slipknota. Rzadko słucham muzyki jako tło do innej czynności. Traktuję to jako osobną czynność.

11. Czy odbiór poezji stwarza Ci problemy?
- Tak. Począwszy od tego, że trudno czyta mi się taką formę tekstu po zrozumienie, co autor chciał przekazać. A także dla tego, że mnie ona nie interesuje.

12. Twoja średnia na koniec ostatniej klasy szkoły średniej?
- Jakieś trzy i pół.

13. Masz wadę wzroku? Jeśli tak to jakiego rzędu?
- Nie mam wady wzroku. A dzięki zakupowi monitora LCD mam nadzieję, że tego typu problemy choć trochę się oddalą.

14. Jeśli umożliwiono by Ci dojście do perfekcji w jakiejś dziedzinie to jaką dziedzinę byś wybrał i dlaczego?
- Administrowanie serwerami i sieciami komputerowymi (w tym bezpieczeństwem). Mocna kręcą mnie takie rzeczy, podstawy już znam i tylko brak czasu nie pozwala mi bardziej w to wejść i pozbierać parę starych komputerów w firmie i założyć sobie sieć w domu.

15. Jak często masz problemy z komputerem i kto Ci je rozwiązuje :)?
- Odkąd zainstalowałem Linuksa (Debiana 4.0 Etch) nie mam żadnych. Ale np. kiedyś tam dawno głowiłem się, jak podłączyć aparat do komputera by działał pod Linuksem (jest to trochę inaczej niż w Windows). Rozwiązanie znalazłem szybko i teraz robi się to bez problemu. Oczywiście sam.

16. Najpiękniejsza roślina?
- Nie mam takiej, która by mi się specjalnie podobała. Raczej wszystko traktuję z powodów praktycznych.

17. Co czujesz widząc zachód Słońca po burzy?
- Zjonizowane powietrze ;) . A tak na serio, to nic specjalnego. Jak już napisałem, taki bezuczuciowy ze mnie typ, ale samo zjawisko bardzo mi się podoba.

18. Czy zajmowałeś się agroturystyką? Jeśli tak to jakie owoce/warzywa to były?
- Nie zajmowałem się nigdy. Tylko rodzice mają mały pole, na którym sadzą standardowe warzywa na potrzeby własne.

19. Czy uważasz że prostemu człowiekowi żyje się łatwiej bo ma mniej zmartwień?
- Jeśli z własnego wyboru, to tak, dopóki ktoś się nie zacznie wtrącać w życie takiego człowieka.

20. Dlaczego według Ciebie samobójstwa popełniają częściej uczniowie, którzy nie sprawiali żadnych problemów w szkole i mieli wysoką średnią?
- Pewnie mieli inne problemy, których nie potrafili inaczej rozwiązać.

21. Co myślisz na temat pojawienia się UFO w Emilcinie (woj. Lubelskie)
- Traktuję sceptycznie takie rzeczy, dopóki ktoś namacalnie nie udowodni istnienia UFO. A człowieka który to "przeżył" powinni poddać testom na zawartość alkoholu we krwi.

22. Kręgi w zbożu – mit czy prawda? Kto według Ciebie jest ich autorem?
- Czytałem wiele materiałów na ten temat, z których jasno i wyraźnie wynika, że tworzą je pomysłowi ludzie. I to przyjmuję do swojej wiadomości.

23. Czas i przemiany – ajki mają wpływ na Ciebie?
- Jak najbardziej naturalny, związany z cyklem życia, starzenia się i śmierci.

24. Czego potrafisz zjeść najwięcej?
- Chipsów.

25. Przepaść, która wystraszyła Cię najbardziej?
- Przepaście na Kościelcu.

26. Ulubiony instrument muzyczny?
- Keyboard Casio CT-650.

27. Co niezwykłego udało Ci się zaobserwować na niebie ostatnimi czasy?
- Ponad trzy lata temu takie zjawisko: siedzę przed komputerem, parędziesiąt minut po zachodzie Słońca, mocno zaawansowana szaruga, i nagle widzę przez firanki, że jest bardzo jasno. Przyczyna: Słońce, będące daleko na zachodzie, znalazło dziurę w chmurach tak, że nad moją miejscowością oświetlało od spodu chmury tak mocno, że pomimo całkowitej szarugi jasno było tak jak w momencie zachodu Słońca.

28. Co myślisz o możliwości wybuchu zewnętrznej warstwy Słońca w dniu 21 grudnia 2012r. Dlaczego według Ciebie kalendarz Majów kończy się właśnie na tej dacie?
- Co do Słońca, to mogło by być wtedy bardzo ciekawie. A co do kalendarza, to sprawdziłem na Wikipedii i nic z tego nie rozumiem. Wydaje mi się, że jest to wina ich systemu liczenia dat (coś jak problem związany z epoką Uniksa).

29. Matematyka – czy sprawiała Ci w szkole problemy?
- Tak.

30. .Co czujesz widząc hektary otwartej przestrzeni?
- Zanikający po woli lęk przed tak otwartą przestrzenią.

31. W jakim stopniu nie lubisz komercjalizacji? Być może ją lubisz?
- Nie mam nic przeciwko komercjalizacji. Niech ludzie zarabiają jak najwięcej, byleby uczciwie. Każdy się w jakiś sposób komercjalizuje, choćby poprzez podniesienie wypłaty. Nie przeszkadza i klimat (lub jego brak) związany z komercjalizacją. Przesada zaczyna się w momencie nieudzielenia komuś pomocy ze względu na jego sytuację finansową.

32. Najładniejszy motyl Polski?
- Nie mam na tyle danych, żeby udzielić jakiejkolwiek odpoweidzi na ten temat.

33. Czy wierzysz w legendę o widmie Brockenu i legendę o czarnym motylu.
- W legendę o widmie Brockenu nie wierzę, bo sam sobie sprawdziłem, że to nie prawda więc co do czarnego motyla, to też musi być to samo. Ale legenda niech pozostanie legendą.

34. Jaki wpływ na Twoje życie mają symbole?
- Mały: religijne szanuję, na pozostałe nie zwracam uwagi, chyba, że chodzi o symbol-kod towaru.

35. Chodzisz na grzybobrania? Jeśli tak to w jakim stopniu znasz się na grzybach?
- Nie chodzę. Boję się kleszczy, a to też pająki.

36. Kopnął Cię kiedyś prąd?
- I to nie raz. Średnio fajnie było.

37. Lubisz szyć?
- Nie specjalnie, tylko jak trzeba, to szyję.

38. Jak myślisz ile lat może mieć pokrywa śnieżna w Kotle Mięguszowieckim?
- Mam za mało informacji, żeby odpowiedzieć na to pytanie.

39. Ile godzin dziennie oglądasz telewizor?
- 0, słownie zero. I to nie ze względu na brak czasu, tylko przez to, że już mnie nie interesuje.

40. Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem?
- W pracy w sumie zbierze się do godziny a w domu po pracy nawet cztery, co daje ~5 godzin. W soboty i niedziele też około tej wartości.

41. Zwierzęta których nie lubisz?
- Duże psy. Zdecydowanie wolę małe pieski.

42. Masz szacunek do wszystkich stworzeń żyjących na tej planecie?
- Tak. Nawet do pająków, mimo tego, że usuwam je ze swojego otoczenia.

43. Jesteś osobą konfliktową?
- Raczej nie. Mogę przyjąć na siebie nawet niezawinioną winę, co czasem może rozwiązać konflikt beż żadnych konsekwencji dla nikogo.

44. Czy zdarzyło Ci się pośliznąć na lodzie tak, aby mieć do niego jakiś uraz psychiczny?
- Nigdy, zawsze była z tego kupa śmiechu i radości. No chyba, że ktoś to uznaje za uraz psychiczny :lol: .

45. Masz do czegoś uraz psychiczny?
- Nachalnej gościnności, uprzejmości. Ostatnio doszło nachalne namawiane do alkoholu, dzięki kolegom z pracy, ale pracuję nad tym/nimi z powodzeniem.

46. Czytasz książki? Jakie?
- Horrory, sensacyjne. Choć ostatnio jest pewine zastój wtych sprawach.

47. Zdarzają Ci się dni melancholii?
- Tak, bardzo często. I bardzo lubię te klimaty.

48. Gdzie czujesz się najlepiej?
- W domu.

49. Gdzie czujesz się naprawdę wolna?
- W domu.

50. Jakie to uczucie patrzeć na świat z jakiegoś szczytu?
- Nie wiem, nie dbam o to. Podziwiam wtedy widoki.

51. Robisz dużo zdjęć? W jakiej ilości na np. trzydniowym wypadzie w górach?
- Uzależnione jest to pojemnością karty pamięci i stanem naładowania baterii/akumulatorków. Do tejpory najwięcej udało mi się zrobić 346 zdjęć.

52. Czy przespałbyś się w zimie na szczycie jakiejś góry?
- Tak, i to nie raz. Ale to dopiero najwcześniej za rok.

53. Boisz się nadchodzącej burzy?
- Tak. Klimat z tym związany bardzo mi się podoba i zawsze niecierpliwie czekam na pierwszą wiosenną burzę jak i każdą następną.

54. Lubisz gotować?
- Nie lubię.

55. Najpiękniejsza polska góra?
- Moim zdaniem Trzy Korony w Pieninach.

56. Czy widziałeś ludzką śmierć na własne oczy?
- Nie.

57. Coś co spowodowało u Ciebie traumatyczne przeżycia?
- W zasadzie to jeszcze nic się takiego nie wydarzyło i oby taki trend się utrzymał.

58. Boisz się latać samolotem?
- Nie leciałem jeszcze, więc nie wiem, ale strasznie mnie to ciekawi, jak to jest.

59. Lubisz pisać relacje?
- Lubię pisać, tak samo, jak lubiłem pisać wypracowania w szkole z języka polskiego.

60. Co skłania Cię do refleksji?
- Parę prywatnych rzeczy, które, jeśli już uzewnętrzniać, to tylko w prawdziwej rozmowie.

61. Czy rok jest dla Ciebie długi czy może za krótki?
- Akurat to jest dla mnie bez znaczenia, bo jeśli by trwał 100, 200 lub 600 dni, to i tak czas płynie jednym tempem i nic nie ma na niego wpływu.

62. Jaki wpływ ma na Ciebie cykl pór roku?
- Lubię ten spektakl zmienności, że zmienia się aura, a nie tylko pogoda.

63. Lubisz robić ogniska pod gołym niebem?
- Nie robiłem, albo nie pamiętam, bo dawno było. Ale myślę, że polubię, więc liczę na nasz następny zjazd.

64. Najgorsze warunki w jakich dane Ci było spać?
- W wartburgu sąsiada, jak czekaliśmy na przybycie papieża do Starego Sącza w 1999 roku. Nie ze względu na samochód (markę), ale na samochód osobowy w ogóle: nie ma jak wyprostować nóg, niewygodna dla snu pozycja siedząca i trzy osoby na tylnym siedzeniu, w tym ja.

65. Czy wkurza Cię odgłos, który się ciągle powtarza?
- Samo powtarzanie nie, ale rodzaj odgłosu może mnie wkurzyć.

66. Utwór muzyczny, który określi Twoją osobę?
- Nie znam jeszcze takiego. Jak coś usłyszę, to zaktualizuję odpowiedź.

67. Ulubione danie?
- Zupa (może być barszcz z uszkami), a drugie danie to: frytki, ryba i zestaw surówek.

68. W jakich ilościach pijesz alkohol?
- Do trzech piw na tydzień samotnie. W większym gronie ludzi piję, dopóki się nie skończy lub nie zacznie mi się cofać. Ale totalne upodlenie jeszcze mi się nie zdarzyło.

69. Jesteś asertywną osobą?
- Wszystko wskazuje na to, że tak. Choć ze względu na moją mocną nieśmiałość trudno to zauważyć, nawet mnie samemu.

70. Jak ciężko Cię przełamać np. czy potrafisz sobie odmówić za wszelką cenę kiedy proponują Ci alkohol?
Potrafię odmówić i ciężka jest mnie przełamać, mimo, że do picia wódki jestem jednym z pierwszych. Ale paru kolesiom w pracy musiałem uświadomić, że namawianie mnie do picia zawsze wtedy kiedy oni piją nie leży w ich interesie :twisted: .

71. Palisz papierosy? Jeśli tak to czy próbowałeś to rzucić i jakie są problemy przy próbie rzucania palenia?
- Nie palę i nie paliłem nigdy. Ale dla obiektywizmu własnej opinii próbowałem niedawno i stwierdziłem, że jest to przyjemność zdecydowanie przeceniona; nie warto wydawać ani grosza na palenie, ani tym bardziej palić w ogóle. Bez sensu.

72. Interesuje Cię polityka?
- Niespecjalnie, częściowo ze względu na brak czasu.

73. Co chciałbyś przywrócić z dawnych lat?
- Nic. Bo to, co chcę przywrócić już się udaje: wycieczki w góry ze zgraną ekipą, takie jak wycieczki szkolne. Udaje się dzięki Wam. I to nie jest żadne lizusostwo tylko potwierdzony fakt. Oby tak dalej.

74. Czy rozwój naszej cywilizacji idzie w dobrym kierunku?
W sensie technicznym jak najbardziej. W sensie moralnym nie bardzo: pełny dostęp do aborcji i eutanazji, co postulują przede wszystkich środowiska lewicowe, nie wróży niczego dobrego. Tym bardziej, że przedstawiane statystyki przez zwolenników tychże są często, gęsto zawyżone. Odwracanie się Europy od jej chrześcijańskich korzeni, kreowanie tradycyjnej rodziny na anachronizm minionych epok to tworzenie swoistej próżni, której nie musi zastąpić nic dobrego. Nie będę sie tu rozpisywał, ale nadmienię jeszcze, że w Stanach Zjednoczonych wyczytuję czasem na temat następującego pomału odwrotnego trendu, jaki panuje na razie w Europie.

75. Jak wielką siłę ma pieniądz według Ciebie?
- Bardzo dużą, o czym można się przekonać na każdym kroku. Trudno znaleźć człowieka, który nie legł jego urokowi. Ale jako nośnik wartości sprawdza się doskonale, i jak na razie nic lepszego nie wynaleziono.

76. Wierzysz w duchy?
- W te kreowane przez różne filmy i opowieści to nie. Natomiast w tzw. "świętych obcowanie" tak.

77. Wiem, że to pytanie trochę nie na miejscu, ale co chciałbyś, aby włożono do Twojego grobu?
- Trumnę z moimi zwłokami :lol: . A tak na serio, to uważam, że po śmierci nie będę się tym martwił, więc nic ponad to co napisałem w poprzednim zdaniu.

78. Czy narzekasz na permanentny brak czasu?
- Czasem się zdarzy, bo mam tak głupie godziny pracy i odjazdy autobusów, że w domu jestem o 18:00, a czasem chciałoby się wcześniej.

79. Lubisz kawę?
- Lubię, choć nie za często.

80. Zwracasz uwagę na najdrobniejsze szczegóły?
- Strasznie. Zdarza mi się poprawiać coś po innych z tego powodu.

81. Tęsknisz za osobami poznanymi w górach – pomimo tego, że wiesz, że zobaczyliście się tylko raz w życiu?
- Nie. Choć miło jest sobie przypomnieć takie spotkanie.

82. Co sprawia Ci największy kłopot w życiu?
-

83. Lubisz chodzić w nocy po górach lub lasach?
- Jeszcze nie chodziłem. Ale chętniej wybrałbym się przy pełni księżyca niż bez tego.

84. Czy w góry lub na rower pójdziesz sam czy raczej musisz mieć koniecznie osobę towarzyszącą.
- Z osobą towarzyszącą. Nie jest to dla mnie konieczny warunek, ale wskazany ze względu na klimat wycieczki i ma się z kim potem przypominać to i owo.

85. Czy lubisz wychodzić gdzieś przy padającym deszczu?
- Jak pracuję, to nie lubię.

86. Co dla ciebie jest kompletnie niezrozumiałe w życiu?
- Socjalizm i komunizm: niby systemy mające być rozwiązaniem na wszystkie problemy ludzkości, a w praktyce są wylęgarniami dyktatorów. A tak poza tym, to matematyka wyższa.

87. Jak uważasz czy technika czy raczej natura jest w stanie bardziej zahartować człowieka?
- Zdecydowanie natura. Bo technika to jest tylko to, co człowiek ujarzmił naturze. Czyli malutko.

88. Jeśli Ziemia miałaby się zatrzymać na zawsze to na którym dniu miałoby się to stać?
- Na niedzieli.

89. Jak sądzisz co by się stało gdyby udało się ludziom przewiercić Ziemię na wylot?
- Powstałby nowy kanał komunikacyjny. Ale jak by w takim kanale działała grawitacja, to nie mam pojęcia.

90. Pasja której poświęcasz większość wolnego czasu (oczywiście poza górami)
- Komputery i Linux.

91. Tajemnicze miejsca w Polsce, które chciałbyś poznać dokładniej?
- Jakoś nie uważam żadnego miejsca w Polsce za tajemnicze. A co do poznawania miejsc to wybieram Tatry.

92. Jakie skojarzenie wywołuje u Ciebie określenie „coach potato” :D?
- A że o co chodzi :blink: ?

93. Czy otyłość to choroba, czy raczej głupota ludzka?
- Dla niektórych choroba, którą głupotą jest nie leczenie. Ale są ludzi, którzy mają taką posturę, są w pełni zdrowi. I co takiemu zrobisz?

94. Najpiękniejszy polski wodospad?
- Pytanie do uaktualnienia w przyszłości.

95. Jak wyglądałby Twój wymarzony kawałek ziemi (wielkość nie ma znaczenia)
- Jest to pole z łąką moich rodziców. Planują w tym roku przepisywać na mnie i rodzeństwo, więc mój w tym interes, żeby to dostać :twisted: .

96. Wpływ długości dnia na Twoje życie?
- Nie stwierdziłem żadnego wpływu.

97. Czy masz jakieś marzenie które wiesz że może się spełnić dopiero za kilkadziesiąt lat?
- Tak. Jest to zakup samochodu Rolls-Royce Silver Spur z lat 1991 do 1994.

98. Wolisz ludzi ze wsi czy z miasta :)?
- Obojętnie, bo stykam się z jednymi i drugimi. I trudno jest odróżnić miastowych i wiejskich.

99. Czy chciałbyś zmienić swoje imię lub nazwisko?
- Zarówno imienia jak i nazwiska nie.

100. Lubisz odpowiadać na pytania i czy lubisz je zadawać?
- Bardzie odpowiadać ze względów praktycznych: mam względnie mały zasób słów i szybko mi się kończą.

101. Czy ktoś chce więcej pytań... :D?
...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 11:50

41. Zwierzęta których nie lubisz?
- Duże psy. Zdecydowanie wolę małe pieski.
Mały upgrade: nie cierpię, nie znoszę, nie lubię, nienawidzę (etc) wszystkich saren i jeleni. Jak widzę to dziadostwo, to mnie dosłownie skręca, i nieprzyjemnie robi. Wyzabijać to co do jednej sztuki!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 12:25

Waldek pisze:Nie cierpię, nie znoszę, nie lubię, nienawidzę (etc) wszystkich saren i jeleni. Jak widzę to dziadostwo, to mnie dosłownie skręca, i nieprzyjemnie robi. Wyzabijać to co do jednej sztuki!
:shock: Dlaczego?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 19 marca 2008, 12:37

Seweryn pisze:Waldek powiedział/-a:
Nie cierpię, nie znoszę, nie lubię, nienawidzę (etc) wszystkich saren i jeleni. Jak widzę to dziadostwo, to mnie dosłownie skręca, i nieprzyjemnie robi. Wyzabijać to co do jednej sztuki!
A niedźwiedzie też :zly:

Waldek może ty masz fobie ? ja np: nie lubię dotykać ptactwa, ryb, i płazów, ale żeby je od razu zabijać!!!! z takiego powodu, to nie mam zamiaru.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 14:23

Waldek pisze:Mały upgrade: nie cierpię, nie znoszę, nie lubię, nienawidzę (etc) wszystkich saren i jeleni. Jak widzę to dziadostwo, to mnie dosłownie skręca, i nieprzyjemnie robi. Wyzabijać to co do jednej sztuki!
o matko...Waldek zaczynam się ciebie bać. Kiedy dostałam pytanie od kogos:" Z kim z forum chciałabym sie najbardziej spotkac? napisałam, że ze wszystkimi. dzis wstrząsneło mna troszkę to co przeczytałam. Skąd to radykalne i takie ostre podejście??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 14:47

Waldek pisze:Mały upgrade: nie cierpię, nie znoszę, nie lubię, nienawidzę (etc) wszystkich saren i jeleni. Jak widzę to dziadostwo, to mnie dosłownie skręca, i nieprzyjemnie robi. Wyzabijać to co do jednej sztuki!

Ja od razu wyczułem że w cichym i spokojnym Waldku dżemie zło :D:D:D , nie da się być tak spokojnym trzeba jakos odreagować :twisted: :twisted: :twisted: Tylko wiesz troszke mnie martwi ta niechęć do Jeleni ... sarny ujdą ale cholercia do Jeleni czuje szczególny sentyment ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 15:40

Waldek, ale o co chodzi z tymi jeleniami? Nie wiem...śmierdzą? zjadły Ci rozwieszone przed domem pranie? wlazły pod koła? goniły po lesie? skąd taki radykalizm w Twoich słowach?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 19 marca 2008, 16:32

Mooliczek pisze:Waldek, ale o co chodzi z tymi jeleniami?
Może chodzi mu o rogi :lol: , ale w innym kontekście rogi :lol: :ha:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 16:45

Miałem obojętne nastawienie, dopóki taka jedna nie wbiegł tacie pod samochód na autostradzie. A że bardzo lubię samochody, to widok auta po tym zdarzeniu (rozwalone reflektory przednie, chłodnica, atrapa chłodnicy, konkretnie pogięta maska i parę drobniejszych rzeczy, nie wspominając o tym, jak bardzo ta sarna się uzewnętrzniła na samochód) tak mocno mnie przestawił, że aż sam się dziwię. I co za tym idzie, koszty wyszły na parę tysięcy.
Słowa, faktycznie, są radykalne, i pewnie ich nie zmienię na ten temat, a kontrast jest tym większy, że nawet kur, które rodzice chowają, nigdy nie zabiję na rosół, nawet mimo próśb mamy.

janek.n.p.m: Zdarzenie nie było zdecydowanie przyjemne i nie nastraja mnie (teraz) do mówienia w innych słowach niż przedstawione. Zabijać też nie, bo to się kłóci z tym co wyznaję, sam zresztą wiesz doskonale. Niedźwiedzia chciałbym spotkać, ale lepiej dla mnie z daleka.

Po prostu sarny nie będą już wywoływały u mnie pozytywnych emocji. Dziękuję.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 19 marca 2008, 16:57

Waldku rozumie cię, ale wiesz, ta sarna pewnie nie chciała popełnić samobójstwa, i nie zrobiła tego specjalnie.
Dobrze że wam się nic nie stało :spoko:

Ja już kończę ten temat :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2008, 17:05

janek.n.p.m pisze:Waldku rozumie cię, ale wiesz, ta sarna pewnie nie chciała popełnić samobójstwa,
Dokładnie. Obserwuję to u wielu zwierząt, nawet psów, że pchają się prosto pod koła i to zaraz parę metrów przed pędzącym samochodem. Raz nawet jeden facet tak mi się wepchał, ale w mieście, więc udało się wyhamować.

Zauważ, że bezosobowa forma i brak wyraźnego wskazania na kogoś w ostatnim zdaniu mojej wypowiedzi służy tylko wyżyciu się słownym, opadnięciu emocjom.
ODPOWIEDZ